Alınık CRT Monitör

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    bulundugun yerde bilgisayarcı yokmu hocam en fazla 30 tl'dir burdan bir müridden alsan 25 tl ona vericeksin 15-20 tl kargoya verirsin sana çok masraflıya gelir yoksa göndermek sorun degil

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

yav kendim için almıyorum da bilgisayarcı dolaşacak zamanım yok çalışıyorum. kargo konusunda haklısın, neyse olmassa olmaz.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

C-force bunu yazdı:
    -----------------------------
    bulundugun yerde bilgisayarcı yokmu hocam en fazla 30 tl'dir burdan bir müridden alsan 25 tl ona vericeksin 15-20 tl kargoya verirsin sana çok masraflıya gelir yoksa göndermek sorun degil

katılıyorum. ikinci el 17" CRT monitör fiyatları 20-30 lira. kargosuyla sana tuzluya gelir. elden alabilirsen ne ala.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

C-force bunu yazdı:

katılıyorum. ikinci el 17" CRT monitör fiyatları 20-30 lira. kargosuyla sana tuzluya gelir. elden alabilirsen ne ala.

-----------------------------,

valla bende önce elden düşündüm de koca monitor eziyet olur hem satana hem bana, hafta sonu bilgisaarcıları gezicem artık.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

froum daonanımda 20 tl e satıyorlar yaw fazla bir şey dğeilki :S oraya bak

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Hocam kim için istiyorsun bu monitör,ü ? bende bir tane var ama az kusurlu ama geçiçi olarak iş görür ama dediğim gibi sürekli kullanım için değil geçiçi olarak yani LCD alacaksındır o gelene kadar kullanmalık yani ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Amca oğlunun oğlu için, kendisini pek sevmesemde babasının hatrı var :) tüpü komple yanmış tamire yollamak istiyordu bende tamiri daha pahalıya gelir ikinci el birtane al dedim, başıma iş aldım :| 15 inçlik bir monitör bile olur yani , kendim alcak olsam lcd alırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

Amca oğlunun oğlu için, kendisini pek sevmesemde babasının hatrı var :) tüpü komple yanmış tamire yollamak istiyordu bende tamiri daha pahalıya gelir ikinci el birtane al dedim, başıma iş aldım :| 15 inçlik bir monitör bile olur yani , kendim alcak olsam lcd alırım.

yok o zaman benim monitör olmaz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Jubei bunu yazdı:

AMpul bunu yazdı:

yok o zaman benim monitör olmaz :)

aynen abi :)

Toplam Hit: 2147 Toplam Mesaj: 20