folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp"Nin Özgürlük Anlayışı Türbandan Mı İbaret ?

Akp"Nin Özgürlük Anlayışı Türbandan Mı İbaret ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Akp ve yandaşları her yerde özgürlük adı altında türbanı, çarşafı, cübbeyi tartışıyorlar. Fakat son zamanda yapılan düzenlemelere bakıldığında el altından özgürlüğümüzün git gide kısıtlandığını görüyorum. Son 1 sene içerisinde çıkartılan yasalar ve eski köye yeni getirilen adetler bir din ve islam ülkesi çizgisinde ilerlemeye devam ediyor. Muhalif kesim birer birer işinden ediliyor, susturuluyor, çamur atıp içeri tıkılıyor. Yasalarla oyuncak gibi oynamaya başladılar. Bu ülkede çözüm bekleyen birçok problem mevcutken aptalca yasa tasarıları tartışılıyor ve bunlar halka diretiliyor. Hani nerede savunduğunuz özgürlük anlayışınız?

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    DkN ile alıp başımı gidicem Türkmenistana vuracam kendimi bozkırlara.sen de gel :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    DkN ile alıp başımı gidicem Türkmenistana vuracam kendimi bozkırlara.sen de gel :D

Abi geLimmi :) O bozkırLardada ne içiLir yahu ahh ah

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Herifteki niyete bak D:
    nese piç ettik konuyu devam  :D
    ----------------->
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:

beni de alın la.. gazetelerin medyanın olmadıgı bi bozkırda yaşamak..

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ßende gelirim ama nevaleyi alalm :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Özgürlük bir ülkenin temel değerlerini kökünden sarsmak demek değildir.

selam gençlik!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Yapılıyor Ediliyor Susuyoruz Susturyolar hep bunungibi kelimeler kullanılıyor kesin bi kanı deil böle konusupda mhp ye chp ye oy atanlara diecek sözüm yok daha yazı ezberleyemekden aciz insanlara oy atanlara ne denirki.

Bişey bilmiyosan muhalefet olki bişey sansınlar . 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

muhalif kesim herzaman işinden edilir.(doğru bir yol değil ,ama sadece akp nin yaptığı bir şey de değil)

suçsuz olan yargılanır çıkar  insank hakları anlaşmasına imza atan bir ülkeyiz.

ergenekon u kastediyorsan şunu anlamak lazım.

ses kayıtları görüntüler tanıklar ve itirafçıların olduğu bir yargılamayı CHP nin düştüğü hataya düşerek uydurma demek sadece halkı kandırmaktır.

ve bence akp ye göre özgürlüğü elinden alınan bazı kesimlere özgürlükleri iade ediliyor.(evet biraz islami yönde)

çözüm bekleyen problemlerden bir kaçını yazsaydın onlarada değinirdik,trafik? açlık ?rüşvet?

hangisi?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

Herifteki niyete bak D:
    nese piç ettik konuyu devam  :D
    ----------------->

sakası bile adamın moralini bozuyo ak.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    manhyak bunu yazdı:

Yapılıyor Ediliyor Susuyoruz Susturyolar hep bunungibi kelimeler kullanılıyor kesin bi kanı deil böle konusupda mhp ye chp ye oy atanlara diecek sözüm yok daha yazı ezberleyemekden aciz insanlara oy atanlara ne denirki.

Bişey bilmiyosan muhalefet olki bişey sansınlar .

Yazıyı yazan kişi olarak yazdığın yorumdan birşey bilmeden muhalefet olma gibi hakaretlerini üstüme alarak cevabımı vereyim.

Öncelikle ben chp'ye yada mhp'ye oy vermedim. Başında baykal ve devlet bahçeli olan chpye ve mhpyede asla vermeyi düşünmüyorum. Boş atmayı düşünüyordum. Osman Pamukoğlu paşa parti kuruyormuş ona vereceğim.

Bu ülkenin vatandaşı olarak özgürlüklerimin kısıtlanmasına göz yumacak değilim. Birileri sadece başörtüsünü serbest bırakmayı özgürlük olarak önümüze koyuyorsa bunada tepkimi göstereceğim. Muhalefetin olmadığı yerde böyle at oynatırlar.

Baykal ülke için gelecek vaadetmeyen birisi sadece muhalefet yaparak bir yere geleceğini sanıyor. Bu onun kendi durumu.

Ben, sen, o, biz, siz, onların yaptığı muhalefetlerle insanların oy verecekleri kişiler değişebilir. Gerçeklerden haberdar olabilir. Sağlıklı düşünebilir.

Birşey bilip bilmediğimi ancak kendim bilirim. Muhalefet yapmam, geyik yapmam, birilerine ses çıkartmayıp koyun olmam benim bilgi düzeyimi göstermez. Ben siyasetçi değilim. Çıkıp parti kuracak halim yok. Kendi çapımda insanlarla bilgi alışverişinde bulunuyorum. Kendi alanımda(yazılım) Türkiye için en iyi şeyleri yapmaya çalışıyorum.

Son zamanlarda forumda kendileri konuşup başkaları konuştuğu zaman konuşuyorsunuz, birbok bildiğiniz yok tarzı mesaj atan elemanlar türemeye başladı. Bunlar kendilerini parmaklamaya devam etsinler.

λ
Toplam Hit: 9116 Toplam Mesaj: 69