folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acılı Şalgam Almak İstiyorum Adanalı Müridlerimize Duyrulur

Acılı Şalgam Almak İstiyorum Adanalı Müridlerimize Duyrulur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Seastar bunu yazdı

şalgamdan içen varsa bilgi versin hacılar. ben de sipariş vermeyi düşünüyorum.

sipariş verdim hocam gelince yorumu buraya yazarım :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Müridler şimdi benim anlamadığım şey şu,bu amk kargoları kessinlikle sıvı almıyoruz diyorlar ya ?

O zaman Ali Göde,nin yolladığı 20x3 Lt sıvıyı nasıl kabul ediyorda taşıyor ?

Be heeyyy azda değil 20X3 LT ?

:D :D lt ile tl yi karıştırmışsın hacı

10*2 LT= 20 LT            20*3TL=60 TL

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

şalgam suyunu göndermeyi kabul eden kargocu olsada göndersek, şu kış gününde içinizi ısıtır ama mlsf bu lezzet kargo engeline takılıyor:(

adanalı arkadaşlara da ali gödenin 30mt gerisinde inci otelin karşında şalgamcı gürbüz var denemelerini şiddetle tavsiye ederim 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

şalgam suyunu göndermeyi kabul eden kargocu olsada göndersek, şu kış gününde içinizi ısıtır ama mlsf bu lezzet kargo engeline takılıyor:(

adanalı arkadaşlara da ali gödenin 30mt gerisinde inci otelin karşında şalgamcı gürbüz var denemelerini şiddetle tavsiye ederim 

valla hocam ali göde gönderebiliriz dedi ödemesini yaptık bekliyoruz bakalım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

hocam oda iyidir damak tadı bu bahsedilen şalgamcılar benim okul yolu üzerinde yıllardır içerim 

gürbüz ali göde doktorum yılmaz işin ehlidir merak etme sipariş verdiğin şalgam suyu fazlasıyla iyidir.

iyi olmayan işin i*neline kaçıp çabuk olgunlaşssın diye şalgamın içine limontuzu katanlar bu da miğde ağrısı yapar kargo da sallanınca şişede gaz haline gelir şişe patlar bagajın a.kor mlsf bu imalat şekli çok o yüzden kargocular otobus işletmeleri vs almamakta haklılar 

acı konusu da aynı keza kimyasal acı kullananlar tırt şalgamın tadını bozar 

gerçek acı, acı biber kaynatılarak elde edilir vs .. (rengi sarımtırak olur)

tavsiyem gelen şalgamı hafif soğuk ve yanında benim fix menu bol küncülü ve peynirli sıcak bi poğça, simit de olabilir

et türüde ciğerle on numara gider be

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

hocam oda iyidir damak tadı bu bahsedilen şalgamcılar benim okul yolu üzerinde yıllardır içerim 

gürbüz ali göde doktorum yılmaz işin ehlidir merak etme sipariş verdiğin şalgam suyu fazlasıyla iyidir.

iyi olmayan işin i*neline kaçıp çabuk olgunlaşssın diye şalgamın içine limontuzu katanlar bu da miğde ağrısı yapar kargo da sallanınca şişede gaz haline gelir şişe patlar bagajın a.kor mlsf bu imalat şekli çok o yüzden kargocular otobus işletmeleri vs almamakta haklılar 

acı konusu da aynı keza kimyasal acı kullananlar tırt şalgamın tadını bozar 

gerçek acı, acı biber kaynatılarak elde edilir vs .. (rengi sarımtırak olur)

tavsiyem gelen şalgamı hafif soğuk ve yanında benim fix menu bol küncülü ve peynirli sıcak bi poğça, simit de olabilir

et türüde ciğerle on numara gider be

eywallah hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Hal'de çalışan tanıdığınız filan varsa adanadan gelen kamyonlara sipariş verebilirler aslında

Si vis pacem para bellum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Şimdi olsa bi acili,bi acili, bi aciliyi daha affetmez gotururdum vallaha :)

Maldonado tarafından 09/Oca/15 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı

Şimdi olsa bi acili,bi acili, bi aciliyi daha affetmez gotururdum vallaha :)

Go market hacı :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şalgam pazartesi geliyormuş müridler elimde olucakmış aradım öyle dediler

Toplam Hit: 17897 Toplam Mesaj: 82