Araç İçi Kamera Önerisi Kullanan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

geçen hafta bir motorlu bana çarptı çarpan kendi hatası olduğunu söyledi ancak tam tersini dese elimde delil ve ispat yok kameraları net çeken plaka okunaklı, ses kaydı olsa da olur olmasada olur , hafıza kartı destekli kayıt süresi hiç yoktan 1 günlük olan tek ön kamera arıyorum 70 mai ler güzel gibi duruyor f/p ürünü olarak kullandığınız marka varmı

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba hocam bende bir yakınımın başına bir olay gelmişti ondan her ihtimale karşı alayım takayım dedim. Ben buradaki 360 G500H ı alıp taktım, çift kameralı (ön- arka) ve kontrol panelinde mini ekranı var. Şuana kadar hiç ihtiyacım olmadı inşallah ta olmaz. ama ara ara görüntüsüne sesine bakıyorum bir sıkıntısı var mı diye şimdilik bir sorun yok. inceleyebilirsiniz.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Merhaba hocam bende bir yakınımın başına bir olay gelmişti ondan her ihtimale karşı alayım takayım dedim. Ben buradaki 360 G500H ı alıp taktım, çift kameralı (ön- arka) ve kontrol panelinde mini ekranı var. Şuana kadar hiç ihtiyacım olmadı inşallah ta olmaz. ama ara ara görüntüsüne sesine bakıyorum bir sıkıntısı var mı diye şimdilik bir sorun yok. inceleyebilirsiniz.

eyv hocam inceleyeyim bunda arada kayıt almıyor diye şikayet okudum ama sana denk gelmemeiş muhtemel kaç gb lik hafıza kartı kullanmıyorsun ne kadar süre kayıt ediyor 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Motorcular 360 kamera takıyor geçen birinde gördüm kalitesine hasta oldum. Sanki dışarıdan birisi elle çekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GsmVKkCDc4g

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Motorcular 360 kamera takıyor geçen birinde gördüm kalitesine hasta oldum. Sanki dışarıdan birisi elle çekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GsmVKkCDc4g

hocam gece plaka çeker mi araştırayım motorcu videosu çok aşırı net gözüküyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gece çekimine şuradan bakabilirsin. 

https://www.youtube.com/watch?v=AYcJFsRG-50

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2 yıldır 360 kullanıyorum ne bataryasında ne performansında eksilme oldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Serkan abi video kayıt da ne kadar hafıza yiyor saatlik günlük 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balboa
    Balboa's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Link var mı kral 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

eyv hocam inceleyeyim bunda arada kayıt almıyor diye şikayet okudum ama sana denk gelmemeiş muhtemel kaç gb lik hafıza kartı kullanmıyorsun ne kadar süre kayıt ediyor 

Hocam tam hatırlamamakla birlikte en son 2 gün uzun yol yaptım varış noktamda baktığımda en son bir buçuk gün öncesine ait video ya ulaştım yani aşağı yukarı 15-16 saat felan çekim yapmıştı 32GB hafıza kartına. Şunu belirmekte fayda var ben ekstra bir ayar yapmadım fabrikadan gelen ayarlarla yaptı bu kaydı kalitede değişim olursa kayıt süresi artar ya da azalır, ha bir de ön arka iki kamera kaydını tuttuğunu hatırlatayım. Kolay gelsin.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 387 Toplam Mesaj: 15
araç içi kamera