folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün Yaşadığım Olay

Dün Yaşadığım Olay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

eskiden hatunla giderdik izmirde abla abi olarak oynardık hatunda gidince tek gidesim gelmiyo içim burkuluyo dayanamıyorum ama bir organizasyon olursa elimi taşın altına koymaya hazırım.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu etkinlik düzenlenirse beni 15 kere yaz hocam

aklın yolu birdir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

ben de geçtiğimiz pazar günü sabah ekmek almaya gittiğimde markette sıra bekliyorum, daha 4-5 yaşında(belki de daha küçük) bi çocuk geldi önüme geçti, güldüm felan. 1 tane ekmek almış 1 tane dondurma. 1tl verdi kasiyere, kasiyer de "sadece ekmek olur ama o parayaa :))" dedi. neyse dedim dondurmanın parasını ben vereyim. verdim, sonra dondurmayı da alıp çıktım. parasını ben verdim çünkü :W  şaka la. parasını verdikten sonra çocuk daha para kavramını bilmeyecek kadar küçük, bişey demeden olayın farkında olmadan dondurmasıyla ekmeğini alıp çıktı :)

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Tüylerim diken diken oldu, yaz benide.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Modlardan onay alalim yetkili bir abi ulasabilirmi okeyi holydenmi alacagiz ? 

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Modlardan onay alalim yetkili bir abi ulasabilirmi okeyi holydenmi alacagiz ? 

bence buluşup gidip oyuncak alalım. sonra hep beraber gidelim nereye gidebilirsek.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    yaz benıde hocam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

garip bir dünyada tuhaf bir ülkedeyiz
    merak ediyorum acaba hayatta oldukları halde o çocuklara sahip çıkmayan ana-babaların yaşama hakkı varmıdır ?
    birde zengin ülkenin fakir insanları olarak bu yaşanan olay ile aşağıdaki haber arasında bir bağlantı kursak suçlu kim olur ?

Hızlı ve Öfkeli 7 gişede tarih yazdı!
    Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, türkiyede ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.
    Film gösterime girdiği 3 Nisan’dan 17 gün sonra dünya genelinde 1 milyar dolar hasılatı geçti.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Elimden geleni yaparım + arabada var artık kaç kişi sığarsak gideriz arabayla.(istanbul)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

garip bir dünyada tuhaf bir ülkedeyiz
    merak ediyorum acaba hayatta oldukları halde o çocuklara sahip çıkmayan ana-babaların yaşama hakkı varmıdır ?
    birde zengin ülkenin fakir insanları olarak bu yaşanan olay ile aşağıdaki haber arasında bir bağlantı kursak suçlu kim olur ?

Hızlı ve Öfkeli 7 gişede tarih yazdı!
    Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, türkiyede ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.
    Film gösterime girdiği 3 Nisan’dan 17 gün sonra dünya genelinde 1 milyar dolar hasılatı geçti.

Hocam ben bu olayı Türkiyede yaşamadımda büyük ihtimal Türkiyede de durum aynıdır.

Bencede yazın bir yardım olayı yapalım ama oyuncak değil daha işe yarar bişey alınabilir bence.

Toplam Hit: 7896 Toplam Mesaj: 64