folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam oyundan biraz daha bahsedebilir misin?

yani cod single player gibi belli bi rota var hep o yolda mı ilerlioruz ? yoksa assasin gibi kendi yolumuzu kendimiz mi seçiyoruz?

oyunda özgürlük ne alemde ? yani gece dışarı çıkmayın demişsin, bir sığınak yada belirlediğimiz bi evi sürekli olarak kullanabiliyor muyuz ?

mesela bir görev var hep gece başlıor gibi bişiler var mı ?

minecraft ta kendi planını kendin yapıorsun.gece olunca şunları yaparım gündüz bunu yaparım madene giderim fln diye.bunda da öle bir durum var mı ?

diğer ilerlemeli oyunlarda hep belli bir rota var o rota üstünde ilerlemek mecvuriyetindesin.bu oyunda nasıl bu durum?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Dizüstü bilgisayar ekran kartları çalışabilir ama resmi olarak desteklenmiyor demişler. Saçmalığa bak.

Ayrıca o ne öyle, daha geçmişi bile olmayan bir oyun için Assassin's Creed fiyatı çekmişler Steam'da. Çok fazla bence, en azından şimdilik. Yakında indirim falan olursa belki düşünülebilir.

BF3'ün bile geç de olsa korsan multisi çıktı. Bunun da çıkar muhtemelen ama ne zaman olur, artık kısmet :)

Aslında zamanım olsa önce torrentini dener, beğenirsem alırım ama denemeye zamanım yok :(

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

ben çok beğendim oyunu müthiş.. yalnız bazı optimasyon sorunlarından bahsediliyor biraz kasıyor

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

clouda falan uplayaydın reyiz kalır mı orda link

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocalar dosya 12 gb'a yakın. Bu büyüklükte dosyayı nereye upload edebiliriz indirme hızında sıkıntı olmayan?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Bi deneyelim bakalım 

xxx
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

verdigim link zamunda torrent idi.

zamunda üyeliği olan oradanda indirebilir.. üyeliği olmayanlar için yandex'e falan atarım bu gece tekrardan

Frisky...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

hocam oyundan biraz daha bahsedebilir misin?

yani cod single player gibi belli bi rota var hep o yolda mı ilerlioruz ? yoksa assasin gibi kendi yolumuzu kendimiz mi seçiyoruz?

oyunda özgürlük ne alemde ? yani gece dışarı çıkmayın demişsin, bir sığınak yada belirlediğimiz bi evi sürekli olarak kullanabiliyor muyuz ?

mesela bir görev var hep gece başlıor gibi bişiler var mı ?

minecraft ta kendi planını kendin yapıorsun.gece olunca şunları yaparım gündüz bunu yaparım madene giderim fln diye.bunda da öle bir durum var mı ?

diğer ilerlemeli oyunlarda hep belli bir rota var o rota üstünde ilerlemek mecvuriyetindesin.bu oyunda nasıl bu durum?

oyunun sadece %8 ini bitirdim.. ve anladığım kadarıyla cevap verebilirim..

oyun ac' gibi kendi yolunu çiziyorsun görev için gitmen gereken bi yer var.. ister anyadan git ister konyadan. sığınak yerleri mevcut ve görev atladıkça yeni sığınak yerleri keşfediyorsun. görevde ol free ol. zaman hep aynı gece ise gece devam ediyosun. veya gündüz olmasını bekliyorsun.. sığınak yerlerinde uyuyabiliyorsun gündüz olması için. minecraft gibi. 

fakat geceleri çok hızlı hareket eden zombiler çıkıyor sizin çıkabildiğiniz heryere onlarda çıkabiliyor o yüzden geceleri dışarda fazla gezmeyin. 

Frisky...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

https://kickass.so/dying-light-ultimate-edition-dlc-repack-multi3-rg-mechanics-t10134790.html

ş
    uradan indirdim yükledim ama mantıksızca donuyor oyun ki konfigürasyon iyi kasmaması lazım, crackte yeni ama demek ki tam olmamış.

edit:

hallettim, driverları güncelleyin.

http://www.geforce.com/whats-new/guides/dying-light-graphics-and-performance-guide

kvasir tarafından 30/Oca/15 20:39 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2973 Toplam Mesaj: 29