15 Sene Sonra Merhaba.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

O zamanlar cezai ehliyetimiz yoktu. Bilişim suçları diye bir kavram yoktu.şimdi bir çoğumuz aile falan kurdu, kimse eskisi gibi risk almıyor. Ama içimizdeki çocukta hep bir piçlik peşinde. 

Oooo Compu sen nerelerdesin yahu, özletiyon kendini haa. :)  Arada bir görün böyle.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Siteyi unutanlar, banlananlar, yönetimle ters düşüp kalbi kırılanlar. Çok isim var sayacak da akla gelmez çoğu. Ara sıra böyle konular açılıyor da nostalji yapıyoruz.

En çok da şu müridi merak ediyorum; @balik_ adam en son şu bebeye ne yapmalı dedi öyle kaldı. Milleti merakdan çatlattı:) Öldü mü kaldı mı kimse bilmiyor adam bir anda kayboldu.

balik_ tahribat'ın en ağır bilinmeyenidir. Yöneticiler bir fedakârlık kampanyası yapıp Twitter Facebook'tan ilana vs çıksalar bir ihtimal bulunur belki. Aşırı merak ediyorum bu adamı.

Bence çocuk bunu öldürdü çocuk içerde balık toprakta başka bir açıklama bulamıyorum.

Konusuna her girdiğimde ürperiyorum yahu. Yok mu eski konularını falan tarayıp stalk yapacak vakte sahip kimse? Yöneticiler duyun sesimizi arkadaş. Bulalım şu adamı yahu. Ekşi'de de başlık açsın birisi olmazsa.

literatur tarafından 21/Oca/18 23:13 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Siteyi unutanlar, banlananlar, yönetimle ters düşüp kalbi kırılanlar. Çok isim var sayacak da akla gelmez çoğu. Ara sıra böyle konular açılıyor da nostalji yapıyoruz.

En çok da şu müridi merak ediyorum; @balik_ adam en son şu bebeye ne yapmalı dedi öyle kaldı. Milleti merakdan çatlattı:) Öldü mü kaldı mı kimse bilmiyor adam bir anda kayboldu.

balik_ tahribat'ın en ağır bilinmeyenidir. Yöneticiler bir fedakârlık kampanyası yapıp Twitter Facebook'tan ilana vs çıksalar bir ihtimal bulunur belki. Aşırı merak ediyorum bu adamı.

Bence çocuk bunu öldürdü çocuk içerde balık toprakta başka bir açıklama bulamıyorum.

Konusuna her girdiğimde ürperiyorum yahu. Yok mu eski konularını falan tarayıp stalk yapacak vakte sahip kimse? Yöneticiler duyun sesimizi arkadaş. Bulalım şu adamı yahu. Ekşi'de de başlık açsın birisi olmazsa.

@balik_ müridimiz bir öğretmendi, bu konusunu açtığında ben sadece okumuş gülmüş geçmiştim, ama cidden bir öğretmen olarak, o bebekle bebek olabileceğini düşünmemiştim, ve korkarım o bebek dediğimiz kişi de öğrenci kılıklı bir cani olabiliteye sahipmiş..  Yasalar var, intizam denen bir şey var, bir öğrenci öğretmenlerine saygısızlık yapıyorsa, verirsin disipline işin ucu okuldan kovulmaya kadar gider, siktirsin cehennemin dibinde gebersin.. ne uğraşırsın elin kara cahil canisi ile... 

Aklıma kötü şeyler geliyor, on numara da müritmiş haaa, şöyle konuyu ayrıntılı inceledim de, çok da iyi niyetli bir insanmış.. Umarım iyidir.

ShockMan tarafından 21/Oca/18 23:53 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

müridin son mesajlarını inceledim
    ölmüş yada internet kullanamayacak hale gelmiş olma ihtimali yüksek görünüyor.. :/
    çünkü ocak 2010 da kayıt olup ocak 2012 tarihine kadar aktif kullandığı forumu terk etmesi için pek mantıklı bir sebep yok 
    belkide talihsizce şifresini unutmuş ve geri almakla ilgilenmemiş olabilir.
    yada hala hayattadır ama malum konuda başarısızlığa uğradığı için sonuç hakkında konuşmak istemeyip foruma küsmüştür.
    bir ihtimal üyelik için gerekli olan e-mail adresini kullanıyorsa oradan ulaşılabilir.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

zaman ne çabuk geçiyor.davetiye aradığım zaman dün gibiydi 10 yıl olmuş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    HaDeS bunu yazdı

Tam 15 yıl sonra buraya geri dönmek acaipmiş. 2003 yılından kimler kaldı acaba..? Aytek'ti sanırım lider.. No_Mercy , Ankara'dan Caner Abi , Ömer.. Yine bir kaç kişi daha vardı o yıllardan.. Tahribat format programı var mı hala? Az cafe patlatmamıştık.. Genel kilit olduğu için buraya yazıyorum. Herkese selam.

