Satılık 2005 Focus Sedan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

up's

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

anlamam ki bu aeraçta o parayı kaldıracak ne var da piyasa sı böyle,, Aynı oranda Honda cıvık 97 model civarlarının da parası olması gerekenden aşırı fazla opel astra 94 sonrasının da,, Aynı şekilde mercedes e200 ler de öyle.. Araç tutuldu mu ikincşi elinin fiyatını uçuruyorlar arkadaş. Araç ne kadar kaliteli olsa da motor belli km den sonra ölmeye başlıyor yani sizinki yine 2000+ ama 90 + modellerin fiyatlarına ne demeli? Trde ikinci el araç fiyatlarında acayip saçmalıklar var.. Diyorum ki keşke devlet bi kurum kursa sadece ikinci el araçlar için satacak kişi aracını kuruma götürüp hasarlılık oranına göre fiyatını o kurum belirlese, Ve tavan fiyatın üstüne satılmasını engellese ne güzel olur.. Ne bileyim en azından saılan araçların trafikteki kalitesi de muayene dışında öğrenilmiş olur.. Ama böyle bi uygulama yok :) neyse konuyu upladım dostum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ciddi kazası yok :)

ZTR de görünmüyo en azından :)

edit: kaskoda hasar buldum oley

cam kırılması :D 28/05/2010 da 491,56 kuruş

Cam kırılması hasar dan saymıyoruz murat bey kaskosunu yaptırmış hala daha yürürlükte :)

Hocam satınca satışla birlikte sigorta şirketine gidip kasko ve zorunlu trafik sigortanın kalan tutarlarını alabilirsin :)

yeni alacağınız aracın trafik sigortası ve kasko sigortalarına bakalım telefonum sercanda var ruhsat fotokopilerini fakslamanız yeterli

0 araç alacaksanız %35 mekanik indirim 2. el alacaksanız hasarı yoksa  %20 hasarsızlık veririm

eğer alacağınuz yine ford fiat gibi türk üretimse mutlaka teklifinize bakalım

ödeme kredi kartına taksitler şeklinde yapabiliriz

--

poliçe gelene kadar geçen 2 günü sorun etmeyin Emniyet sistemi entegre olduğu için polise sigortam var sorgulayın demeniz yeterli olacaktır. yanınızda bulundurma zorunluluğu yoktur. (ruhsatların ve ehliyetin vardır ) :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

abi senden tırsmaya başladım :D Vay mk ben bile blimiyordum camın kırıldığını olsun :) bir problem teşkil etmiyor.

Toplam Hit: 2384 Toplam Mesaj: 16