folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Önerir Misiniz

Dövme Önerir Misiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mürit RitmFarbRacourci in eseridir he :D çizdiricekseniz bu adama cizdirin :d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

Hangi dövmeyi yaptırırsan yaptır gün gelecek sıkılacaksın,o yüzden sakın yaptırma,insan derisi nihayetinde Masaüstü Duvar kağıdı değil şak diye değiştiresin

Hocam dovme karakter meselesidir tam oturmayinca sikilmasi normal. Ne istedigini bilmeyen insanin yaptiracagi sey degil. Once karakter oturacak sonra dovme bu arada dovme paylasan bi arkadas vardi. 3 sene sonra bole soyle diye onada dip not. Sol kolumdaki gotik dovme 10 senedir kolumda kalitesin8 hic kaybetmedi dovme ustasi onemli.

Antalyadaki arkadaslar icin berat bumini oneririm kalite farkini 1 senede anlarsiniz.

Konu sahibi buda sana renkli dovme yaptirma renkler soldugunda dovmen cuk gibi gozukur

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

Hangi dövmeyi yaptırırsan yaptır gün gelecek sıkılacaksın,o yüzden sakın yaptırma,insan derisi nihayetinde Masaüstü Duvar kağıdı değil şak diye değiştiresin

Hocam dovme karakter meselesidir tam oturmayinca sikilmasi normal. Ne istedigini bilmeyen insanin yaptiracagi sey degil. Once karakter oturacak sonra dovme bu arada dovme paylasan bi arkadas vardi. 3 sene sonra bole soyle diye onada dip not. Sol kolumdaki gotik dovme 10 senedir kolumda kalitesin8 hic kaybetmedi dovme ustasi onemli.

Antalyadaki arkadaslar icin berat bumini oneririm kalite farkini 1 senede anlarsiniz.

Konu sahibi buda sana renkli dovme yaptirma renkler soldugunda dovmen cuk gibi gozukur

Dövmede kullanılan malzemeler ve dövmecinin kalitesi dövmenin çabuk bozulmaması için önemli. Fakat bunların yanında vücut metabolizması, deri özellikleri gibi değiştirilemez faktörler de var ve ne yaparsanız yapın insan vücudunda herşey eskiyor, dövmede bunlarla beraber eskimek zorunda.

Birde ince işçilik yapılan dövmeler diğerlerine göre daha çabuk bozuluyor.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Ben de yaptırmak istiyorum da öğrenci olduğumdan uyguna yapan bulamıyorum var mı önerebileceğiniz İstanbul'da uyguna dövme yapan yer

Toplam Hit: 4760 Toplam Mesaj: 33
dövme