folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Macbookpro Mu Satıyorum Acil İhtiyaç Dolayısıyla.

Macbookpro Mu Satıyorum Acil İhtiyaç Dolayısıyla.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Edit:yanlış alıntı ettim düzelteyim derken iyiçe sıçtım.pf

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

icabetmez bunu yazdı:

-----------------------------

joe_black bunu yazdı:

anlamam macden ama o fiyata daha iyi laptop alınır ie düşünüyom. meraklısına saygılar tabi.

hocam inan bi laptop u çökmeden sıkıntısız tam randımanlı 5 sene kullanabiliyorsan o sadece bir apple ürünü olabilir vaio serisine falan asla saygısızlık etmek istemem ama macbook pro bana göre piyasadaki en kaliteli (ve maalesef en pahalı) dizüstü cihazdır.

aga vaio var 1,5 sene oldu maşallah tıkı yok daha. 2500e almıştım o zaman. yani bu fiyata 2, el yerine 0 daha mantıklı sanki :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

icabetmez bunu yazdı:

Hp laptop yapımından edindiği bilgilerle fırın üretimine girsin hocam benim eski laptop um HPydi ve hayatımda bu kadar ısınanbaşka bi cihaz görmedin

lenovoyu da unutmamak gerek :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

icabetmez bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

anlamam macden ama o fiyata daha iyi laptop alınır ie düşünüyom. meraklısına saygılar tabi.

hocam inan bi laptop u çökmeden sıkıntısız tam randımanlı 5 sene kullanabiliyorsan o sadece bir apple ürünü olabilir vaio serisine falan asla saygısızlık etmek istemem ama macbook pro bana göre piyasadaki en kaliteli (ve maalesef en pahalı) dizüstü cihazdır.

seninkisi biraz mac fanatikliği vaio kullandın mı?

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

hiç vaio kullanmadım. ama durumumu biraz toparliym hiç düşünmeden gidip yine 0 macbookpro alıcam. 2 yıllık bir cihaz benimkisi. 5 saate kadar şarzı gidiyor. ve cihaz uzun süre dayansın diye elinden gelen herşeyi yapmış apple (mesela cihazın şarz giriş ucu mıknatıslı. herhangi bir kabloya takılma durumunda cihazın yerle bir olmuyor. yada kablonun ucu kopmuyor)

bu iş birazda tercih meselesi. herkesin tercihine saygım sonsuz. kimseye tercihinden dolayı bişey diyemem ama en azından bilmeden atıp tutmayın dostlar. daha hayatında uzaktan dahi hiç mac görmemiş arkadaşlar var anladığım kadarıyla yorum yapanlarda. Bişey hakkında konuşmak için öncelikle o cihaz hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. eski işyerimde hatıra diye saklanan bi Power Macintosh G3 vardı. 500 mb hdd si vardı cihazın. hala çalışıyor düğmesine basınca. o dönemki programları kullanabiliyosun içinde hala.1997 üretimli bi alet. o yüzden bi mac alırken hiç düşünmem param varsa.

Bu imza çok eskidi artık...
Toplam Hit: 2176 Toplam Mesaj: 16