Bu Filmde Bende Varım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    abdullahozcan bunu yazdı

250 tl

Güzel para valla dublor olacan hep :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

iki günlük

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

dayı bu musun sen ? kapmışsın olayı, daha aktif rollerde bekliyoruz seni

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

yakışıklıyım oyuncu olmak istiyorum ama bu işlerden anlamıyorum mail yolu ile ulaşabileceğim yönetmen filan tanıyan var mı

flybatwin tarafından 19/Tem/14 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

yakışıklıyım oyuncu olmak istiyorum ama bu işlerden anlamıyorum mail yolu ile ulaşabileceğim yönetmen filan tanıyan var mı

Narsizmin dibine vurmak :)) haci yakisikliyim falan deme bari :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    flybatwin bunu yazdı

:D :D bişey derdim ya neyse kalp kırmayalım. Hocam casting firmalarına gideceksin ya da bi ünlü mature bulup 1-2 ay takılacaksın sonra bahtın açılır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Exael
    Exael's avatar
    Erkek

başlıktaki -de ayrı olacak.oyuncu olmak zor iş vesselam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

aynen fotoğrafdaki benim

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hoca merak ettim ben bu film de oynadım demek içinmi konu açtın yoksa googleye video nasıl indirilir yazmamak içinmi ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

arkadaşlar benim izmirde çalıştığım 3 ajans var diğerleri dolandırıcı bilginiz olsun istanbul bunun kaynağı orda müracaat edin yalnız meşekatli bir iş var kaç kişi götürdüysem sıkıldı bıraktı geldi aynı sahneyi defalarca prova ediyon çekime hazırlanıyorsun yemek servis onlardan reklamlarda oynarsanız parası fazla ille güzel olacam diye bir şart yok en çok çirkin arkadaşlar rol alıyor bana bugun 3 çirkin arkadaş bul dediler bulamadım ama bir yerden başlarsanız devamı gelir hiç bilmeyen arkadaş bile yapabilir verilen role konsantire olursan oluyor hayatınızda değişiklik oluyor katılmak kayıt olmak isteyen varsa bugün yarın yeni dizide oynatabilirim refarans olurum izmirde oturanlar varsa yarın gönderirim belki şansı açılır istanbula gider oyuculuğun doruğuna çıkar her türlü tipte insana ihtiyaç var sen içten iste sabret oluyor bu konuda pm ulaşabilirsiniz telimi veririm

Toplam Hit: 8267 Toplam Mesaj: 66