Araç Alımı Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Selamun aleyküm kardeşlerim. Sizleri kardeş bildiğim güvendiğim için bir konuda danışmak istiyorum. Eylülde düğünüm var Eylül sonu Ekim başı gibi araç alma planım var 2 gün öncesine kadar alacağım araç 25 bin - 30 bin arası olan polo ve golf 6'lar idi. Ancak 2 gündür 2000-2001 model Land Rover jeeplere bakıyorum. 1.8 benzinli olanları var yakıtı gayet iyi olanlar ancak bu arabaların piyasası nasıldır satmakta zorlanır mıyım önerilerinizi bekliyorum. Polo'ya binmek ile Land Rover'a binmek arasında çok fark var ancak piyasasıda önemli çünkü 1-2 sene içerisinde bütçem rahatlarsa model yükseltebilirim. Teşekkürler şimdiden herkese.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

al polo doğru git yoluna heyecan arama

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Bence de gerek yok, polo iyidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnknownGod
    UnknownGod's avatar
    Erkek

Volvolarada bi bak hocam

Doğal seçilim, evrimin kör saatçisidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Polo al, lan alirsin tum paran ya parcaya gider ya bulamazsin sanayide 50liralik is 100 lira olur zengin diye yiterlerler

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

1.4 benzinli polo al hocam rahatına bak

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

1.4 benzinli polo al hocam rahatına bak

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

hocam araştırdım biraz parça sorunu ankara ve bursa haricinde evet çok yaşanıyormuş ancak şehir dışına parça gönderimi yapıyorlar. Abi çok iyi yaa arabaya baksanıza aklım bunda hiç biriniz al dememişsiniz. :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

hocalar işten anlayan şu araca bi bakabilir mi ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-guven-autondan-satilik-uygun-polo-312782531/detay

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

hocalar işten anlayan şu araca bi bakabilir mi ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-guven-autondan-satilik-uygun-polo-312782531/detay

fiyatına göre iyi gibi ağır bir durumu yoksa , Diyarbakır'a gelirsen yardımcı olurum yada al eksper yaptır dersen buraya yaptırır sonucu yollarım duruma göre alırsın

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Alçak araba istemiyorsan 2004-2006 rav4 bak hocam satarkende pek sıkıntı yaşamazsın.  Oldu da polo da karar kılarsanda salla poloyu git 2010 fiestalara bak full + full alırsın 30-35 bine. 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 3146 Toplam Mesaj: 26
araba araba ikinci el araba land rover