Giyilebilir Mouse Flying Fingers

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

cok güzele benziyor insallah kullnimida ayni sekilde rahat olur. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    ganjaboy bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

süper olmuş çok beğendim gerçekten.. 

devlet desteği aldınız mı (kosgeb,santez-tubitak gibi), eğer almamışsanız seri üretim için kosgeb in endüstiryel proje desteği var o baya işinize yarar, fuarlar, tanıtımlar v.s. için

bu tarz çalışmalar görmek güzel.. dilerim sizin gibi girişimciler artar.. bireysel olarak bu işi yapmak zor çünkü ben de biliyorum kolay şeyler değil

Teşekkurler İlk başlarda kosgeb e başvurduk inceliyeceklerini sölediler ama bir sonuç çıkmadı 

hocam kosgeb e girişimci olarak başvurdum ben, büyük şehirden başvurursanız işler biraz daha zor ama küçük şehirden başvurursanız daha çok destek alma ihtimaliniz var. şuan prototipinizi geliştirmiş ve satışa başlıyorsunuz o yüzden artık ar-ge desteğini alamazsınız.. aslında kosgeb e projenizi sunduysanız size sunumunuzu yapmanız için tarih verilmesi gerekiyordu, hocalar, mühendisler konuyla ilgili kim varsa ve bu işin ticari boyutuna bakacak ticaret odası başkanı müdür v.s. gelip sizin sunumu dinleyip karar verir.

http://kobicep.kosgeb.gov.tr/Pages/Basic/SupportInfo.aspx?i=68

buradaki linkten endüstriyel uygulama kısmına bakacaksın, bu şekilde seri üretim için destek alabilirsin.. eğer ürünü geliştireceksen de belki ar-ge desteğine başvurabilirsin.. adam gibi gidip kosgeble görüşmeniz gerekiyor, hatta direk müdürüyle görüşün.. 

evet sunuma katıldık ama biraz geç oldu ar-ge tamamlanmış sayılıyodu o sıra oyuzden destek göremedik 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

azınlık raporunu anımsadım.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Boyle sanki plastik kalıp dökum gibi duruyor rengi kalitesiz gibi vve uzerinde fantstik minimalist çizgiler amblemler eksik razer mause lar gibi gorunmeli belki üzerine rengi hareketlere gore degisen led isiklar...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

güzele benziyor çıkar çıkmaz istiyorum :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

iyi güzel eyvallah da 2.4ghz hız da neyin nesi? alıcının frekansı desen eyvallah da hız çok saçma olmuş gibi ya ben anlamıyorum bu işten ya da grafik tasarımcı arkadaş anlamıyor. ar-ge ekibinin anladığını varsayıyorum tabi :)

om mani padme hum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ellerinize sağlık hocam.

Güç kaynağı nedir? Bir de dahili hafıza neden? Tepki süresi? Ayrıca hani önsipariş linki (((:

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

...

Tnrsk tarafından 14/May/14 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

iki parmagın altında minik bir buton mu var ? banamı öyle geldi ,

öyleyse onun yerine flex sensör alternatif olabilirdi. buton ömrü vs. kalmazdı ,

parmak kasıldığı anda iç tarafa tıklama işlemi gerçekleştirilirdi. avuç iki yüksekliği içinde birden fazla ir/red led konumlandırmakta mantıklı olurdu sanırım. mouse'u söküp parmagın ucuna buton optik ksımı avuca koymak gibi olmuş bu sanırım.

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

ayrıca adamın eli terlemez mi? kullanırken eline koluna terden yapışıp rahatsız etmez mi? keşke hava alan bir malzemeden yapılsaydı

om mani padme hum
Toplam Hit: 7848 Toplam Mesaj: 64