Başka ömer varsa bilemem . No_Mercy = Ömer zaten :D renegadealien ile birlikte donanım moduydular o bahsettiğin vakitlerde .

O dönemler bazı kavgalar/sürtüşmeler çıktı yönetim  kadrosunda ir2 - martyn  vs   ben , ömer ( no_mercy )  vardı bir kaç kişi daha 

Sonradan  zifiri.net idi sitesi hatta cem ( darkworld ) müdahil oldu konuya o samimi idi hem bizle hem martyn tarafıyla karman çurman bir hal aldı ortalık.

Ondan dolayı Ömer ( No_Mercy ) girmedi bir daha küstü hallice tahribata , (cem) darkworldu hatırlarsın muhakkak o da bitirimdi-fırlama çok kafası aşırı illegale çalışırdı illegal para kazanmaya özellikle ki ailevi maddi durumu oldukça da yüksek idi :D  şu an ne eder ne yapar bilmiyorum irtibatım yok .

Evlendi ömer (No_Mercy) çok oldu , kızı oldu hatta vs.. çalışıyor yoğun bazen görüşüyorum telefonda.

Caner kim tanıyorumdur muhakkak tüm yorumları okumadım nick olarak görürsem tanırım. Tugrulbaba falan vardı sen onları da bilirsin. Aytekin samimi bir arkadaşı vardı hatta bir eğitim danışmanlık şirketinde eğitmen idi tam anımsayamıyorum ismini herhalde en son üniversitede akademisyen olmuştu oldukça iyi bir eğitimi olan Abimiz vardı ( Aytekle beraber tıp alanı için bir şeyler yaptılar amma o vakitler ) onlarla da samimiydim ben sonra koptuk hep sen de anımsarsın muhakkak hepsini .

O dönem Aytekin evine gitmiştik ( üniversitede okuyordu daha bahçeşehirde galiba ) böyle güzel bir ortamımız vardı o dönemler. Buluşma demeyelimde bir kaç kişilik ortamımız vardı holyone davet etmişti bizleri. Aytekten sonra da birisi davet etti bizleri yine Avcılarda idi evi motorlara falan düşkün asp kasıyordu bayağı bir ( en son hakkında hatırladığım ringofon dönemleri para düşürmeye çabalıyordu :) ) hatta bir dönem real-hackers.net ile ilgilendi çok ( desertsun ın sitesi idi ) o arkadaş kimdi hatırlayamıyorum samimiydik onunla da ben ve no_mercy ama sanırım Mayki olabilir bu bahsettiğim kişi ( yanılmıyorumdur umarım )

Holyone daha net hatırlayabilir bu anıları.

Hafızayı fazla zorlamayalım :)  , Çok yaşlanmışım bu arada lanet olsun.

LaNCeLoT tarafından 22/Oca/18 04:53 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ha cw kavgası vs.. denmiş , biz en çok spymastersnake.org ve savsak.com ( evet hack sitesi domaini ) ile kavga ettik sanırım ejder vs.. admini idi :D komik/eğlenceli işler oldu o aralar

spymastersnake.org sahibi gökhan çok bilgili bir arkadaştı hatta devlete iş yapıyordu en son , o sıralar aşırı takmıştı Holyone a sanaldan çıkmıştı kin reale dönmüştü  :D.

Aynı okulda mı okuyoruz Aytekle yoksa liseyi beraber mi okuduk planlarım var onun hakkında pusuya düşürücem gibi bir şeyler anlatıyordu bana sürekli msn de ama muhtemelen palavra aşırı komik mevzular dönüyordu . Spymaster ın ekibinden biri 2010 gibi mi ne tutuklandı ( ddos-botnet ) bilgili bir çocuk vardı o forumda nickini hatırlayamıyorum ama tomtom muydu tonton muydu tonyukuk muydu tonguc muydu öyle bir şey.

Edit : Hatırladım tontonQ

LaNCeLoT tarafından 22/Oca/18 04:55 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Antirus u bilmeyen bizden değildir :) ahahahahhahahahha

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@Treasure vardı, o da 2014 den sonra girmemiş, umarım iyidir, gelirdi geyik yapardık.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Tahribta 15 yıl girmemek.. 
    Çok mantıksz...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 129206 Toplam Mesaj: 215
tahribat ailesi