Gürcistanda İkamet Edenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Merhaba,

Gürcistan, Tifliste tercüman arıyorum; devlet daireilerinde, belediyelerde, işlerimde tam gün yanımda dolaşacak tercümana ihtiyaç duyuyorum. Ücreti ve detayları konuşuruz.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Hem yancı hem tercüman hemi :| uplayam bi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:
    -----------------------------

Hem yancı hem tercüman hemi :| uplayam bi

Evet, hem yancı hem tercüman :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

ne kadar kalıcaksın ? orada 1 aylık hizmetçi kiralayabilirsin :) türkiyeye gelen hizmetçilerin çoğu gürcistandandır türkçe bileninide bulursun yani sana tercüme etcek kadar biliyordur.bakmanı öneririm bürolarına

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

selam   şu an nerdesin?  Gürcüstan tifliste çok tanıdıgım var. yardımcı olurum.pm den irtibata geçebiliriz. zaten yılbaşında ordayım  bikaç ay sonjra bende gidiyorum.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ErzinCanLee bunu yazdı:

ne kadar kalıcaksın ? orada 1 aylık hizmetçi kiralayabilirsin :) türkiyeye gelen hizmetçilerin çoğu gürcistandandır türkçe bileninide bulursun yani sana tercüme etcek kadar biliyordur.bakmanı öneririm bürolarına

hocam niyeti bozulmasın sonra müridimizin :D

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

caldii10 bunu yazdı:

selam   şu an nerdesin?  Gürcüstan tifliste çok tanıdıgım var. yardımcı olurum.pm den irtibata geçebiliriz. zaten yılbaşında ordayım  bikaç ay sonjra bende gidiyorum.

Süre belirsiz; bir hafdada kalabilirim bir ayda kalabilirim, pm den ulaşıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

ErzinCanLee bunu yazdı:

hocam niyeti bozulmasın sonra müridimizin :D

hocam hizmetçi diyince :D neden kötü şeyler geliyor aklınıza anlamıyorum bence avrupa filmlerinde gördüğünüz hizmetçilerin etkisi onlarda parasıyla gurbette çalışan insanlar sonuçta hepsinin amacı ekmek

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

tseretelli caddesinde marmaris restoran var  orda  Mustafa var.  çok iyi dil bilir. resmi tercuman olur. fazla para da almaz.

marjanishvili caddesinde ankara restoranın sahibi ysuf var   o da yardımcı olur. devlet onu da tercuman olarak kiralıyor. sana yardımcı olur. Eğer istersen benim tercümanım var Giorgi   o da cüzzi bir paraya sana Mercedes AMG E55  arabasıyla hem gezdirir hem işini görür.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

caldii10 bunu yazdı:

tseretelli caddesinde marmaris restoran var  orda  Mustafa var.  çok iyi dil bilir. resmi tercuman olur. fazla para da almaz.

marjanishvili caddesinde ankara restoranın sahibi ysuf var   o da yardımcı olur. devlet onu da tercuman olarak kiralıyor. sana yardımcı olur. Eğer istersen benim tercümanım var Giorgi   o da cüzzi bir paraya sana Mercedes AMG E55  arabasıyla hem gezdirir hem işini görür.

cüziden kastın ne abi?

sabah 9 akşam 9 arası benle takılacak yeme içme yol benden araba ondan

bana kaça patlar. 500 km yol yapacağımızı düşünürsen abartılı olarak.

ben de geleceğim sırf senin anlatımlarından dolayı:)

zeytin ve zeytinyağı pazarı nasıl orada bana yardımcı olabilirmisin?

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

ZAnnedersem egelisin.  doğu bilmez zeytinin kıymetini.  ... pazar araştırması yapmadım ancak  çok revaçta değil. çünkü evlerinde ymek yemiyolar. yeselerde ıvır zıvır  geçiştiriyolar. zeytin kullanılıyor  gördüğüm kadarı ile.. onlarda öğrenmişler   ver malı parasını sonra alırsın   demeyi.  dikkat ett.!!!  tacaret yaparken  fazla veresiye verme. bi bakarsın adamın yerinde kavak yelleri....

iş mi yapcan?  

kot pantolon

penye t-shirt

önemli:    Türkiyede  markası tescilli bir firman var mı? şayet varsa  çok güzel olaylar var. para kaybetmeden para kazanmak gibi.ancak en az 1 yıl kendine ve dükanına yetecek paran varsa senede 50000 dolar kazanma şansın var. devlet tarafından desteklenen fonlar var. o fonlardan senin firmana para aktarılıyor.

çok detay var   herşeyi açıklayamam. sory. malum   bilgi =dolarrr

Toplam Hit: 1872 Toplam Mesaj: 12