folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Eşya Öneri

Beyaz Eşya Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Evlilik sürecine ilk adımları atıyorum, yeni evlenen arkadaşlar, ailem vs. herkesten fikir alıyorum ve müridlerin değerli yorumları benim için önemli.

Öncelikle buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinası almayı düşünüyorum, önerdiğiniz markalar, ekstra kullanım rahatlıkları vs. konusunda tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ederim..

Önemli Not
    Yorumları önemli olan diye belirttim fakat aptalca fikirleri olup sevindirici şekilde aramızda bulunmayan @Lazmania61 ve multi hesaplarından fikir sıçmıklarına devam eden @Nordic - @trump hesapları buna dahil değil.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

kurutmalı çamaşır makinesi çok deli bisey. pis atiyon kıyafeti, yıkıyo kurutuyo. giymeye hazır aliyosun 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arçelik'ten alıp ek garantiyle 5 veya 7 seneye çıkarmanı tavsiye ederim. Arçelik'in en iyi tarafı geniş servis ve yedek parça ağı. Seneler önce çıkmış makinenin parçasını bile bulup getiriyorlar. Diğer markalar garanti bittikten sonra arıza olursa hele birde yedek parça gerekirse sağlam kazıklıyor. Bir diğer husus Arçelik bayileri tüm eşyaları onlardan alırsanız güzel indirimler yapabiliyor. Bayilerle bir konuşun. Çeyiz paketi falan oluyor özellikle onu sorun.

Gerçi sen ben burada ne desek boş kullanan yenge hanım olacağı için onun kararları daha önemli. Ancak Alman markası sağlam olur kafasındaysanız Siemens'ten uzak durun. Çevremde kim aldıysa şikayetçi. İşin garip tarafı Bosch, Profilo ve Siemens aynı fabrikadan çıkıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

kurutmalı çamaşır makinesi çok deli bisey. pis atiyon kıyafeti, yıkıyo kurutuyo. giymeye hazır aliyosun 

evet bir kaç arkadaşım önerdi fakat beyaz eşya işi yapan bir tanıdığın tek yorumu "beyaz eşyalarda major ekstra özellik ne kadar fazla olursa o kadar arızalanmaya sebep oluyor, bu teknolojiler hep yeni" tarzında oldu. ben de evi barkı kurduktan sonra kurutma makinası almayı düşünüyorum. teşekkürler yorum için.

mkyb bunu yazdı

Arçelik'ten alıp ek garantiyle 5 veya 7 seneye çıkarmanı tavsiye ederim. Arçelik'in en iyi tarafı geniş servis ve yedek parça ağı. Seneler önce çıkmış makinenin parçasını bile bulup getiriyorlar. Diğer markalar garanti bittikten sonra arıza olursa hele birde yedek parça gerekirse sağlam kazıklıyor. Bir diğer husus Arçelik bayileri tüm eşyaları onlardan alırsanız güzel indirimler yapabiliyor. Bayilerle bir konuşun. Çeyiz paketi falan oluyor özellikle onu sorun.

Gerçi sen ben burada ne desek boş kullanan yenge hanım olacağı için onun kararları daha önemli. Ancak Alman markası sağlam olur kafasındaysanız Siemens'ten uzak durun. Çevremde kim aldıysa şikayetçi. İşin garip tarafı Bosch, Profilo ve Siemens aynı fabrikadan çıkıyor.

Bosch baktık hep, Almanya ve Türkiye üretimine dikkat et yorumları geldi fakat Bosch, Türkiye'den çekildi yedek parçada sorun yaşarsın dedi arkadaş, çok kaynak bulamadım açıkcası ama içime kurt düşürdü. Evde de Bosch çamaşır makinası kullanırız yıllardır çok memnunuz.
    Profilo güzel indirimler yapıyor, onu takip ediyorum ama etrafımda hiç kullanan yok.

Arçelik konusunda %100 haklısın, hiç sorun yaşamadık eski beyaz eşyalarımızda. Bayileri gezeceğiz ama boşa dolaşmayalım diye ön bilgi almak istedim, senetle falan uyguna alabiliyoruz aslında öyle bir şey yapasım var.
    Tabii hatuna boş gözükmeyelim, fikir sunabilmek için zaten en son onun istedikleri olacak öyle veya böyle :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayrıca Arçelik düşünürseniz yan markası Altus'ada bakabilirsiniz. Altus markası sadece internetten satılıyor bayilerde satılmıyor. Bayinin komisyonu olmadığı için Arçelik ürünlerine göre bir tık daha ucuz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    foxbat
    foxbat's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

evet bir kaç arkadaşım önerdi fakat beyaz eşya işi yapan bir tanıdığın tek yorumu "beyaz eşyalarda major ekstra özellik ne kadar fazla olursa o kadar arızalanmaya sebep oluyor, bu teknolojiler hep yeni" tarzında oldu. ben de evi barkı kurduktan sonra kurutma makinası almayı düşünüyorum. teşekkürler yorum için.

mkyb bunu yazdı

Bosch baktık hep, Almanya ve Türkiye üretimine dikkat et yorumları geldi fakat Bosch, Türkiye'den çekildi yedek parçada sorun yaşarsın dedi arkadaş, çok kaynak bulamadım açıkcası ama içime kurt düşürdü. Evde de Bosch çamaşır makinası kullanırız yıllardır çok memnunuz.
    Profilo güzel indirimler yapıyor, onu takip ediyorum ama etrafımda hiç kullanan yok.

Arçelik konusunda %100 haklısın, hiç sorun yaşamadık eski beyaz eşyalarımızda. Bayileri gezeceğiz ama boşa dolaşmayalım diye ön bilgi almak istedim, senetle falan uyguna alabiliyoruz aslında öyle bir şey yapasım var.
    Tabii hatuna boş gözükmeyelim, fikir sunabilmek için zaten en son onun istedikleri olacak öyle veya böyle :) 

hayırlı olsun öncelikle :) bu kanala göz atmanızı öneririm => youtube Adem helvacı

foxbat tarafından 28/Nis/24 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

zamanında alırken fırçasız motor vs diye almıştım bulaşık beko, çamaşır samsung buzdolabı profilo 7 yıl oldu güzel bence hepsini aynı marka olarak düşünme f/p olarak bak beko da servis ve tamir kolay  yedek parça bulunuyor  

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

Öncelik ile hayırlı olsun ben evleneli 9 yıl oldu beyaz esyam full Arçelik almıştım baya memnunum 9 senede sadece 1 kere servis çağırdım onun harici daha hiç sıkıntı cikarmadilar mkyb nin dediği gibi en önemli unsur yedek parça ve servis imkanı seni zora sokmadan hallediyorlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Arçelik alıp 4 yıl garanti uzatmıştım sorunsuz kullanıyorum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek

Ben bosch fabrikasında çalışıyorum öneririm, ayrıca samsung ta olabilir.

Toplam Hit: 1605 Toplam Mesaj: 44
beyaz eşya öneri