folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Belki adam platonik?

Tahribatta akıl isteyen sayısız mürit vardı. Açılamıyorum yanına gidemiyorum diyen. Onlarda mı sapıktı?

Tabi ki bu onu tehlikesiz biri yapmaz. Ama tebrik ettim dövdürmeme anlayışın güzel.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Siz once adami bi takip edip bi bakin bakalim kimdir nedir ne degildir. Herif belki asiktir. Zararsiz bi durum vardir. Hemen bam gum girmenin manasi yok avci avi gordugu yerde degil en savunmasiz oldugu yerde avini avlar.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadasina bir tane pitbull edindirin. Sonra kimse karismasin olaya direkt pitbullu salin adami uyarmaya.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

angara bizim işimiz tam yer neresi ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Bir bayana (kadın değil bayan) bunu yaşatan aşağılık varlıklar var bu dünyada. Seni doğuran annen de mi aklına gelmiyor it.

O bayan değil, kadın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Bir bayana (kadın değil bayan) bunu yaşatan aşağılık varlıklar var bu dünyada. Seni doğuran annen de mi aklına gelmiyor it.

O bayan değil, kadın

Hikayesi başka, patatesle aramızda bir şey.

http://www.tahribat.com/forum/sanatsozlukcomu-actim-228690/2#msg2840014

zeybekustasi tarafından 26/Nis/17 12:48 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Şiddet uygulamak dolaylı bir iletişim kurma biçimidir. İletişimler artı ya da eksi değer yüklenmesiyle sonuçlanır. Özellikle medeni normların yaşandığı ülkelerde norm dışı yaşamak hem modern hayatı ketler hem de kişinin hürriyetini kısıtlar. 

Sembolik iletişim kurulan kişi pasif kalabilir, cevap hakkı da doğabilir.

Publik vakalarda kanunu kendiniz uygulamaya çalışmak kanuni hakkınızı iptidai duruma sokar, tek taraflı hak kaybına uğrarsınız.

Etik biçimde şiddet ortadoğu ülkelerinin yaygın davranış biçimidir ve kısa vaadeli çözümler sunmaktadır. 

Bir insana sunubilecek en iyi iletişimsizlik biçimi yoka saymaktır. Uzun vaadede çözüm üretir. 

TiThousand tarafından 26/Nis/17 12:34 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

şimdi konuştum kendisi ile

geçmiş kayıtlara bakalım dememiş polis. arkdaşım kendisi bakmak isteğinde de amq kapıcısı polis olmadan gösteremem demiş.

şimdilik bilinen tek şey o gün sitenin içine kadar girmesi, ve kapı önüne kadar takip etmesi. arkdaş kapıdan evine gierken buda duvarda tünüyo.

tipi eli ayağı düzgünmüş, ağzında sakız filan yavşak bir tip diyor.

yarın izin alıp buralara gelicek zaten o açıdan iyi gerisini bilemiyoruz

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

O bayan değil, kadın

Hikayesi başka, patatesle aramızda bir şey.

http://www.tahribat.com/forum/sanatsozlukcomu-actim-228690/2#msg2840014

sıkıntı yok ama şimdi olay geçici olarak sonlanmışken ayrıca parantez açayım buraya.

şimdi ben çok değğil bundan 5 yıl kadar önce zaten "bayan" ın kibar "kadının" kaba olduğunu düşünen biriydim.

Sonra anlatıldı okudum öğrendim filan mantıklı geldi.

Evet doğrusu tartışılmaksızın kadındır. tartışılmaksızın dediğim üç aşağı beş yukarı benim fikrime yakın olan kesim için diyorum. Yoksa elbetteki "bayanın" doğru sayıldığı fikirlerde vardır.

Burda demek isteğim şu bence "kadın" doğru ve tartışılmaz, ama buna rağmen bu   "kadınmı bayanmı" meselesi açıldığında şuna bakarım.

kadın demenin gerekliliğini anlatan ateşli tartışmacımızın, bu konudaki hassasiyeti sadece bu iki kelime üzerinemi?

derinliği belirleyen orası oluyor çünkü. biryerlerde kadın demenin daha doğru olduğunu öğrenip ilk bayan kelimesini duyduğu yerde "kadın diyeceksin" diyorsa siktir edin. kucağınıza alın sevin onu.

ben zeybekustasının durumlara tamamen hakim olduğunu düşünüyorum.

bunu bir diğer versiyonu de ler ayrı yazılır faşistleri.

amk dilbilgisi namına birtek bilgisi ve ateşli olarak savunduğu şey de da olabilirmi bir sığırın?

edebi hiçbir eser bilmez, hiç bir sanat eleştirisinden haberi yok, hiç bir üretimi yok, üreteni takip ettiği yok,

olaydan bağımsız tek bildiği de da ayrımı yazılır birleşikmi yazılır.

ve bunun milliyetçiliği.  bu götoşuda ciddiye almayın. yukarıda saydığım elemanla kuzan bunlar.

ve tek amaçları ortamda farklı görünerek kadın kaldırmak.

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Çözüm belli aslında, ayda yılda bir bi delikanlı çıkıp böyle bir orospu çocuğunu baglayip işkence ederek öldürecek, sonra videsunu yayacak internete viral olacak. Sonra kimsenin götü yemeyecek boyle seyler yapmaya. 

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 4661 Toplam Mesaj: 38
takipl