folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hanım da beni darlıyor Dyson dyson diye bakalım ne kadar daha dayanabileceğim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Biz de Dyson V10 absolute almıştık.

Kullanırken tetiğe basılı tutulduğunda süpürge çalışırken duruyordu, tetiği bırakıp tekrar basınca çalışıyordu.

İnternet sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine yazdım birkaç soru sordular, video göndermemi istediler. 

Süpürgeyi gönderdik, bir hafta içinde geri gönderdiler. Sorun çözüldü, sıkıntısız çalışıyor. Uzun borunun mandalı kırılmıştı, hanım bir yere çarpmış, o konudan da bahsetmiştim, ücretsiz bir tane de boru göndermişler. 

Yani diyeceğim o ki, servis konusunda  da çok iyiler hemen çözdüler problemi. 

Süpürgenin kendisi de çok kolaylık, her yeri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. 

Fiyat pahalı ama hakkını veriyor bence. 

Bortubocek sever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Yaylada arada kullanmak için greenote aldım tam f/p ürünü.

Evde Dyson v12 var.

Phlips Aqua Trio çok daha iyi olmasına rağmen alıp iade edip hanımcılık gereği mecbur Dyson alındı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelebeksim
    kelebeksim's avatar
    Erkek

ben de philips var kardeş, 3 yıldır kullanıyorum, vakti zamanında 1700'e aldık güncel değeri 7k falan
    ne bataryası azaldı, ne performansı düştü. hayvan gibi de çekiyor, üstüne üstlük dyson dan hafif.
    ışığı falan da var. 
    aylık 200-300k gelirin yoksa dyson almak ahmaklık başka bişey değil.

dyson dışında dikey süpürge kullanmamış dyson fetişlerinin yorumlarını ciddiye alma.

he bi de sana not, illa dyson aldıracaksa hanım sana piyasada çok fazla çakması var. Ucuz koyuyorlar, pahalıya koyuyorlar hatta aynı fiyata bile koyuyorlar. Mağazası ya da mediamarkt dışında hiç bir yerden alma sana tavsiyem.

kelebeksim tarafından 08/Mar/24 11:26 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

dyson olmayan yok mu ya :D 

dyson almak içn araştırıyordum ben de, 
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BL6NL1DD/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1
    bunu aldım memnunum :D Dyson hiç kullanmadığım için bundan çok memnunum şu an :d

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Arkadaşlar gelin size ucuza temin edeyim v15 dyson lardan :)) gidip 25-30 vermeyin 

Carpe Diem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bugün bi yerlerde reklamını gördüm sanki. 101'e gelecekmiş. Bi bak istersen.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Direkt sitesinden verdim abi siparisi. Garanti servis vs ugrasmamak adina. Bakalim gelsin pisman etmez diye dusunuyorum. 6 taksit olunca az geldi gozume :)

@cann1 senin mesaji gordum abi ama y.disinda 600 650 euro ortalama fiyati 15k diyince yanasmadim acikcasi. Mardindeyim burada da o fiyata bulunuyor ama fason mal hepsi.

@mavigozludev

Abi konuyu acarken ilk sen geldin aklima kesin onda vardir diye ama fena yanildim :D

Kreyzi tarafından 08/Mar/24 17:04 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Direkt sitesinden verdim abi siparisi. Garanti servis vs ugrasmamak adina. Bakalim gelsin pisman etmez diye dusunuyorum. 6 taksit olunca az geldi gozume :)

@cann1 senin mesaji gordum abi ama y.disinda 600 650 euro ortalama fiyati 15k diyince yanasmadim acikcasi. Mardindeyim burada da o fiyata bulunuyor ama fason mal hepsi.

@mavigozludev

Abi konuyu acarken ilk sen geldin aklima kesin onda vardir diye ama fena yanildim :D

Patron Bende Mardin taraflarından ama Ankaradayım.. fason diyosun ama değil.. millet getiriyo kullanıyo... bence alanlardan birinde deneseydin :)) kaçağın merkezinde Vergili ürün alan Arkadaşım :))))))

Carpe Diem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bosch bcs612ka2 var çok memnunuz pil sorunu yok 

2 pil dolu olunca normal modda 150 m2 evi detaylıca süpürüyor 

dyson gereksiz pahalı bence 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 2470 Toplam Mesaj: 49
dyson elektrikli süpürge dikey süpürge bosch unlimited