folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    GordonFreeman bunu yazdı

oyunun sadece %8 ini bitirdim.. ve anladığım kadarıyla cevap verebilirim..

oyun ac' gibi kendi yolunu çiziyorsun görev için gitmen gereken bi yer var.. ister anyadan git ister konyadan. sığınak yerleri mevcut ve görev atladıkça yeni sığınak yerleri keşfediyorsun. görevde ol free ol. zaman hep aynı gece ise gece devam ediyosun. veya gündüz olmasını bekliyorsun.. sığınak yerlerinde uyuyabiliyorsun gündüz olması için. minecraft gibi. 

fakat geceleri çok hızlı hareket eden zombiler çıkıyor sizin çıkabildiğiniz heryere onlarda çıkabiliyor o yüzden geceleri dışarda fazla gezmeyin. 

Hocam ben de bir soru sorayım.

Normalde FPS'leri daha çok tercih ederim elbette ama Assassin's Creed, bu tip oyunlar için TPS'ye alıştırmış durumda :) Oyun içi videolarda da gördüğüm kadarıyla, oyunun FPS olması görüş alanını daraltma gibi bir sorun oluşturuyor mu? Oynarken rahatsız oluyor musunuz?

Ben bu tip zombili oyunları pek sevmem zaten de herkes övünce sorayım dedim :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    GordonFreeman bunu yazdı

oyunun sadece %8 ini bitirdim.. ve anladığım kadarıyla cevap verebilirim..

oyun ac' gibi kendi yolunu çiziyorsun görev için gitmen gereken bi yer var.. ister anyadan git ister konyadan. sığınak yerleri mevcut ve görev atladıkça yeni sığınak yerleri keşfediyorsun. görevde ol free ol. zaman hep aynı gece ise gece devam ediyosun. veya gündüz olmasını bekliyorsun.. sığınak yerlerinde uyuyabiliyorsun gündüz olması için. minecraft gibi. 

fakat geceleri çok hızlı hareket eden zombiler çıkıyor sizin çıkabildiğiniz heryere onlarda çıkabiliyor o yüzden geceleri dışarda fazla gezmeyin. 

Hocam ben de bir soru sorayım.

Normalde FPS'leri daha çok tercih ederim elbette ama Assassin's Creed, bu tip oyunlar için TPS'ye alıştırmış durumda :) Oyun içi videolarda da gördüğüm kadarıyla, oyunun FPS olması görüş alanını daraltma gibi bir sorun oluşturuyor mu? Oynarken rahatsız oluyor musunuz?

Ben bu tip zombili oyunları pek sevmem zaten de herkes övünce sorayım dedim :)

yok hocam oynanış açısından herhangi bir problem olmuyor.

Frisky...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Hocam bunu indirdim. Setupdan kuruyorum. program files da dyling light klasörüne kurulumu yapıyor. Bittikten sonra öyle bi klasör ortada -_-. E sürücüsüne kurdum gene aynı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    RaNGeR bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

Harranda geçen oyun değil mi hocam bu? Oyunu yüklediğinde şunları belirtirsen sevinirim.

...

Hocam oyunu yapanlar, muhtemelen Şanlıurfa'nın Harran diye bir ilçesi olduğundan haberdar değiller.

Vikipedi'den bakarsanız, oyunun Brezilya'dan ilham alınarak çizilen bir "Harran City" de geçtiğini göreceksiniz. Bizimkiler de "oyun Türkiye'de geçiyor beyler" diyerek gereksiz bir reklam yapıyorlar her nedense :)

Şunu eklemek istiyorum oyun içerisindeki büyük köprüler ve bazı kısımlar İstanbuldan esinlenmiş. Yapım ekibi zaten söylemişti. Ayrıca oyun brezilyada geçmiyor. Oyun içindeki isimler Türkçe, Arapça ve İngilizce karışık. Arap isimleri biraz bol şuanda karşıma gelenler. Tabi türkçe isimler konusunda ekip çok bilgili değilmiş ki Volcan isimde birisi var oyunda :D Ama Fatin, Rahim gibi türkçe isimlerde var. Yanlış bilgilendirme olmasın :)

Ekibinde söylediği gibi oyun birçok şehirden karışık esintiler barındırıyor. Harranın mimarisi tek katlı yapılar. İstanbul merkez gibi büyük binalar ve köprü. Geri kalanı ise hayal gücü.

Duvarda Devlet Bahçeli gördüm diyom inanmıyor kimse :D

@Ranger Fps olması bakış açını engellemiyor hocam. Koşarken arkana baktığında hafif bi yavaşlatma efekti geliyor. Eğer skill verirsen arkana bakarken bomba vs fırlatabiliyorsun. Eklemeyi unuttuğum birşey var. Oyunda ilerledikçe işler daha zorlaşıyor. Gündüzleri tam zombileşmemiş hala aklı insan olan tipler var. Siz vurduğunuz zaman no no pls falan diyor sonra sana bi dalıyor namussuzlar :D Yan görevler, hikayenin gidişatını değiştiriyor. Örnek vermek gerekirse.

