folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

a180 sedanını bekle bence, renegate de bok gibi araç. Güvenlik olarak güzelde özellik olarak f/p zayıf.

a180 sedan'in test surusune gittim, koltuktan levyeyle soktuler beni :D

baya hastasi oldum o arabanin ama gel gelelim ne zaman arasam en iyi ihtimalle 3-4 ay sonra, o gunun fiyatiyla satariz diyorlar. 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Mercedes gerisini salla

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

mercedesi al geç aga.

renegade arkadaşım 1 sene dolandır durdu aldı sonunda 2 ay sonra sövmeye başladı.

pejoya siksen o parayı vermem ama kuzende 5008 var cidden yapmış adamlar dedim :D

o parayı ben ya mercedes ya da japona verirdim. gerisi hikaye gözümde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

renegade sıkıntılı mühendislik hatası var o arabada fren yapınca arka tekerleri kalkıyor qwe :D bu durum viraj içinde yapılan panik frenlerde aracın kolaylıkla spin atmasına neden olabilir

https://www.youtube.com/watch?v=K40NOJaKv0E

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Az zok kullandııım fransız araba çıkarımım şudur çok para vermeye deymez

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Şuan 2016 amg cla var bende gayet memnunum tavsiye edilir. audi a5 düşünüyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

https://ssangyong.com.tr/yeni-korando 
    200 bine kaçırılmıyıcak güney kore üretimi bir araç  marka yanıtlmasın  yedek parçada sorun yaşamazsınız   mercedes araç metalini üreten firmadır 

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hocam C5 baktınız mı bilmiyorum ama gerçekten çok güzel araç. Bagaj hacmi olsun konforu olsun. Araba yayla gibi. Şekil olarak bir 5008 değil ama param olsa alırdım.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

peugeot'lara hic bindiniz mi bilmiyorum ama, o 300k lik kalite hissini vermiyor. hele ki 2008, benim icin bir segment dusuk bir araba oldugu icin 2008 dusunmuyorum.

zaten fark ettiyseniz, ya premium bir arac ya da buyuk ve guvenlik oyuncaklari fazla olan bir arac ariyorum, 3008 zaten listemde oldugu icin ve boyutlarindan sebep 2008 listemde yer almiyor :)

ayrica, fabrika verisi olan ortalama yakit tuketimleri hikaye onlari gecin, benzinli her zaman daha fazla, cok daha fazla yakar.

benim derdim surus konforu veya zevk olsa benzinli dusunurdum ama aile ile birlikte dusundugum icin dizelden baska kapi acilmiyor bana.

Listede alınacak araba 3008 bence. 2000 km yapmışlığım var gayet başarılı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Dizel bitti mi, arkadaşlar burası Türkiye, hala çoğu araç tüple kullanılıyor. Almanya dizeli yasaklıyormuş, Almanyada benzinin litresi 1 birim, arabanın fiyatıda 3k-15k birim arasında.

Dizel ülkemizde 15-20 yıl daha bitmez ve hala 0 dizel 2milyon tl lik araçlar üretiliyor.

Ne alıyorsan al dizel al, benzinde 1.0 motor bile alsan km de 1 TL yakarsın, çok çok zenginim dert etmem dersen benzin tavsiyedir.

Elektrikli araçlar içinse ülkemizde minimum 5 yıl, ortalama 10 yıl sonra şarj edebilir kullanılır hale gelir, bence erken.

300 K olsaydı, 2. el temiz çok daha iyi araçlara bakardım, listendeki araçlar pek 300k edecek araç değil gibi.