Araç Alımı Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

ben 75.500 verdim bende kalmadı ihale sağlık olsun arabalar garenta firmasının arabaları

az önce sadece sağ arka kapı değişmiş ve sağ ön kapı boyanmış 2014 kia rio 33,500'e gitti usta :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Valla hocam ben Octavia bakıyorum diğer ihaleye hiç bakmıyorum ama her gün ihale oluyor hatta daha demin Kia cerato  satıldı 72.200 e 2016 model 3676 km  de  arabanın sıfırı 83.900 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Valla hocam ben Octavia bakıyorum diğer ihaleye hiç bakmıyorum ama her gün ihale oluyor hatta daha demin Kia cerato  satıldı 72.200 e 2016 model 3676 km  de  arabanın sıfırı 83.900 

bütcem 30 bin hocam oda en fazla o yüzden bakamıyorum öyle arabalara :((

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Hocam bak sabah kuzen polo 1.0 aldı 2015 model 18 bin de 35 milyara kırmızı sabah bindim araba güzel istersen sen onları bir araştır git bir test sürüşü yap illa Test sürüşü yaptığın arabay i almak zorunda değilsin tavsiye ederim hem araba yeni hem güzel bu fiyata

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Hocam bak sabah kuzen polo 1.0 aldı 2015 model 18 bin de 35 milyara kırmızı sabah bindim araba güzel istersen sen onları bir araştır git bir test sürüşü yap illa Test sürüşü yaptığın arabay i almak zorunda değilsin tavsiye ederim hem araba yeni hem güzel bu fiyata

araştırıcam hocam mesele almak değil ama ben 1-2 sene içinde model yükseltmeyi planlıyorum. Satışı konusunda sorun yaşar mıyım ? 1.0 olduğu için.

Toplam Hit: 3161 Toplam Mesaj: 26
araba araba ikinci el araba land rover