folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Led Tabela İmalatatı Yapan Murid Varmı ?

Led Tabela İmalatatı Yapan Murid Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Led tabela yaptırmam gerekiyorda arkadaşlar.

Bu işle uğraşan varsa çalışalım

Yabancıya gitmesin iş boşu boşuna

Saygılar

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

Led tabela yaptırmam gerekiyorda arkadaşlar.

Bu işle uğraşan varsa çalışalım

Yabancıya gitmesin iş boşu boşuna

Saygılar

Bizim Arkadaş Var Yardımcı Olur

Burak Elektronik

Zeytinburnunda 58.bulvarın arka sokagında

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

mycity elektronikçi tabeladan ne anlar :)) 

hocam biz yapıyoruz ancak sen istanbullusun galiba. uzağız biraz. illa yaptırcam diyorsan iletişim bilgilerini pm ile atarım. pm den ulaş bana...

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

hocam biz yapıyoruz ancak sen istanbullusun galiba. uzağız biraz. illa yaptırcam diyorsan iletişim bilgilerini pm ile atarım. pm den ulaş bana...

hocam led tabele elektronik deilmi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

@free

bu işte iyi para var ve elektronikçiler anlıyor sadece :))  işin temeli elektronik

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Free_Mans bunu yazdı:

Öyle de bi' anlıyor ki... Senin piyasadan haberin yok galiba. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

yaptırın o zaman tabelayı elektronikçiye. insin birisinin kafasına burada da toplarsınınız para sonra tazminat ödersiniz. işin elektriksel kısmından anlayabilir benim söylediğim uygulaması vs vs. Merak etmeyin bu işlerden çok iyi anlıyorum. kaç senedir reklamcıyım. benim işimi bana mı öğreteceksin. adam led ten anlıyor diye tabelayı da mı mükemmel yapacak? anlamak farklı uygulamak farklı arkadaş. bırakında herkes kendi işini yapsın, gitsin o araba teyibine baksın, ev elektriğine baksın ne bilim işte kablolarla uğraşsın :)) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

yaptırın o zaman tabelayı elektronikçiye. insin birisinin kafasına burada da toplarsınınız para sonra tazminat ödersiniz. işin elektriksel kısmından anlayabilir benim söylediğim uygulaması vs vs. Merak etmeyin bu işlerden çok iyi anlıyorum. kaç senedir reklamcıyım. benim işimi bana mı öğreteceksin. adam led ten anlıyor diye tabelayı da mı mükemmel yapacak? anlamak farklı uygulamak farklı arkadaş. bırakında herkes kendi işini yapsın, gitsin o araba teyibine baksın, ev elektriğine baksın ne bilim işte kablolarla uğraşsın :)) 

siz bu işten bu kadar anlarsınız işte adam işi biliyor arkadaş zaten elektronikle iphone lar led tvler yapılmıyo tabelacılar yapıyo hep onları o kasalar nerden geldi sanıyosunz siz cok safsınız müridlerim cok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Free_Mans bunu yazdı:

Asıl mesleğim camcılıktır ve reklamcılarda cam keser doğalgazcılarda. Ama hiçbiri gelip karşımda ben senden daha iyi yapıyorum diyemez. Tabela işi elektronikçinindir. Reklamcı isen eğer elektronikten çakmıyorsan birşey yapamazsın. Ancak elektornikçi elemanın varsa yaparsın. Burada tartıştığımız konu elektronik işi üzerine geçimini yapan esnaf ve reklamcı değil işi yapan kişi. Eğitimin yoksa birşeyden anlamazsın. Ek olarak kafaya mafaya düşer dediğin şeyler laf olsun torba dolsun cinsten alaka da geçtim konuda bile yer alması saçma.

En büyük fark ise genelde elektronikçiler ucuza yapar basit türde tabelaları ve elle dizer her lambayı ledi medi herneyse onu işte. Ama reklamcı soket kullanır ve bu da fiyatı iki katına çıkarır. Güzellik açısından soket daha güzeldir ama fiyatı da bir o kadar artar. Sorayım sana neden o kadar para bayılayım ki reklamcıya? :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Free_Mans bunu yazdı:

Asıl mesleğim camcılıktır ve reklamcılarda cam keser doğalgazcılarda. Ama hiçbiri gelip karşımda ben senden daha iyi yapıyorum diyemez. Tabela işi elektronikçinindir. Reklamcı isen eğer elektronikten çakmıyorsan birşey yapamazsın. Ancak elektornikçi elemanın varsa yaparsın. Burada tartıştığımız konu elektronik işi üzerine geçimini yapan esnaf ve reklamcı değil işi yapan kişi. Eğitimin yoksa birşeyden anlamazsın. Ek olarak kafaya mafaya düşer dediğin şeyler laf olsun torba dolsun cinsten alaka da geçtim konuda bile yer alması saçma.

En büyük fark ise genelde elektronikçiler ucuza yapar basit türde tabelaları ve elle dizer her lambayı ledi medi herneyse onu işte. Ama reklamcı soket kullanır ve bu da fiyatı iki katına çıkarır. Güzellik açısından soket daha güzeldir ama fiyatı da bir o kadar artar. Sorayım sana neden o kadar para bayılayım ki reklamcıya? :D

Destekliyorum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Boşuna mı elektronik okuyorum lan yoksa reklamcı olmam lazımmış tüh :D

Allah Türktür.
Toplam Hit: 2455 Toplam Mesaj: 17