folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Erkeklerine Giriş Yasak

Türk Erkeklerine Giriş Yasak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

ABD ve Estonya kökenli arkadaşlık siteleri, kadınlara seks teklifi yapan Türk erkeklerine giriş yasaklandı.

Türk çapkınlar, yabancı internet sitelerindeki kızlara kancayı taktı. İlgi abartılınca sitelere Türkçe, 'Mesaj göndermeyin' yazısı yazıldı.

Baltacı'nın torunları, dedelerini aratmıyor. Estonya'nın rate ve Amerika'nın elf town sitelerine üye kızlar, son günlerde Türk erkeği kabusu yaşıyor. Çünkü Rate tamamen Estonya dilinde yayın yapan bir site olmasına rağmen azmedip bu dili çözen Türk çapkınlar, kızlara mesaj yağdırıyor. Siteyi çözemeyenler ise Estonyalı kızların MSN adreslerini ekliyor. Elf town'da da durum farklı değil. Pek çok Türk erkeği, siteye üye olarak, yabancı kızlarla konuşmaya çalışıyor.

YANLIŞ ANLAYIP FANTAZİ İSTİYORLAR

İngilizce cinsiyet anlamına gelen 'Sex' sözcüğü ise bizim çapkınların fantazilerini coşturuyor. Bu kelimeyi gören çoğu Türk erkeğinin, kızlara müstehcen tekliflerde bulunduğu ileri sürülüyor. Aslında sanatla ilgili olan siteler de çareyi Türkçe uyarılar yayınlamakta buluyor. Rate sitesinde 'Türkler mesaj atmasın' yazıyor.

Elf Town ise siteye Türkçe bir metin eklemiş, "Rastgele mesaj yollamayın. Biri sizden onu rahat bırakmanızı isterse, mesaj atmayın" uyarısında bulunuyor.

way anasını herifler bıkmış bizim abazalardan (:

kgd
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Kötü olmuş..
    e nede olsa adamlar haklılar tabi televizyon dizilerinde çok ahlaksız teklifler dönüo.. ama bazı pezevenkler harbiden pezevenk.
    tadını kaçıranlar var sınıftan mert die bi arkadaş var yanlışlıkla erkeğe etmişti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    bunun ismi çapkınlık deil abazalık :I

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    işin sonunda o iş varsa çinceyi bile öğrenir yurdumun abazaları :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    neden ilerlemiyoruz şimdi anlaşıldımı teknoloji nasıl kullanıyoruz

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

www.rate.ee   otsin kısmından kız arıom

bende bi ara takılmıştım

3 estonyalı manitam var :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    -----------------------------

www.rate.ee otsin kısmından kız arıom

bende bi ara takılmıştım

3 estonyalı manitam var :D

sende az deilmişsin heaa (: 

kgd
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Yuh Allah belanızı versin lan abazalar rezil ediyonuz amk 7 cihanda :D la tmm bi yere kadar lazım bişey ama fazlada azıtmamalı :| herifler abazalık için estonya dilini çözmüş aq :| tamam zamanında bende rusçayı çözmeye uraşmıştım ama olmamıştı :P neyse yani ne diyim sonumuz hayrola aq... :D

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    bu defa taktir ettim valla aferim ii yapmıslar elin estonyalı abd li kızı arakdaslık sitesine girip ne beklio ki yani arakdaslık sitesine takılan kişilerde cok teknolojik fayda saglıo zaten memleketine..

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

abü iyiki paylaştın manita yaptım ahada resmi : http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/4/279/0427979504923.jpg

edit: kızın gözlere bakın böyle göz görmedim : http://pics.rate.ee/dating/1/a/9/1a968535877.jpg 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı:

abü iyiki paylaştın manita yaptım ahada resmi : http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/4/279/0427979504923.jpg

way amk 10 dakkada nası yptın helal olsun

kgd
Toplam Hit: 4333 Toplam Mesaj: 19