folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyaz Eşya Öneri

Beyaz Eşya Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

İmkan varsa Siemens ya da Bosch.

Yorumlara baktım kimse Vestel önermemiş. Arçelik'te 4 sene çalıştım, şikayet biriminde görev almıştım. Bu süre zarfında düğünüm oldu ürünlere gelen şikayetleri bildiğim için en az şikayet alan ürünleri belirleyip onları aldım. (çamaşır bulaşık buzdolabı)

Sonuç? Garanti bitti buzdolabı sesli çalışmaya ve aşırı ısınmaya başladı, çamaşır makinesi sayesinde kızım yürümeye başladı yakında makine ile birlikte koşmalarını bekliyoruz, bulaşık makinesinin deterjan kapağının kapanması için adak verecek duruma geliyorum.

Markayı kötülemiyorum, hem oradan ekmek yedim hem netice de ne kadar ekmek o kadar köfte ama Arçelik'in eski kalitesi malesef yok. 

Vestel kendini bu konuda bayağı geliştirdi. Yeni ürünleri ciddi manada kaliteli ve sağlam. 

Yerli alacaksan ben Vestel öneririm, yabancı alacaksan kesinlikle Siemens ya da Bosch. Küçük ev aletlerinde ise %100 Philips.

Büyüdükçe mi fakirleşiyorsun, fakirleştikçe mi büyüyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle yolunuz kutlu ve mutlu olur umarım :)

Sizinle aynı durumda olan biri olarak ben de bir takım araştırmalar yapıyorum. Bazı firmalar 3'lü set halinde satıyor ama örnek veriyorum setin içindeki buzdolabı piyasanın iyisi ise çamaşır makinesi piyasanın altında oluyor ya da benzeri durumlar olabiliyor. 

Bazen set yerine farklı farklı firmalardan araştırma yaparak toplamak daha mantıklı oluyor düşüncesi içindeyim.

Ama yinede hem beyaz eşya hem de oturma grubu vb. eşyalar için şuraya bir göz atmanızı tavsiye ederim;

Düğün Paketi

wAreX!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    alkolikkarga bunu yazdı

Ben bosch fabrikasında çalışıyorum öneririm, ayrıca samsung ta olabilir.

Bosch çamaşır makinesi aldım, Türkiye üretimi.

köşelerindeki boyalar kabardı kalktı, hangi boya ile rötuş yapabilirim? 
    alırken Orjinal üretim olan ithal 2.000 lira daha pahalıydı almadığıma biraz pişman oldum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 1786 Toplam Mesaj: 44
beyaz eşya öneri