folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

yazan herkese teşekkür. müridler beni kollar dyson yerine bosch yazan olur diyodum ama artık kaçış yok hanımda gece baktı konuya. akşam v12 siparişi verecem. bakalım inş memnun kalırız diğer herkes gibi.

Sipariş verdin mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

yazan herkese teşekkür. müridler beni kollar dyson yerine bosch yazan olur diyodum ama artık kaçış yok hanımda gece baktı konuya. akşam v12 siparişi verecem. bakalım inş memnun kalırız diğer herkes gibi.

Sipariş verdin mi?

verdim hacı p.tesi salı gelir herhalde. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Sipariş verdin mi?

verdim hacı p.tesi salı gelir herhalde. 

Hayırlı olsun. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Bizde V15 var, valide de V12 var. V12 çok daha güzel. Hem hafif hemde sürekli butona basmak zorunda kalmıyorsun.

Özellikle validede temizlik takıntısı var. Her gün sabah akşam süpürür, temizlikçi alır onla da yine temizler felan. O çok memnun.

Birde 1 senede 4-5 kere düşürdü süpürgeyi. En son süpürge hakka teslim oldu.
    Telefonla aradı Dysonı. Ben bu süpürgeyi düşürdüm, parçası kırıldı dedi. Sadece ortalama kaç kere düşürdüğünü sordular.
    Sonra Hiç bir ekstra ödeme almadan, kırılan parçayı değiştirdiler. Evden dışarı bile çıkmadı, servise bile götürmedi.
    Görüntülü arama ile problemi tespit edip, sıkıntılı parçayı evine direk kargoluyorlar ücretsiz şekilde. Kırılan parça tamamen kullanıcı hatası olmasına rağmen, garanti kapsamı kabul ettiler. Yani servisleri de iyi.
    Ha garanti bittikten sonra çakmaya başlarlar mı bilmiyorum.

Castaway tarafından 09/Mar/24 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Bugün bi yerlerde reklamını gördüm sanki. 101'e gelecekmiş. Bi bak istersen.

Direkt sitesinden verdim abi siparisi. Garanti servis vs ugrasmamak adina. Bakalim gelsin pisman etmez diye dusunuyorum. 6 taksit olunca az geldi gozume :)

@cann1 senin mesaji gordum abi ama y.disinda 600 650 euro ortalama fiyati 15k diyince yanasmadim acikcasi. Mardindeyim burada da o fiyata bulunuyor ama fason mal hepsi.

@mavigozludev

Abi konuyu acarken ilk sen geldin aklima kesin onda vardir diye ama fena yanildim :D

Dyson'a çok direndim ya :) hatta 1-2 kere güzel indirim de denk geldi yine de direndim :)
    2-3 kere pes edip alırken ödeme ekranından döndüm vs derken 3-5 ay önce evdeki fazlalık eski eşyaları ayıklayıp satarken süpürgeler gözüme battı dedim buraya kadarmış el süpürgesini atıp diğerini de köye gönderip bi dyson şarjlı bi de philips maraton alıcam artık :) philips'i aldım, Dyson'ı alırken yine son dk vazgeçtim GreenNote aldım amazondan. 1-2 sene kullanıp atsam yeter bana diye avunuyorum bu sefer de, bakalım Dyson'a nereye kadar direnebiliicem :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Dyson bu modeli kullaniyorum bilmiyorum Turkiyede var mi bunlar, ama gercekten supurge hakkini veriyor cok iyi temizliyor. 

https://www.dyson.co.uk/vacuum-cleaners/uprights/ball-animal/multi-floor 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

philips-turbo-baslik-556-supurme-basligi-philips-11578-55-O.jpg (715×589)

şu turbo başlık diye geçeni al yüksek vakum güçlü makine al sana dyson evdeki süpürgeye bunu tak kullan yada birebir test ettim geçen hafta aldım trendyoldan 250 mi neydi 

Hocam teşekkür ederim. Masrafa girmeyeyim dyson falan. Evdeki süpürgeyi konfigire edeyim. Iyi tavsiye 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TeknikA bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

philips-turbo-baslik-556-supurme-basligi-philips-11578-55-O.jpg (715×589)

şu turbo başlık diye geçeni al yüksek vakum güçlü makine al sana dyson evdeki süpürgeye bunu tak kullan yada birebir test ettim geçen hafta aldım trendyoldan 250 mi neydi 

Hocam teşekkür ederim. Masrafa girmeyeyim dyson falan. Evdeki süpürgeyi konfigire edeyim. Iyi tavsiye 

zamanında bunun aynısını kaldırımda tezgah açan bir amcadan aldım, uzun bir vakit kullandık. evet güçlü

şu an philips dik süpürge kullanıyoruz.

post bu kadar

NoktaliVirgul tarafından 11/Mar/24 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Robot süpürge + dyson önemli icatlar. Robot süpürgeyi sık sık çalıştırmak evdeki görünmeyen tozları çok önemli ölçüde azaltıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bugün bizdeki v15'e nazar değdi bozuldu:d

çalışırken elektriği kesmeye başladı. içini açıp temizledik bakalım kurumasını bekliyoruz ama servis yolu gözüktü gibi bize  

Toplam Hit: 2464 Toplam Mesaj: 49
dyson elektrikli süpürge dikey süpürge bosch unlimited