folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

volvo cx40

XC40 T3 FWD Momentum - Benzin 1.477 cc. 163 hp 8 ileri Geartronic  360.000TL VERGİLİ FİYATI.

bugrahan45 tarafından 18/Haz/20 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Şu araba konusunda kimse doğruyu söyleyemiyor. Bindigin arabanın üreticisi sen misin, fabrika babanızın mı amk. Ne zaman arkadaslarla araba konusu açılsa en çok yakan araba benim araba, en yavaş giden yine benim araba ama arkadaşlara sorsan onların arabaları fabrika verilerinden daha az yakar, hıza gelince fabrika verilerinden daha fazla hız yapmıştır... En kötü araba benimki zaten amk. En çok benimki yakar, en yavaş benimki gider. Doğrusunu söyleyin yahu yeter.

Bu arada önceki sayfada gördüğüm 43km ortalama hız şehir içi olamaz. Bunun hızlanması var, yavaşlaması var, trafik ışığı var, dur kalki var. Nedense benim şehir içi ortalama hızım 23 ile 30 arasında kalıyor. Eğer E5, tem ve basinexpress gibi otoban cinsi yerleri şehiriçi sayiyorsaniz diyecek birşey kalmıyor zaten. Şehir içi dediğiniz yer trafiğin olduğu caddeler sokak aralaridir. İstanbul'un inişli çıkışlı dar sokaklarinda o fabrika verilerine kadar indirebilen var mı tüketimi?

O 43km ortalama hız kesinlikle şehir içi dışı karışık, şehir içinde o hız ortalaması çok deli araba kullanmaya delalet.

aynen öyle ben de istanbul şehiriçi kullanıyorum ortalama 27km ki kilyosa şileye oraya buraya bomboş yollarda çok giderim.

adam 43e sadece şehiriçi demiş.

ayrıca ben 0 dizel otomatik araç aldım ve şu an 65k kmdeyim en pahalı bakımını yaptırdım geçen öyle dedi yetkili servis 1200 lira verdim benzinli bakımları da yakın fiyat zaten aç tabloyu bak kendi aracının

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Şu araba konusunda kimse doğruyu söyleyemiyor. Bindigin arabanın üreticisi sen misin, fabrika babanızın mı amk. Ne zaman arkadaslarla araba konusu açılsa en çok yakan araba benim araba, en yavaş giden yine benim araba ama arkadaşlara sorsan onların arabaları fabrika verilerinden daha az yakar, hıza gelince fabrika verilerinden daha fazla hız yapmıştır... En kötü araba benimki zaten amk. En çok benimki yakar, en yavaş benimki gider. Doğrusunu söyleyin yahu yeter.

Bu arada önceki sayfada gördüğüm 43km ortalama hız şehir içi olamaz. Bunun hızlanması var, yavaşlaması var, trafik ışığı var, dur kalki var. Nedense benim şehir içi ortalama hızım 23 ile 30 arasında kalıyor. Eğer E5, tem ve basinexpress gibi otoban cinsi yerleri şehiriçi sayiyorsaniz diyecek birşey kalmıyor zaten. Şehir içi dediğiniz yer trafiğin olduğu caddeler sokak aralaridir. İstanbul'un inişli çıkışlı dar sokaklarinda o fabrika verilerine kadar indirebilen var mı tüketimi?

O 43km ortalama hız kesinlikle şehir içi dışı karışık, şehir içinde o hız ortalaması çok deli araba kullanmaya delalet.

aynen öyle ben de istanbul şehiriçi kullanıyorum ortalama 27km ki kilyosa şileye oraya buraya bomboş yollarda çok giderim.

adam 43e sadece şehiriçi demiş.

ayrıca ben 0 dizel otomatik araç aldım ve şu an 65k kmdeyim en pahalı bakımını yaptırdım geçen öyle dedi yetkili servis 1200 lira verdim benzinli bakımları da yakın fiyat zaten aç tabloyu bak kendi aracının

ki ben normalde benzinli araç daha çok severim ama beni dizel savunucusu yapıyorlar hatalı verilerle.

