Hepsiburada Coştu Koşun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mperk
    mperk's avatar
    Erkek

Hocam için rahat olsun ben de kullanıyorum bi sorun yok..

Tutulmadı diyen de sahibindene girsin bi 5800 kaç tane ilan var baksın..

Güncelleme falan yapıp bir kaçta program yüklersen 4/4 lük cihaz bu fiyata

İndirim haberi için de saolsan :) para olsa bişe alırdık bizde :)

Hamdolsun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

ben maya kitabını  aldım  28 ytl ye süper

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

c0der bunu yazdı:
    -----------------------------

DJ_Alper bunu yazdı:

Amd-x bunu yazdı:

Hayırlı olsun abi (=

la üye olan varsa alacağı varsa alsın :) 507 lira toplam ödeyeceğime 407 lira ödedim :)

hatta kıllandım vardır bi bokluk dedim aradım 30 dk bekledim hatta sordum kıza teyit ettirdim bakın parayı gönderiyorum sonra götlük yapmayın dedim kıza gönder dedi :)

kıza götlük yapmayın mı dedin?

100 TL hediye çeki verse ne olur vermese ne olur görende bedava veriyorlar sanacak zaten malın gerçek fiyatı öyledir hatta dahada düşüktür, atıyorlar fiyatları kafalarından...

mutlaka öyledir hocam zaten adam zararına satış yapmazki onun farkındayım ama sonuç olarak 100 tl kar kardır

götlüğe gelincede belli olmaz hacı bunların işleri 2. sayfada afiş var küçük küçük maddeler var :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

nokia nın en parlayan telefonu oldu 5800, 1 yıldır telefon aynı fiyatta, böyli bi tel gördünüz mü ? vaktinde 3210 sonra 3310, 8210, 8310 böyle parladı o vakitten sonra gördüğüm en çok telefon bu oldu anasını satim

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

5800 Hiç Tutulmadı Piyasada 300 E Bile Bulabilirsin sorunlu Telefonlar Çünkü Arkadaşın Dedigi Gibi Vatan Gibi Yerlerde kampanya larda 300 E Bile Bulursun..

Ondanmı en çok satan akıllı telefonlarından biri oldu.senin aldığın telefonda sorun var diye hepsi mi aynı olucak? Kardeşim kullanıyor yine de fena değil 5800 şu an piyasada 440-450 den fazla .Bt kulaklık ve orj kılıf ile 407 tl gayet mantıklı fiyat. senin eşşeğin koşmuyor diye bütün eşşekler koşmaz zannediyorsun.

Elbetteki sorunları vardır bugün en popüler iphone 4 hakkında araştır ne şikayetler bulucaksın.Adamlar telefonu avuç içinde tuttuğundan telefon çekmiyor diye ortalığı inlettiler kimse sallamıyor şimdi :)

5800 başarılı bir telefondur.Oldukçada popülerdir.İkinci el satmaya kalkın elinizde kalmaz satarsınız hemen.

Alpercim hayırlı olsun.Avantajlı bir fiyatla almışsın.Arkanabile bakma :)

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 3624 Toplam Mesaj: 27