folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:
    -----------------------------

Emekli albay olan babam da genç subayken böyle bir gruba şahit olmuş. önce beraber yemek, sonra namaza gidelim falan sonra ev toplantılarına davetler........ felan filan içlerine çekmeye çalışmışlar bir süre ama babam ne mal olduklarını anlayınca bulaşmamış adamlara daha.

Baban rapor etseymiş keşke durumu her ne şekilde olursa olsun gruplaşma askeriye içinde yanlışş hele hele fetoş gruplaşmasıyla duble yanlış 

anlayamıyorum Cumhuriyet Ve Atatürkçü bilinçle yıllarca eğitim verilen bir kurumda nasıl tarikatçi  çıkıyor aklım ermiyor eğitimlerde bu adamlar kulaklarınımı tıkıyorlar hiçbir bir şey öğrenmiyorlar aklı mantığı olan adam harp okullarında yanlış yola sapmışsa bile doğru yolu elbet bulur okudukça öğrencikçe 

bugün bu cemaatçi hareket pkk dan daha tehlikeli bir hal almış durumdadır ve ülkenin rejimini güvenliğini pkk dan daha fazla tehdit etmektedir 

bundan bir kaç yıl önce internette okuduğum bir ararştırma yazısında askeriye içerisine cemaatçi tayfanın sızamadığı ve yerine kadın kolarındaki kadınları subaylarla evlendirerek ordu iine sızma planı yürüttüğüne dair bir yazıydı bu malum cemaatin emir babasının hangi ülke olduğu malum o ülkenin istihbaratında kadınların neşekil kullandıldığı da malum bana mantıksız gelmemeişti.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

VIGILANTE bunu yazdı:

Emekli albay olan babam da genç subayken böyle bir gruba şahit olmuş. önce beraber yemek, sonra namaza gidelim falan sonra ev toplantılarına davetler........ felan filan içlerine çekmeye çalışmışlar bir süre ama babam ne mal olduklarını anlayınca bulaşmamış adamlara daha.

Baban rapor etseymiş keşke durumu her ne şekilde olursa olsun gruplaşma askeriye içinde yanlışş hele hele fetoş gruplaşmasıyla duble yanlış 

anlayamıyorum Cumhuriyet Ve Atatürkçü bilinçle yıllarca eğitim verilen bir kurumda nasıl tarikatçi  çıkıyor aklım ermiyor eğitimlerde bu adamlar kulaklarınımı tıkıyorlar hiçbir bir şey öğrenmiyorlar aklı mantığı olan adam harp okullarında yanlış yola sapmışsa bile doğru yolu elbet bulur okudukça öğrencikçe 

bugün bu cemaatçi hareket pkk dan daha tehlikeli bir hal almış durumdadır ve ülkenin rejimini güvenliğini pkk dan daha fazla tehdit etmektedir 

bundan bir kaç yıl önce internette okuduğum bir ararştırma yazısında askeriye içerisine cemaatçi tayfanın sızamadığı ve yerine kadın kolarındaki kadınları subaylarla evlendirerek ordu iine sızma planı yürüttüğüne dair bir yazıydı bu malum cemaatin emir babasının hangi ülke olduğu malum o ülkenin istihbaratında kadınların neşekil kullandıldığı da malum bana mantıksız gelmemeişti.

kulağını tıkasada tıkamasada şu var beyinlerinde.

ben şimdilik sizin emirlerinizi görüyorum ama büyük yere geldiğimde görüceksiniz hıncı. ve bu davayı Allah için yürütüyorum görüntüsü.Allah yaptıklarımı ibadet ve sevap olarak sayıyor görüntüsü.bi bakıma gencecik yaşta hipnoz edilmektir. bu orduyu içerden düşürme oyunudur. yani bunu bugün fetullahlada bağlamak yetmez bu taa cumhuriyet kurulduğu günden bu yana asker düşmanlığı var. askeriye içine 50 yıl öncede sokup yargılanıp ceza alan adamları var. bu adamları hakkında kitapları bile var..yeni elemanlarınada okuturlar davaları adına inançlı olsunlar diye. dediğin üzere bunlar pkkdan daha tehlikelidir. Şimdi ortama bakıyorsun din bezirganları + terörist yandaşları birlik içerisinde görüntü süsü verdiklerine şahit oluyorum. ikili bir ortak hedefleri Türkiye Cumhuriyetini parçalamak. zaten halk 71 yıl boyunca cehaletten arındırılamamış yoksulluktan arındırılamamış borçlu mahkum gibi yaşatılmış büyük çoğunluğu.kimse kafasını kaldırıp tehlikeyi görememiş din ayağına bu tuzağa düşmüş.

fetullahın cemaatine girip ders alıp askeriye içine giren eleman akp ve fetullahı bitirme safsatasına çok kızar zoruna gider Tarihi okumaz gerçekleri görmek istemez. hem asker hemde fetullahçı. hadi gel burdan yak. siz siz olun araştırın okuyun ve gerçekleri öğrenin.bu cemaatçi amerikan mandalarından uzak durun ve çevrenizide bilinçlendirin. hiç olmadı arama yapıp Nasıl İşgal Edildik yazısını okuyun.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firuz20
    firuz20's avatar
    Erkek

Masonların (F)ason'u bunlar!

Credo quia absurdum!!Entropy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

eğitim ele geçirildi..dahası mı var?eğitim demek gelecek demek gelecek demek türkiye demek..her 2 yayından birisi cemaate,her 2 okuldan biri cemaate,her 2 kanaldan biri cemaate ait ise geriye ne kalmıstır sizce? ele geçirildikte farkında mı değiliz sizce? atam sen rahat uyu derken atamız bu halimiz karşısında ne durumda düşünüyormuyuz sizce!?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

Artık o kadarda önemi yok sızmasının orduya zaten sesi suluğu cıkmıyor sıkartamıyor ordu birde cakarılan yasalarla polis devleti oluyor türkiye ordunun hiçbi güçü kalmayacak sınır güvenliği bütün yetkiler hersey ağır silahlar polisin eline geciyor

Bilgi güctür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

10 sene önce aynı şey MİT için söylendi.şimdi mit onların elinde şimdide ordu için söyleniyor...

yaşasın ordumuz müslüman oluyor...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

bugüne kadar masonlar cirit atmış  orduda. asıl onları dert edinmeliyiz. örnek:

http://www.samanyoluhaber.com/h_336434_mason-ustadi-generale-buyuk-tepki.html

ne yazcaklardı acaba cemaat orduya sızıyo falanmı?

Askeri yıpratmaya çalışan kerkesin ayrım kayrım yapmeyeceğim hepsinin .........

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Tam da iki gün önce Şirpençe ile bu konuyu tartışıyorduk.Tabi uzun uzadıya yazamayacağım fakat gece 01:12'de nihayet bulan sohbetin neticesinde vardığımız sonuç,bu adamların gelecekteki entel haşhaşinler olabileceği.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

ordudakı ergenekoncuların yerıne onların gecmesı daha ıyıdır kanaatımce

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

darbeci komutanı duymadin sen hayvan adamin sözleri şöyle konusmasinda

''Yazici işlerine bizm alevileri sokun,yerleri belli olsun dişari yollamayin,sünni köpekleri sürün cepheye gitsin bişey olmaz''

araştırırsan orginal kayıtlari bulursun.

sözün özü ''OÇ. lari sizacağina Cemaatteki müslümanlar sızsın,Sizinde zorunuza gitmesin birader ,yahudiler gibi başlık açmayın şuraya ,aglıcaksanız aglama duvarına gidin aglayın''

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 24826 Toplam Mesaj: 196