folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kızlar Erkeklere Göre Daha Çokmu İş Buluyor? Araştırma Ve Deney

Kızlar Erkeklere Göre Daha Çokmu İş Buluyor? Araştırma Ve Deney

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Aslında her iki cinsiyette rahat iş bulabilir ama işin içerisine fesatlık giriyor :)

Bi ara alışveriş merkezinde geziyordum Anketör vardı. Kızdı geldi yanıma Merhaba falan, bi ton şey anlattı yok mok dedim. Yaa lütfen falan deyince fikrim değişti verdim bilgileri :) Güzel kızdı :P

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

daha göz önündeki işlerde hep kadınlar vardır. tazgahtar kasiyer sekreter mikreter titreter.. ama arkada koskaca bi amele ordusu fabrikalarda sürtmeye devam ediyor..

şimdi sen rahat iş ararsan tabiki o noktalarda kadınlara hep öncelik vardır.müşteri memnuniyeti ;) açısından.

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    -----------------------------

fivestar bunu yazdı:

Bizim burda turkcell bayi var kız çok güzel gerçekten güzel geçenlerde sordum 2.5 milyar maaş alıyormuş.Onunla beraber çalışan kız ise 900 tl alıyormuş. Patronlada aramda gerçekten bişey yok yani arkadaşlık var onun harici yok dedi ki öyle biriside değil zaten ama kızı gören dükkana geliyor abi yok böyle birşey :)

hocam nasıl bi samimiyet kurdun da kızların maaşlarını öğrenebildin :)

Kızı tanıyorum hacı ondan sordum :D

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

eğer firma kurumsalsa kız erkek ayrımına çok bakmaz ama küçük ölçekli bir firmadan bahsediosak ewet bayan olmanın awantajı wardır 

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

kariyer.netten bi cacık olmaz yenibiriş.com daha ii bence ordaki şirketler görüşmeye çağırıyolar hiç olmazsa benim gibi lise mezunlarını... :)

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Al işte kapitalizmin saçmalıklarında bir tanesi daha  durum ne yazık ki böyle Bayanların avantajı daha çok bizim milletimiz kendisiyle görüşen 2 hatun gördümü yelkenleri suya indirir  bu bayanınm çalıştığı hangi pozisyon olursa olsun saçmalık yaa işsizlik o kadar artmış ki o  sömürü işbirlikçisi komprodor ensesi kalın godomanlar da o akadar azgınlaşmışlar ki utanmasalar işçi alımına kars incedere arpaçay köylüleri sadece başvurabilir gibi  saçma sapan kriterler koyacaklar 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

eeee sonuçlar ?

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek

sexreter arayan çok çıkacak gibi

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

HiGHVoLTaGe bunu yazdı:

fastottoman bunu yazdı:

geçenlerde gazete de şöyle bi ilan gördüm; manavda yatılı çalışıcak bayan aranıyor :/

O Ne Lan xD

cem yılmazın gösterisindeki bi kısım aklıma geldi :D

s.kermisin sabahamı bırakırsın diye :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sevgili arkadasim Alper

Uzulerek belirtmek istiyorumki 1 ayini bosuna harcayacaksin. Sonucu bildigin birsey icin ugrasmaya degmez.

Ben olsam karsimda kara kasli, kara gozlu sakalli birini oturtup hergun ona bakmaktansa cillop gibi 20 lik hatun koyarim sonrada koyarim.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 7347 Toplam Mesaj: 56