1 sene 1.3 benzinli otomatik, 1 sene 2.7 v6 biturbo benzinli otomatik, 1.5 sene de 4.0 v8 benzinli otomatik kullandım bana benzinliyi bilmiyorsun diyor :)

türkiye'de yaşıyoruz maalesef herkesin dizel almaya çalışmasının bir sebebi var ki artık premium araçlar bile dizel motorlu buna ben de şaşırıyorum

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam uzak dur o arabalardan. Volvo bak o fiyat aralığında seni tatmin edecek bir araç bulursun.

Yazdığın araçların çoğunu denedim. Renegade'in kabinindeki malzeme kalitesi filan iyi değil bulaşma hiç.

Keşke infiniti halen pazarda aktif olsaydı onu önerebilseydim. İnfiniti de konfor hissi ve sürüş zevki çok iyiydi. Lüks spor araçlara girmeden söyleyecek olursam infiniti'den sonra volvo gelir türkiye pazarında benim için. Sen bir araştır volvo araçları..

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Hocam uzak dur o arabalardan. Volvo bak o fiyat aralığında seni tatmin edecek bir araç bulursun.

Yazdığın araçların çoğunu denedim. Renegade'in kabinindeki malzeme kalitesi filan iyi değil bulaşma hiç.

Keşke infiniti halen pazarda aktif olsaydı onu önerebilseydim. İnfiniti de konfor hissi ve sürüş zevki çok iyiydi. Lüks spor araçlara girmeden söyleyecek olursam infiniti'den sonra volvo gelir türkiye pazarında benim için. Sen bir araştır volvo araçları..

benim butcemde volvo yok maalesef, olsa en giris modeline bile okeyim.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

cenaze dolayisiyla iki gundur bilgisayara dokunamamistim simdi mesajlari okudum da, keske dizel/benzin tarsimasina ayri bir konuda girilseydi zira bir yerde konu tercih meselesi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

cenaze dolayisiyla iki gundur bilgisayara dokunamamistim simdi mesajlari okudum da, keske dizel/benzin tarsimasina ayri bir konuda girilseydi zira bir yerde konu tercih meselesi.

Şu araçlara da göz atmanı öneririm. Bence çok güzel. Ben Kodiaq almayı düşünüyorum. Fiyatlar senin skalada.

https://www.skoda.com.tr/modeller/yeni-kodiaq

https://www.skoda.com.tr/modeller/karoq

Trafik sıkışıklığı sensörleri bile var. Araçlar zaten VW ile aynı.

husnuweb tarafından 19/Haz/20 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    iskeltan bunu yazdı

Şu araçlara da göz atmanı öneririm. Bence çok güzel. Ben Kodiaq almayı düşünüyorum. Fiyatlar senin skalada.

https://www.skoda.com.tr/modeller/yeni-kodiaq

https://www.skoda.com.tr/modeller/karoq

Trafik sıkışıklığı sensörleri bile var. Araçlar zaten VW ile aynı.

araci babam da kullanacak, zamaninda skoda'ya binenlerle cok dalga gectim, ben simdi skoda'ya binersem milletin dilinden kurtulamam diyor :)

yoksa bu 7 koltuk olan modele degil de otekine butce yetiyor aslinda. sirf babamin zamaninda birilerine skoda'yi kotulemesinden sebep listemde yok skoda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

az üstte yazdığım volvo xc40 ötv siz fiyatını bir araştır istersen. vergili fiyatı 360bin tl.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

az üstte yazdığım volvo xc40 ötv siz fiyatını bir araştır istersen. vergili fiyatı 360bin tl.

haci limit 303.200 tl ve net son fiyat. yoksa ben de isterim xc40 :) 

koluman'da bir mercedes gordum ona yapistim su an.