(Tavsiye) Notebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

müritler 2000 tl bütçem var, notebook yenilemeyi düşünüyorum neleri tavsiye edersiniz.

şarj süresi uzun olsun mümkünse (yani 6 hücreli 12 hücreli piller var galiba, uyumlu bi model olsun)

oyun konusundada bana sıkıntı yaşatmasın

klavye aydınlatması olursa (hatta olupta aç-kapa yapılabiliyorsa) çok işime yarar. olmazsada olmaz alıştık nerdeyse.

evet tavsiyelerinizi bekliyorum

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ap

beyler araştırın en doğrusunu söyleyin demiyorum tavsiye edin kullandığınız veya bildiğiniz varsa

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

bende alıcam samsung un var i5 ve ekran paylaşımlı

1.600 dü heralde

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

bu casper neden ucuz diyerlerine göre

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

vesselam bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti450c-core-i5-450m--2.40ghz-4-gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd-5650-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=47570#divDigerResimler

ben aldım gecen hafta f,,iyatı ve özellileri çok uygun bi incele istersen

gayet ii duruyor fiyat olarak. peki şarj süresi hakkında bildiklerini söyler misin?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Ekran Kartı Türü
    Harici
    Max. Bellek Desteği

8 GB

bu ikisi ne demek  oluyor ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Casper almayın arkadaşlar Acer yada hp öneririm ama şiddetle casper almayın derim  ilk bişi anlmazsınız ama sonra sonra çok çok pişman ola bileceğiniz bir makinadır casper

Casper servisinde çalışan bir arkadaşımın ve nacizane benim görüşümdür katılan katılmayan olabilir. . . 

Kelimeler Kanatır !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:

Ekran Kartı Türü
    Harici
    Max. Bellek Desteği

8 GB

bu ikisi ne demek  oluyor ?

ekran kartı harici demek onboard olmayan yani paylasımlı olmayan ekran kartı demek bir nevi daha kaliteli

max 8 gb ise istersen 4 gb lik 2 tane ram takarak 8 gb kullanabılırsın.mesela 4gb bellek (max 8gb) yazarsa normal bellek 4g gb ve eklenerek en fazla 8 gb olur demek.ama şimdiye kadar alıpta ram ekleyen cok gormedım :D sen o max ıfadesını dıkkate almasan bile farketmez zaten piyasadaki urunlerın cok buyuk bı kısmı max 8gb destekli

Toplam Hit: 1879 Toplam Mesaj: 16