15 Sene Sonra Merhaba.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

kendimi yeni üye bilirim, laf arasında sorsan 1-2 yıldır üyeyim derdim heralde..

benim bile üzerimden 6 yıldan fazla geçmiş ! hayat yalan (:

gerçi eski tahribat yeni tahribat ayrımı yapamıyorum, benim üyeliğimden beri herşey benzer devam ediyor,

arada 1-2 cikletten çıkma tip türüyor ortalığı karıştırıyor, bir şekilde banlanıp yok oluyorlar, aksiyon bundan ibaret (:

ilk üye olduğum zamanlarda tahribat ruhunu ve mazisini çözümlemek adına eski konular ve eski müritler üzerinde biraz araştırma yapmıştım.

o zamanlar daha bir bütünlük, daha bir heyecan varmış. ama büyüyen her grubun kaderini, artan yaptırımlar ile monotonluk ve stabilitesinin artmasını çok da yadsımamak lazım.

velhasıl, nerde o eski tahribat, çok bozdu çok :D

kemik kadroya hürmetler :)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

35 yaş üstü konusu olmuş burası :) 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Merak ettim, bu @TugrulBaba adlı Mürid nerelerde.

Bir tanıyanı, dostu, Komşusu, akrabası Yok mu?

değişik konular açmış.

bunun gibi:

https://www.tahribat.com/forum/tanrinin-dogum-gunu-paylasimci-arkadaslara-rica-58750/2

Anlamadığım: bu @TugrulBaba adlı Mürid, SınırSız-SüreSiz uzaklaştırma mı aldı yada; söylenilen birşeyden ötürü, Kendi mi gelmiyor?
    ``/)

RitmFarbRacourci tarafından 20/Nis/18 13:11 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ^^D`) yok herhalde tanıyan.konuya gönderilen mesajların sahiplerinin de mı, bir fikri yok?

bu da hediyemiz olsun:
    Imagine Dragon , Thunder .

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

vay be

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

beyler o değil de, adam gittiğinde başımızda erdoğan varmış, geldi hala erdoğan var. hem de level atlamış olarak

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

nerede eski tahribat..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

Yâ, @Zone, niye öyle söylüyorsun. Bence, her yerden-çeşitten güzel insan (ve .....ımsı`lar ^^/"} [ok`y, ok`y, `s for me too]) var,hâlen. (Evet, tek-tek isimleri, önemli değil)

Mesele, paylaşım(yazılım,yorum,code) yapılması ise, yine yapılıyor; yada madde`n`se(^^D`)) , O da bir şekilde kısmen, açık-gizli yapılıyor, yâni, bence.

@Futurist`in dediği gibi ~; " Coding`le ilgili başlıklar, AnaSayfaDa görülmek isteniyorsa, Sık`lığını arttırın, diğer epten-püften başlıklar, zaten AnaSayfaDan aşağıya düşer "

bu arada @SkynetX nerelerde, bilen var mı, kefiline sordum. bilgisi yokmuş. Kezâ, @Futurist `te yok ortalarda. @@,) konu açacaktım ama buradan sormuş olayım öncelikle.

Birde, geçenlerde Nikini andığım, şuan çıkaramadığım, Kovayla kendini ıslatan, Akdeniz`li, Aveada(eskiden) çalışan, bir arkadaş vardı.

Mümkünse, AB ban`ınını açsanız, şahane olurdu.. hanî, hadi. ``/)
    @dondurma ısmarlarım bak, @holyone ``/)
    O
    \/

RitmFarbRacourci tarafından 21/Nis/18 01:59 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Yeah bunu yazdı

vay be harbiden herkes aynı anda hapsemi girdi :|

Oha, kefilim gelmiş. Naber yesterfox reyiz? Hocam şaka maka burnumun direği sızladı be. Cigicigi zamanları geldi aklıma. Nerelerdesin bunca zamandır? 10 yıl geçmiş yahu şuraya üye olalı. Tam 10 yıl.

literatur tarafından 20/Nis/18 23:32 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 129103 Toplam Mesaj: 215
tahribat ailesi