folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acılı Şalgam Almak İstiyorum Adanalı Müridlerimize Duyrulur

Acılı Şalgam Almak İstiyorum Adanalı Müridlerimize Duyrulur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

http://www.aligode.com.tr/ 

BU İŞİN ÜSTADI , PİRİ , BABASIDIR... ADANA ÇARŞIDA ÇETİNKAYA 'NIN YANINDADIR. YAKLAŞIK 100 SENEDİR ORADADIR ;)

Tamamda nasıl alıcaz müdür:D

Eğer kredi kartın varsa siparişi verdiğim siteden verebilirsin arayıp. Yada kargo ile yollattırabilirsin. Üzerimde nakitim olsaydı direktman ben alıp sana yollardım ücretsiz bi şekilde ;) 

Sen kralsın abü :) verim bakim bi sipariş ne olcak :) inşallah kargoda problem çıkmazda kana kana içerim

zalimadam bunu yazdı

evet doğal olanı çok faydalı ama fazla içme . tahmin ettiğin gibi asit ve tuz oranı yüksek adamın iliğini kurutur valla.

yorar adamı. fazla tüketme.

Günde 1 2 bardak sadece

Mycity tarafından 07/Oca/15 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Turnip al abi mükemmel acılısını içeceksin diyeceksinki ya ben daha önce şalgam içenler için diyorum diyecek ben şalgam içmemişim

http://www.turnib.com.tr/trnp/ 

Hoca ne yazmışsın sen burda? şalgamın adı böyle bir etki yapıyorsa içilmesi kim bilir neler yaptırır :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

50 marka şalgam suyu içtim.

Hazırı olsun , turşuculardaki el yapımı olsun.

cam şişe doğanay gibisi yok , bu arada sadece doğanal üniversite ile ortak ARGE yürütüyor daha iyi ürün elde etmek için.

Bu arada acıyı çok severim , ama şalgamı acısız içerim. Çünki acı şalgamın o damak tadını bozuyor acı içinde kayboluyor. O lezzeti ham almak istiyorum. Rakıyla da çok iyi gider.

http://img5.picload.org/image/ccoload/08078932_large.jpg

PanxeR tarafından 08/Oca/15 02:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

1 kere içtim hiç sevmedim fabrikasyondu zaten babamda gerçek şalgamlar uzaktan yakından alakası yok dedi konuyu okudum ağzım sulandı amk :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Bildiğin yana döne şalgam arıyorum olm gece gece

http://yanduvar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

El yapımı şalgam gibisi yok. Ortaokuldayken (Gazi ilköğretim) salih abi vardı okulun tam dışında seyyar motorlu tezgahı vardı. Sene 99-2000 falan. Çok deli şalgamı ve ayranı vardı. Aradan 15 sene geçmiş gene aklıma düştü allahsız şey. Bir de kıyıboyunda sürekli geçen bir dayı vardı adı hatrımda yok. O da günde 2 defa geçerdi. Fırından yeni çıkmış sıcak simitle beraber ayran şalgam falan satardı. O dayının da şalgamı fenaydı. Bigün şalgamın yarısını acıyla doldurdum. 3 gün boyunca mide yanması çektim. O gün bugündür acılı şalgam içmem öyle pek.

Ekleme: sabahın köründe nereden gördüm konuyu. canım feci derecede adana kebap, acılı ekmek, şırdan, şalgam gibi yöresel lezzetler çekti şimdi. denizlide bunların hiçbiri yok :/ (var da kaliteli işler değil amk)

Ekleme2: Bu ali göde de fenadır ya. ulan memleketimi özledim :/

1049 tarafından 08/Oca/15 06:29 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Turnip al abi mükemmel acılısını içeceksin diyeceksinki ya ben daha önce şalgam içenler için diyorum diyecek ben şalgam içmemişim

http://www.turnib.com.tr/trnp/ 

Hoca ne yazmışsın sen burda? şalgamın adı böyle bir etki yapıyorsa içilmesi kim bilir neler yaptırır :)

2*2=4

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

lan yeter amk

bi marketin önünden geçerken ağzım sulanıo

tbt'yi açıom anasayfaya bakıom, ağzım sulanıyo

daha ne kadar üstte kalacak bu konu ayol ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

la bende adanalıyım(Osmaniye) osmaniyede olsam babam yapıyor gönderirdim ev şalgamı isteyene. Ama tarikat sapiğinin dediği gibi bu işin piri ustası babası adana çetinkayadaki yerdir adana tabiri ile "tenesini" içerken yiyin. 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Kargo sanırım sıvı almıyor...

Osmaniyedeyim... Geçenlerde Trabzona göndermiştim otobüsle... 5litresi 20 tl gibi bişeydi... Otobüse kargo ücreti olarak 30 tl baydım...

Kargo firmaları alıyorsa ve isteyen olursa gönderebilirim...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 17895 Toplam Mesaj: 82