folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dogo Argentino Satılık.. İlginemiyorum

Dogo Argentino Satılık.. İlginemiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

petarkadasta 2 tane ucretsız dogo var. Normalde dusununce fıyatı bu aslında ama alıcısı cıkarmı bılemem. Ucretsız verıceksen ben alabılırım. Ama pek verıcege benzemıyosun o yuzden ıyı satıslar maasallah cok guzel hayvan :)

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

saolun tesekkrlr yinede dusunceleriniz icin ama ucretsiz vermeyi dusunmuyorum suan ve dövüstürme konusuna gelince kesinlikle karsiyim o yuzden not yazdim .. bakalim hayirlisi artik..

Bilişim Uzmanı Programmer & WebDesigner
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

yavrularin azda olsa fotolarini cektim henüz 15günlükler birtane erkek yavru benim olacak sadece onu verebilirim..

isteyen arkdslara secimi birakiorum komple beyaz olan var kafasinda maske olanda var

bu siteye ekledim yavrularin resimleirni..

http://www.petarkadas.com/byloading/white-fotograflari

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

casey bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam parasız olsa 1 saniye durmam alırım ama cok pahalı 650 400 e yavru sibirya kurdu veriyolar onlarda guzelde bu bir ayrı ama bana

http://www.youtube.com/watch?v=Ej6A7euo2K8

ne güzel bişeymiş la o...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

17 aylık erkek dogoyu alan anca kaportacı olur sanayıde yada bos santıyeye baglarlar uzaktan atarlar .

Evdekıler korkuyor dıyorsun demeki saldırgan yetiştirmişsin kimse evine alıp sokmaz diye dusunuyoruö

2 yasına yaklasmıs bır dogoyu helekı bu fıyata satamazsın ha ben dovusturuyordum dıyorsan onun alıcısı da burada degıl ne yaptın ya 2 yasında erkek dogo bu fıyata gıdermı

Yavrunun fıyatı pedigree filan varsa olabilir.

Dişi olsa damızlık olarak satabılırdın

Köpek gerçekten güzelse, eğitimi çok iyiyse o fiyatada gider hocam.

Vaktin varsa yavru almak daha karlı ama vaktin yoksa, köpeğin temel eğtimleride varsa 17 aylık dogo alınır çünkü köpeğin en verimli çağı.

Ayrıca 2 gün sonra çiftleşip yavrusu olsa 1 tanesini verseler en az 500 den satarsın zaten ama dediğim gibi köpek gerçekten çok iyiyse... (ha birde yılda 2 kez çiftleştirirsin rahat)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Birader hayvan satılır mı eşyamı bu. Bakamadığını anlatmışsın tamamda parasıyla vereceğin adam ya sokakta orta burda artistlik için hayvan alıp besleyenlerdense. Bu şerefsizler hava atmak için alırlar sonra sıkılır köpekleri atarlar sokağa. Ver parasız sahiplendir birine güveneceğin birine adam gibi yuva bulsun hayvan.

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Birader hayvan satılır mı eşyamı bu. Bakamadığını anlatmışsın tamamda parasıyla vereceğin adam ya sokakta orta burda artistlik için hayvan alıp besleyenlerdense. Bu şerefsizler hava atmak için alırlar sonra sıkılır köpekleri atarlar sokağa. Ver parasız sahiplendir birine güveneceğin birine adam gibi yuva bulsun hayvan.

Toplam Hit: 6652 Toplam Mesaj: 18