Hadi Aylık 10 Bin Tl Kazanalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

JİGOLOLUK?

erkek seks işçisi daha makul duruyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

tomannie bunu yazdı:

amk adam bilgisayar teknik servisiyle ilgili diyor.siz hala işten bahsetmiyorsun ondan millet böyle taşşak geçiyor diyorsunuz.

kanka bence sen burdan bir adamla bu düşündügün işi yapma, zira adamlar okuduklarını bile idrak edemeyecek kapasitedeler.ki bunlara ayda 10 bin lira kazandırırsan benim çok agrıma gider

bilgisayardan iyi anlayan elektronik tamiri demiş cok genel bi olay ne yapacagını yaz diyoruz.atıyorum bi şirket acacaz bozuk bilg tamir edecez gbi örnek ver dedik sadece.bilgisayardan iyi anlayan elektronik tamiri yapabilen demekle hiçbirşei anlatmıs olmazsın

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

demirci bunu yazdı:

aylik 10 bin lira kazanicak adam ortak aramaz :)

bu sözün üstüne söz söylenmez beyler dağılalım bnce :)

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek
    BosnaK bunu yazdı:

Bir konferansta dinlemistim...elemanlar bir ferrari kiralıyor 1 hafta öncesinden internete ilan veriyor...ferrariyle 4 tur 100 tl diye...4500+ kisi basvuruyor...ve sonuc 4500*100=450.000 tl ..

hacı süpersin walla :D

konuyu açan arkadaşın fikrini bilmem, zaten bana göre iş değil

ama bu fikir mükemmel hele ki bizim bahar şenlikleri yaklaşıyor, go kart falan getiroyor elemanlar 10 dk 20TL.

ben 5 dakkası 20 Tl den ferrari ile tur attrısam 5 günde kral olurum walla

bırak tur attırmayı binip fotoğran çektirenlerden 5 tl alsam yeter :D

fikir için tekrar sağol bakalım faaliyete geçirebilecek miyiz :D

(edit: şimdi düşündüm de ya lavuğun biri kiraldığımız arabayı çarparsa :S diyeceksiniz sigorta yap, kağıt imzalat falan ama bu sefer de yaptığımız iş yasal olmuyo vergisini falan vermek lazım. oto kirlama şirketinin adına yapalaım falan desek hadi, adam zaten yanaşmaz böyle işe :s hadi hayırlısı bakalım gidip görüşücez inşllh ikna ederiz birilerini :D)

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

tomannie bunu yazdı:

amk adam bilgisayar teknik servisiyle ilgili diyor.siz hala işten bahsetmiyorsun ondan millet böyle taşşak geçiyor diyorsunuz.

kanka bence sen burdan bir adamla bu düşündügün işi yapma, zira adamlar okuduklarını bile idrak edemeyecek kapasitedeler.ki bunlara ayda 10 bin lira kazandırırsan benim çok agrıma gider

arkadaşın mesajı hadi aylık 10 bin lira kazanalım tarzında olduğu için burda bu yorumlar yapılıyor. aslında güzelcene işi anlatıp bunu bunu yapıcaz demiş olsaydı emin ol ciddiye alınıp konuya mesaj bile atılmazdı pmden görüşürz ortağını bulurdu. (sonuçta sermeye,bilgi ve araç karşılıcak kişi)

bu arada ben gayette ciddiye aldım arkadaşı fakat şehir farkından dolayı olmaz bu iş :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya herşeye muhalefet olan dal daşak hikayesine gecen tiplere uyuz oluyorum adamın yöntemi vardır işle ilgili kimsenin bilmediği bir yöntem bulmuşdur deli gibi akarı vardır adam burda söylemek durumundamı izmir demişsin hocam ben istenbuldayım ozaman sile bilirsin pm mi :) hadi kolay gelsin

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

xxspiderxx bunu yazdı:

hadi kazanalım. :P

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarasuZanu
    KarasuZanu's avatar
    Erkek

Network marketing işi gibi duruyo burdan işin ne olduğunu söylemediğin için..
    ticaret ticaret demişsin yazılan ilk ters cevapta agresif cevaplar vermişsin bu nasıl bir ticaret kafasıdır. kafa güzell kafa güzell :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

arkadaşlar özellikle akli dengesi yerinde olan normal arkadaşlar için konuşuyorum..diyorum ki izmirde olan ve aradıgım vasıfları yazdım kazanc saglamak isteyen hayali bir iş değil bu ne sığır adamlarsınız siz ya :D hay allahım bunun neyini malzeme yapmaya calısıyosunuz en azından bişeyler yapmak için uğraşıyoruz bazı arkadaşlarla tlf la konuştum konuştuklarım az cok eminim anlamıştır niye böyle gerizekalıca msjlar atıosunuz anlamıyorum:D

yine diyorum bazıları için hayal çünkü o adamlar hiç bir zaman para kazanmamış ve ticaret yapmamıştır ve yapmış bile olsa bunu hayal olarak görüyorsa ya bakkaldır yada alakasız bir meslekte kendini batırmıştır.

okuyup anlayamayan ya bu adam ne demek istiyor acaba diye soran arkadaşlar için tekrar belirteyim

elektronik tamirini yapabilen örnek kondansatör değişimi ufak tefek devre değişimi vs.. ölçüm yapabilen avometre bilgisi olan lehim aletini kullanabilen vs..  vs..

ayrıca bilgisayarı kullanmasını bilen donanım bilgisi olan notebook bakımından anlayan notebook ekran değişimi vs.. e ticaret yapmış ve bu alt yapıyı kullanacak eğer düzgün bir insan var ise ki şuana kadar öyle biri ile karşılaşamadım güzel bir proje düşünüyorum hepsi bu.. çevremde de bu vasıflara sahip birisi yok bende burada böyle bir konu açtım eğer uygun gören düzgünnce yazar karalama yapmanıza saçmalık demenize gerek yok.. ha bazılarına diyorum ki siz hala bilgisayar başında 31 cekin .. yaptıgınız en ii şey bu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

iyi de hiç bir açıklama yapmadan olmaz ki böyle.aaa

Toplam Hit: 7606 Toplam Mesaj: 61