folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Özel Güvenlik Görevlisi < Tanıdığı Olanlar.

Özel Güvenlik Görevlisi < Tanıdığı Olanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar,

Arkadaslarınızdan yakınlarınızdan kamu kurumlarında,bankada,havalimanlarında güvenlik olarak çalışan war mı??

varsa eğer çalışma sartları maaş,yemek,yol vb. bilgi yazabilirseniz sevinirim.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba arkadaslar,

Arkadaslarınızdan yakınlarınızdan kamu kurumlarında,bankada,havalimanlarında güvenlik olarak çalışan war mı??

varsa eğer çalışma sartları maaş,yemek,yol vb. bilgi yazabilirseniz sevinirim.

cok var. 680 tl civarı maas alıyorlar. yemek cepten yol paraları var. calısma olarak 1 gece nobeti tutan 2 gunduz gelmiyor.

gunduz tutanlar aynı. 

gece tutanlar cumartesi yada pazar gunleride geliyorlar.

kurumdan kuruma degişir diye biliyorum . ben saglık sektorunu soyledim.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

@Helyum  

istanbuldasın değilmi? baska il değil.?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2007 de kimliği aldım daha çalışmak fırsat olmadı sektörde orp çocuğu çok kendini bir bok sananlar var :) 2 koyun versen götüremez tıutar artislik yapar ben öyle yerde çalışırmıyım tabiki hayır :))

özel kimliğin var ve kurumda kadrolu  değil özel güvenlik şirketine çalışıyorsan 5 bin versinler istersen bi boka yaramaz

her an kapı önüne koyulma ihtimalin var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

benim 2 dayım İstanbulda özel güvenlik . Şu an biri yukarı çamlıcada biri aşağı çamlıcada . maaşları 1000tlnin üzerinde yemek yol filan ne durumdadır bilmiyorum . maaşları geçç yatıyor biraz . konuştuğm zaman tek sorunun maaşın geç yatmasından ortaya çıktığını söylüyorlar 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

2007 de kimliği aldım daha çalışmak fırsat olmadı sektörde orp çocuğu çok kendini bir bok sananlar var :) 2 koyun versen götüremez tıutar artislik yapar ben öyle yerde çalışırmıyım tabiki hayır :))

özel kimliğin var ve kurumda kadrolu  değil özel güvenlik şirketine çalışıyorsan 5 bin versinler istersen bi boka yaramaz

:) artık kurumlar hep güvenlik şirketleriyle çalısıyorlar, ve farklı şartlar heryerde. o yüzden ortalama bilgi almak istiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

:) artık kurumlar hep güvenlik şirketleriyle çalısıyorlar, ve farklı şartlar heryerde. o yüzden ortalama bilgi almak istiyorum.

hepsi çalışmıyor kaliteli firmalar kendileri eğitime tabi tutup alıyorlar bana öğretme

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

arkadaşım adalet bakanlığında güvenlik.kpss ile girdi maaşı 1500e yakın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:

benim 2 dayım İstanbulda özel güvenlik . Şu an biri yukarı çamlıcada biri aşağı çamlıcada . maaşları 1000tlnin üzerinde yemek yol filan ne durumdadır bilmiyorum . maaşları geçç yatıyor biraz . konuştuğm zaman tek sorunun maaşın geç yatmasından ortaya çıktığını söylüyorlar 

hmm işte bunu demek istiyorum heryerde farklı ücretler :) tosunum  aradılar mı seni? düzeldimi net??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:

@Helyum  

istanbuldasın değilmi? baska il değil.?

yok hocam istanbul diil ozur dilerim. erzurum ve cevre iller icin

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emperorkaan
    emperorkaan's avatar
    Erkek

şirketimiz bünyesinde 250 özel güvenlik çalışanı mevcuttur bunların 200 kadarı kamuda 50 si ise ozel olarak istihdam edilmiş olup kamuda çalışanlan ozel guvenlikçileriniz minumum 850 Tl ile 2000Tl  arasında ozelde çalışsanların maaşı ise 650 tl den 3000 dolara kadar değişmekdedir maaşı etkileyen faktorler kamu kurulusların da ihale sartnamelerindeki ihale kurulunun belirlemiş oldugu orandır bu oran asgari ucret + yemek + yol olmakla beraber asgari ucretin yuzde 10 - 20 - 30 -40 - 50 - 60 - 70 e kadar varan oranlarda değişmektedir istanbulda yapılan ihalelerde cogunlukla özel guvenlikcilere asgari ucretin yuzde 50 fazlası maaş veriliyorken bu durum ankarada yude 30  genellıkle gecmez... doğuda ise cudi gabar da petrol arama şirketlerinin güvenliğini sağlayan özel güvenlikciler  coğrafi yapı ve teror tehtidi sebebiyle 3000 doları bulan maaşlarını almaktadırlar ve bu çalışanlarımız gerçek manada profosyonel özel güvenlikçilerdir...

hayat 3000 rmp den sonra 0.8 barda başlar
Toplam Hit: 2933 Toplam Mesaj: 24