folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Dayak cennetten çıkmadır. Aklı başında insan olsak bile aklı başında olmayan bir insan ile medeni ilişki kurmayı beklemek komik olur. Zaten beyniyle düşünen bir adam olsa bu hareketleri yapmaz. Anlayacağı tek dil sopa ezgisidir.

Bak bu durumun içinde ben olsam ciddi olarak söylüyorum, o adamı tenhada filan olması da icap etmiyor, öyle bulduğum yerde kıstırır bir güzel göz dağı veririm.

Beyni sadece "Bünye acıktı, birşeyler yemelesin" sinyali göndermeye yarayan organizmalar ile ne gibi medeni ilişkiler kurmayı bekliyorsun?

Türk usülü olacak hocam: Bam bam bam!

söylediklerine katılıyorum. Ama ben ilişki kurmaktan bahsetmiyorm. Yani dayak çözüm değil, alalım karşımıza bak sevgili kardeş, böyle şeyler doğru değil ve böyle devam edersen "sana bi vurarsam görürsün" tarzı bir sohbeti kastetmiyorum.

Biz uğraşmamalıyız. Söylersin polise. Eş dost destek çıkar korur bu başka birşey.

Elemanı hedef belirleyip didişmek ayrı birşey.

çünkü didişme dövme hali de bir ilişki kurmaktır.

sen ben aman ederken o aman etmeyecek. 

yazarken yine sinirlendim.

amq yerinde nefeslerimizin bile karışmaması gereken insanlar ile yaşıyoruz.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle geçmiş olsun.Polisde falan tanıdık birileri yoksa bu durumda polis sallamaz.Bu kesin gibi bişey.

Karşındaki adamla dediğin gibi didişmemek lazım ama çok beyefendi tehlikesiz insanlarız tarzıda bu itlere daha çok cesaret verir.Sen nasıl bir köpeğe lütfen beni ısırma yanlış diyemiyorsan bu tip adamlarda aynen onun gibi.Bu memleketde sadece insan formunda olupda insanlıkla alakası olmayan binlerce dalyarak it kopuk var.

Ben bir akıl veremicem şöyle yapın adama falan diye.
    Sadece bence bu olayı tamamen çözmeden arkadaşınızı bu konuda yanlız bırakmayın,hiç bişey olmazda demeyin.Memleketde herşey olabiliyor.

Allah yardımcınız olsun.

u235 tarafından 26/Nis/17 03:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Olayı abartmış olmayasınız, adamın dikkatini çekmiştir biraz bakıp gitmiştir yoluna. ( Malum genel olarak erkek milleti kız gördü mü, özellikle de biraz bakımlı-süslü püslü-dikkat çeken bir kızsa bakmadan edemeyiz :P )

Şayet öyle değilse ve niyet kötü diyorsanız hukuken yapılcak bir şey yok dediğiniz üzere.

Gayri resmi şiddete de başvurmak yok. ( Hmmmm )

Eee o zaman 2-3 erkek toplanın da kızla takılın biraz vakit geçirin, hem moral verin.

Hem olur da o adama denk gelirseniz bir kere daha, kavga etmeden dersiniz ki: " Kardeş hayırdır, seni arkadaşımız xxx Hanımın etrafında görüyoruz,  bir yanlış anlaşılma olmasın xxx Hanımefendinin etrafında dolaşmazsan iyi edersin " 

Ha onu da yapamayız diyorsanız kahrolup dertlenmeye evhamlanmaya devam edersiniz.

En son çare evi değiştirin a.q.

Biraz sert girdim kusura bakmayın artık...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Olayı abartmış olmayasınız, adamın dikkatini çekmiştir biraz bakıp gitmiştir yoluna. ( Malum genel olarak erkek milleti kız gördü mü, özellikle de biraz bakımlı-süslü püslü-dikkat çeken bir kızsa bakmadan edemeyiz :P )

Şayet öyle değilse ve niyet kötü diyorsanız hukuken yapılcak bir şey yok dediğiniz üzere.

Eee o zaman 2-3 erkek toplanın da kızla takılın biraz vakit geçirin, hem moral verin.

Hem olur da o adama denk gelirseniz bir kere daha, kavga etmeden dersiniz ki: " Kardeş hayırdır, seni arkadaşımız xxx Hanımın etrafında görüyoruz,  bir yanlış anlaşılma olmasın xxx Hanımefendinin etrafında dolaşmazsan iyi edersin " 

Ha onu da yapamayız diyorsanız kahrolup dertlenmeye evhamlanmaya devam edersiniz.

burada ben bir sertlik göremedim şekerim. sen buna sertmi diyorsun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hocam dayak konusunda karşı çıkmışsın, herhangi bir şekilde destek olunabilecek durum olursa ankaradayım ben de yazayım madem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    AnaMuhalefet bunu yazdı

burada ben bir sertlik göremedim şekerim. sen buna sertmi diyorsun?

Ok...

Sertlik içinizde... Sertlik İçinizde... İçinizdeki Sert Erkekte :P

Gidin o O.... Ç.... bulun ve sertlik nasıl olurmuş gösterin :) 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Karsi cikmaktan ziyade ben izmirdeyken, tutup size yer mekan soylesem siz gitseniz sizin basiniza birsey gelse bunu ben atlatamam. 

Simdi buraya destek icin gelirim aga yazan arkadaslar icin elbetteki sagolun. Bunu bilmek guzel ve iyi hissetiriyor. Fakat bu hem ilk secenek olmadigi gibi bence su anda cok uzak ihtimal. 

Karakol vs sinirleri gergin diye pek konusamadik. Yarin yani birkac saat icinde daha detayli bilgi alirimm. Bir iki gune yillik iznni alicak ztn bir hava degisimi iyi olur. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hacı abi sonu takipsizlikte çıksa o kişinin hakkını aradığını bilmesi o kişiyi korkutacaktır.Bence şikayetçi olsun zaten o korku ile yaklaşacağını zannetmiyorum.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bir bayana (kadın değil bayan) bunu yaşatan aşağılık varlıklar var bu dünyada. Seni doğuran annen de mi aklına gelmiyor it.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam arkadaşınızı bir kişimi yoksa bir kaç kişimi takip ediyor. 

eğer bir kişi ise sapık olabilir. yok bir kaç kişi ise durum farklı olabilir. 

arkadaşınızın daha önce sevgilisi vs varmıydı? olay hakkında (arkadaşınızı ne zamandır takip ediyor. belirli yollarda mı, iş çıkışı mı vs.) ve arkadaşınız hakkında (sevgilisi var mı, çalıştığı veya okuduğu yerde başkasıyla tartışmış mı vb.) biraz daha bilgi verirseniz daha farklı fikirler çıkar ortaya.

Toplam Hit: 4662 Toplam Mesaj: 38
takipl