folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Önerir Misiniz

Dövme Önerir Misiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^D şuraya, kardeş payı dizisinden Kartalı gönderecektim, olmadı.

RitmFarbRacourci tarafından 04/Ağu/17 01:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

iyi güldüm..

Dövme pişmanlıktır hacım. yaptırma. ilerde yaşlanacaksın, saçın sakalın ağaracak,bakımsız bir adam haline dönüşeceksin. ve kolunda eskimiş bir dövmeyi kendin bile görmek istemeyeceksin. 45-50 yaş üstünde ise pişman olacaksın. Bunlar boş işler. iyi bişey değil.   yukarda söylediğim herşeyi bir kenara bırakalım farzedelim, dövme sağlığın içinde iyi değil.  + hps - hbs virus kaparsan bide, ayvayı yediğin gün olur. Sen bence bu sevdadan vazgeç..

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ben de yaptırmayı düşünüyorum.

50 yaşına gelince 50 yaşında düşünürüz onu.

50 yaşına kadar 23 sene var amk.

Vücuda yaptıracaksan vücut iyi olmalı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

iyi güldüm..

Dövme pişmanlıktır hacım. yaptırma. ilerde yaşlanacaksın, saçın sakalın ağaracak,bakımsız bir adam haline dönüşeceksin. ve kolunda eskimiş bir dövmeyi kendin bile görmek istemeyeceksin. 45-50 yaş üstünde ise pişman olacaksın. Bunlar boş işler. iyi bişey değil.   yukarda söylediğim herşeyi bir kenara bırakalım farzedelim, dövme sağlığın içinde iyi değil.  + hps - hbs virus kaparsan bide, ayvayı yediğin gün olur. Sen bence bu sevdadan vazgeç..

Peki ya 50 yaşındaysa murit? :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

iyi güldüm..

Tamam bende şimdi dövmelerimi sildiriyorum hemen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

iyi güldüm..

reyiz koysana sende foto  bakalım bakalım. 

Bende yaptıracaktım, tayland a gittiğimde oturdum koltuğa yaptıracağım şey tam içime sinmediği için vazgeçtim. Bence iyice düşün öyle yaptır. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

iyi güldüm..

reyiz koysana sende foto  bakalım bakalım. 

Bende yaptıracaktım, tayland a gittiğimde oturdum koltuğa yaptıracağım şey tam içime sinmediği için vazgeçtim. Bence iyice düşün öyle yaptır. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Dovme

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 4758 Toplam Mesaj: 33
dövme