Bu Filmde Bende Varım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

ya misafirlikte başka yerde bulunuyom kotam dolar diye sızlandılar birde pc de denedik indiremedik mürütlerden onun için yardım istedim birde bu konu hakkında merak edene bilgi vermek ayrıca biz tbt olarak bir aileyiz bilgilendirmek istedim birbirimizi iyi tanıyalım diye ayrıca tbt en yaşlı üyeside benim eleştirmene anlam veremedim zamazingo senin dediğin gibi olsa yardımcı olamazmıydın

abdullahozcan tarafından 20/Tem/14 01:31 tarihinde düzenlenmiştir

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam harbiden 51 yaşında mısın? Birde meşur edeceğim ayağına bizi masa altı yapmasın aman hocam :D

Yardım etmen çok güzel bir davranış cidden, bahtın açık olsun hocam.

Hocam birde asıl meslek ne acaba?

DrKill tarafından 20/Tem/14 10:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

drkıll birinci satırına tövbe yövbe , evet 53 yaşındayım emkliyim arılarla ilgili eğitim veriyorum izmirde halk eğitimlerde arı hocasıyım ayın 7 sinde atv haberlere iki kere çıktım bizim elimizden kimse tutmadı bende gençlere yardımcı olmak istedeim senin gibi 10-15  kişiyi ajanslara kayıt ettirdim benim çalıştığım ajanslar kayıt parası almaz piyasada çok ajans var para alanlardan uzak durun derim reklam, dergi reklamları daha değişik hizmetlerde devamlı iş var istanbul kaynağı boş zamanlarında yaparsın işin olduğu zaman gelmiyorum diyebilirsin biz bu yaştan sonrada insanlara iyilik yaparım benden kimse kötülük görmemiştir şüphen olmasın facedende bakabilirsin

abdullahozcan tarafından 22/Tem/14 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

işin ilgincide o dediklerini hiç izlememiştim

artık denk gelirse bakarım.

film işi güzel de torpilin olması gerekiyor çok yeteneksiz insanlar senaristin yiğeni yönetmenin kardeşi gibisinden işi götürüyor

keşke yetenekli arkadaşlar çıksada aramızdan şöyle keyifle izlesek.

abi başından geçen ilginç birşeyler varsa paylaşırmısın

yada bu sektörle ilgili tecrübelerini. ilgiyle okurum

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

futurıst o dediklerin ne kadar dogru ama her yönetmenin yakını olacak diye bir kural yok şimdi istanbulda izmirde cast ajansları var bunların bazısı hiçbir filim için dizi için iş alamıyor kendisine kayıtlı oyuncu fügüranları bugün tiyatromuz var bugün felan işimiz var diye söğüşlemeye çalışıyorlar onlardan uzak duruyom izmirde sağlam 3 tane var diğerleri söğüşçü yok fotağraf çekecem yok video çekecem senden 150-250 para söğüşlüyorlar bunlarıda gördük illa yetenek olacak diye birşey yok mesala bir sokak filim platosuna döndürüyorlar orda yürüyecek insanlara ihtiyaç var her tipten fügürana ihtiyaç var muhakkak çağırıyorlar istanbul bunun kaynağı gergün var ama önce sabırlı olacaksın olmazsan bu işi başaraman adam sana günlük veriyor 10 kerede prova yapar yirmi kerede sabredecen en düşük ücret 50 tl günlük sigortanda yapılıyor bir anımı istedin fatma gülün suçunda oynarken yemek firnmalarından yemekler geliyor aynı masada onlarla birlikte yemek yiyorsun sohbet ediyorsun aynı emekcisin tam çekime başladık bulunduğumuz yere yıldırım düştü yağmur o kadar yogun yağıyorki arabaya hep birlikte bindik 2 saat sohbet ettik tekrar iindik prova çekim derken motor dedi çekim başladı ayağımın üstünden yılan geçti hiç kıbırdamadım bayan yönetmen farkediyor bir çığlık attı bana niye kaçmadın dedi bende sahne bölünmesin hocam dedim sonra gülüştük böyle şeylerde oluyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Kara murat benim.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

x-files inşallah olursun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

vay be hep oyuncu olmak istemişimdir.

celda211 filmindeki malamadre gibi :D

süpersin. başarılarının devamını dilerim hocam. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

şöhret olursan bi tbt tshirti imzalarsın ilerde .

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

zalim adam olursun gayret edersen ilk adımı atarsan olursun

Toplam Hit: 8261 Toplam Mesaj: 66