folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sevgilinizin Başka İlde Üniye Gitmesi ?

Sevgilinizin Başka İlde Üniye Gitmesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

the_SuNShiNe bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne kadar da çok çift varmış böyle :)

Biz de öyleyiz, ben Ankara dayım, kız arkadaşım Manisa da. Devam ediyoruz biz. Birbirinizi seviyorsanız, birbirinize güveniyorsanız devam edin derim.

merkezdemi la manisa?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

iqsuz bunu yazdı:

Sanal_Zeka bunu yazdı:

ilişkiye devam et, karı kısmının üniversiteye gittiğinde hele ki başka bir şehire gittiyse, anası babasıda yoksa yanında ne kadar değiştiğini göreceksin. buda sana ders olacak...

hocam senı bu dusunceye iten nedir gerçekten çok merak ettim haklılık payını nelere borclusun biraz anlatsana
    merakımdan soruyorum kıllık olsun diye değil

abicim benimde 5 yıllık bi ilişkim bitti. üniversiteyi o başka yerde okudu ben başka yerde. ilk aylar ortamlara alışana kadar herşey gayet güzel ilerliyor, sonra ufak ufak değişmeleri hissediyosun görüyosun. saçlar boyatılıyor, yeni yeni arkadaşlar, akşamları dışarıya çıkmalar. sonra ufak ufak millet kendine sevgili yapmaya başlıyor özelliklede ev arkadaşları çok etkiliyor. onların erkek arkadaşları oluyor senn hatunun sen yanında olmayınca kıskanmaya başlıyolar sonra devamı geliyor işte...

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_SuNShiNe
    the_SuNShiNe's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

the_SuNShiNe bunu yazdı:

Biz de öyleyiz, ben Ankara dayım, kız arkadaşım Manisa da. Devam ediyoruz biz. Birbirinizi seviyorsanız, birbirinize güveniyorsanız devam edin derim.

merkezdemi la manisa?

Valla bu sene kazandı daha tıp fakültesinde, merkezde mi kalıyor orası? :) Daha gitmedik hiç :D

Şu alacalı bulacalı yeryüzünde bir adam dolaşır, ne zengin, ne yoksul, ne mümin ne kafir, yaltaklanmaz hiçbir hakikate, saygısı yok hiçbir kanuna... Şu alacalı bulacalı yeryüzünde, bu yiğit ve hüzünlü adam kim ola?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

melek benden 1 yıl önce gitti, daha doğrusu ben ona güvenerek 1 yıl daha kaldım. İsteseydim öğretmenlik puanı ile okuduğu şehre veya İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere giderdim. Ama dediğim gibi her şeyden önce ona güvenerek kaldım. Senin de güvenmen lazım, güvenmiyorsan çok fena söyleyeyim, çok kötü olursun. Bizim de her şey güllük gülistanlık gitmedi elbet. 1 aya yakın bocaladık arkadaşlarının etkisi vs. ama kendini toplamasını bildi -gerçekten seviyorsa senin kız da toplar- şimdi çok daha sağlam devam ediyoruz. Babasıyla falan konuştu iş ciddiye bindi lan :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:

melek benden 1 yıl önce gitti, daha doğrusu ben ona güvenerek 1 yıl daha kaldım. İsteseydim öğretmenlik puanı ile okuduğu şehre veya İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere giderdim. Ama dediğim gibi her şeyden önce ona güvenerek kaldım. Senin de güvenmen lazım, güvenmiyorsan çok fena söyleyeyim, çok kötü olursun. Bizim de her şey güllük gülistanlık gitmedi elbet. 1 aya yakın bocaladık arkadaşlarının etkisi vs. ama kendini toplamasını bildi -gerçekten seviyorsa senin kız da toplar- şimdi çok daha sağlam devam ediyoruz. Babasıyla falan konuştu iş ciddiye bindi lan :D

hacı düğün ne zaman :)

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

2 yıla kalmaz aileler arasında bi söz yaparız heralde :D Benim okul bitince de düğün inşallah :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

the_SuNShiNe bunu yazdı:

ah ah, benim sevdiğim de Manisa'da..

Twitter: @CanKirca
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    epsus
    epsus's avatar
    Dişi

Notorious bunu yazdı:

Arkadaşlar olduda sevgilinizin gidiceği üniversite başka bir ile çıktı.Ne yaparsanız ? ilişkiye devammı edersiniz yoksa ilişkiyi bitirirmisiniz.Başına böyle bir olay gelende anlatırsa sevinirim.Yada yurtdışında okuyacak buna nasıl bakarsınız.

sadece ayrı illerde olucaksın diye ayrılmayı düşünüyosan ve hatta bunu dile bile getirebiliyorsan zaten bu ilişkinin temelinde bi güvensizlik vardır. hiç durma ayrıl gitsin derim

hayatt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

hacı hayırdr 2 3 gündür sevgili :D takma bu kadar

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

the_SuNShiNe bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

the_SuNShiNe bunu yazdı:

merkezdemi la manisa?

Valla bu sene kazandı daha tıp fakültesinde, merkezde mi kalıyor orası? :) Daha gitmedik hiç :D

merkezdedir yakın ilçe felan olsaydı ekamet imkanı verirdim hoca ondan sordum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 8135 Toplam Mesaj: 52