Bir yan görevde bir adama silahını bulması için yardım etmemiz isteniyor. Silahı verirseniz 2 kişiye sıkıyor. İşler değişiyor. Vermezseniz ben kullanırım derseniz adam sakince devam ediyor. Gibi gibi. Yan görevi yaparken bandit öldürmeniz lazım mesela. Bir görevde banditler için iş yapıyosunuz. Banditi öldürürken sizden kaçarsa o görev iptal. Merkeze gidip sizi ispikliyor. Görevi teslim etmek için merkeze girmeniz lazım bi düşünün nele olabilir :D O yüzden görev detaylarını inceleyip ona göre devam edin. Para lazım olacak size. Silah için tavsiyem hammer veya schyte handling yüksek olursa daha seri vurabiliyorsunuz. Handling düşük olan silahlar yavaş vurur sağlam vurur. Ama isabet düşük olur. Özellikle banditlere karşı. Banditlerle savaşırken knife, grenade mutlaka olsun. Yeri geliyor 5v1 yapmanız gerekiyor. Kaçarak 3 tanesini kesmeden vs girmeyin adamlarla pert olursunuz. Patlayan zombiler var onlar içinde knife lazım mutlaka. Aklınıza takılan sorular varsa cevaplarım herzaman :)

interfector tarafından 01/Şub/15 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    GordonFreeman bunu yazdı

oyunu bir süredir merak ediyordum.. reloaded sürümü ile artık elimizde. 50mbps bağlantım var... 5.7mb ile down ettim.

https://www.youtube.com/watch?v=a_ZCopEkQJ0

https://www.mediafire.com/?n75iia6sg6depsp

çok sağol reyz hızlıymış baya 

whopper tarafından 01/Şub/15 15:40 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Şunu eklemek istiyorum oyun içerisindeki büyük köprüler ve bazı kısımlar İstanbuldan esinlenmiş. Yapım ekibi zaten söylemişti. Ayrıca oyun brezilyada geçmiyor. Oyun içindeki isimler Türkçe, Arapça ve İngilizce karışık. Arap isimleri biraz bol şuanda karşıma gelenler. Tabi türkçe isimler konusunda ekip çok bilgili değilmiş ki Volcan isimde birisi var oyunda :D Ama Fatin, Rahim gibi türkçe isimlerde var. Yanlış bilgilendirme olmasın :)

Ekibinde söylediği gibi oyun birçok şehirden karışık esintiler barındırıyor. Harranın mimarisi tek katlı yapılar. İstanbul merkez gibi büyük binalar ve köprü. Geri kalanı ise hayal gücü.

Duvarda Devlet Bahçeli gördüm diyom inanmıyor kimse :D

@Ranger Fps olması bakış açını engellemiyor hocam. Koşarken arkana baktığında hafif bi yavaşlatma efekti geliyor. Eğer skill verirsen arkana bakarken bomba vs fırlatabiliyorsun. Eklemeyi unuttuğum birşey var. Oyunda ilerledikçe işler daha zorlaşıyor. Gündüzleri tam zombileşmemiş hala aklı insan olan tipler var. Siz vurduğunuz zaman no no pls falan diyor sonra sana bi dalıyor namussuzlar :D Yan görevler, hikayenin gidişatını değiştiriyor. Örnek vermek gerekirse.

Bir yan görevde bir adama silahını bulması için yardım etmemiz isteniyor. Silahı verirseniz 2 kişiye sıkıyor. İşler değişiyor. Vermezseniz ben kullanırım derseniz adam sakince devam ediyor. Gibi gibi. Yan görevi yaparken bandit öldürmeniz lazım mesela. Bir görevde banditler için iş yapıyosunuz. Banditi öldürürken sizden kaçarsa o görev iptal. Merkeze gidip sizi ispikliyor. Görevi teslim etmek için merkeze girmeniz lazım bi düşünün nele olabilir :D O yüzden görev detaylarını inceleyip ona göre devam edin. Para lazım olacak size. Silah için tavsiyem hammer veya schyte handling yüksek olursa daha seri vurabiliyorsunuz. Handling düşük olan silahlar yavaş vurur sağlam vurur. Ama isabet düşük olur. Özellikle banditlere karşı. Banditlerle savaşırken knife, grenade mutlaka olsun. Yeri geliyor 5v1 yapmanız gerekiyor. Kaçarak 3 tanesini kesmeden vs girmeyin adamlarla pert olursunuz. Patlayan zombiler var onlar içinde knife lazım mutlaka. Aklınıza takılan sorular varsa cevaplarım herzaman :)

Hocam, ben Brezilya'da geçtiğini söylememiştim. Vikipedi'de Brezilya'dan ilham alındığına dair bilgi okumuştum. Ayrıca oyun içi videolarda - yanlış hatırlamıyorsam - bazı levhalar (sanırım eczane tarzı yerler) "+" şeklindeydi. Oyunu oynamadığım için yanılmış da olabilirim.

Açıkcası zombili, böcekli oyunlardan pek hoşlanmıyorum. Öyle ki o kadar Half-Life multiplayer oynamışlığım var ama malesef senaryosundaki böceklerle uğraşırken senaryoyu bitirmeye sabrım yetmedi. Genelde karşımda insan karakterlerinin olmasını tercih ediyorum (Counter Strike vb.). Ama öyle bir anlatıyorsunuz ki insanın yükleyip deneyesi geliyor :)

RaNGeR tarafından 01/Şub/15 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    GordonFreeman bunu yazdı

oyunu bir süredir merak ediyordum.. reloaded sürümü ile artık elimizde. 50mbps bağlantım var... 5.7mb ile down ettim.

https://www.youtube.com/watch?v=a_ZCopEkQJ0

https://www.mediafire.com/?n75iia6sg6depsp

çok sağol reyz hızlıymış baya 

öyledir :)

manhyak bunu yazdı

Hocam bunu indirdim. Setupdan kuruyorum. program files da dyling light klasörüne kurulumu yapıyor. Bittikten sonra öyle bi klasör ortada -_-. E sürücüsüne kurdum gene aynı

açıkçası ne demek istediğini pek anlamadım.. kurduktan sonra klasörümü bulamıyorsun ?

Frisky...
Toplam Hit: 2972 Toplam Mesaj: 29