Giyilebilir Mouse Flying Fingers

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

şu ürün amerikada üretilse yerden göğe sığdıramazınız yok şöyle yok böyle amma konuşmuşunuz ha :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam fiyat da guzellik yapabilirmisin.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Hocam tebrik ediyorum.Fakat sormadan edemicem.Bunu alan adam hangi alanlarda bilgisayarda ne yaparken bunu kullanır diye düşündünüz.

Flying Fingers tüm bilgisayar kullanıcıları için üretilmiştir ama ilk hedef olarak sırketlerde yogun sunum vb yapan insanlar için cok kullanıslıdır fps tps ve strateji oyunlarında daha farklı deneyim veriyor ama her oyunda bunu soylemek mumkun degil normal gunluk islerde zaten her turlu kullanabilegimiz bir urun acıkcası yattıgın yerden rahatca kullanabılırsın ayrıyetten smart tv lerde kullanılabılıyor bunun yanı sıra bu urunden sonra ınsallah yenı versıyonlarını cıkarmayı dusunuyoruz gaming agırlıklı tum oyunlarda stabil calısan bir modelde calısıyoruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek
    Draenei bunu yazdı

bunu aldıktan sonra elimizin masa üzerinde kayması için el ped de lazım olacak. :Pp

hocam herhangi bir zemine ihtiyac yok havada ve yaklasık 20m mesafeden kullanabılırsın haydi eller havaya : )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

teknosa, gold filan gelirse gidip denemek lazım. güzel duruyor ürün alışınca acayip kolaylaşır gibi bazı işler ama denemeden test etmeden insan emin olamıyor.

bu tarz satış firmalarıyla anlaşıp ürünün satışının olduğu her yere yada en azından her ilde 1 tane olacak şekilde tanıtım standı açmayı düşünüyor musunuz

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

teknosa, gold filan gelirse gidip denemek lazım. güzel duruyor ürün alışınca acayip kolaylaşır gibi bazı işler ama denemeden test etmeden insan emin olamıyor.

bu tarz satış firmalarıyla anlaşıp ürünün satışının olduğu her yere yada en azından her ilde 1 tane olacak şekilde tanıtım standı açmayı düşünüyor musunuz

suanda turkıye kısmında gold - kliksa - istanbulbilişim gibi ama öncelikle gold da istanbul içi magazalarında tanıtım stand ve pr calısmaları yurutuluyor onumuzdekı haftalarda aktif olucak gene burdan detaylı magaza bolgelerını bildiririm. ve dunya genelınde 16 tane ulkede aktif satısa sunulucak insallah baslıca magazalar bestbuy - wallmart - the doors - synnex - tiger direct gibi.

suanda sahibinden gittigidiyor ve izytekno da satısa cıktı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Böyle bir şeyi sırf Türk yaptığı ve değişik bir tarz olduğu için alırım fiyati önemli değil.  [ Tabi 250-300 de veremem o ayrı :) ]

Ayrıca ; hocam sen bunların 10 -20 tane kadarını tahribat tan çekilişle dağıt :) acayip reklam olur bak demedi deme :)

Baturay_Turkmen tarafından 05/Eyl/14 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bence gereksız sunum yapmak ıcın . bırdunya sunuma gıttım zaten sunumlarda mause kullanılmazkı kullanılan presenter kumanda kullanılıyor yanı projeksıyon sunum kumandası 40 50 lıraya gayet duzgun olarak alabılıyorsunuz . dılersenız zaten ıphone ıle entegre ccalısan yazılımları baz alabılıyorsunuz . 

haa zaten ıphone de androıdde de kullanılan wıreless remote mause keyboard yazılımı ıle havada kullanılabılen mause halıne gelıyor cıhazınız.

eger amacınız cıddı cıddı sunum ıse bu acayıp cıhazın tasarımını degıstırın. sacma sapan ele mı takılsın ? belkı terlemeyen bır eldıven gıbı yaparsan plasstık kabloo vs aksamı gostermezsen tamamen el hareketlerı ıle yapılabılır hale gelırse tek eldıven ıle belkı olabılır. 

bır cıhaz vardı o mukemmeldı oyun ıcın dırekt olarak el hareketlerı ıle calısıyordu burada da konusu vardı. onuun yanına yaklasamaz onun fıyatı 99 dolardı sızdekı 130 lıra fılanmıs.

kısacası kurumsal fırma abudık gubıdık bır cıhazı alıp sunum ıcın kullanmaz. ıllakı bu urun bazlı calısacaksan hedef kıtleyı degıstırmenız gerekıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

şunu buldum acaba sizel alakası var mıdır? http://gajitz.com/cut-the-cord-wireless-wearable-mouse-prevents-rsi/ 

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadLyShadoW
    DeadLyShadoW's avatar
    Erkek
    ganjaboy bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

suanda turkıye kısmında gold - kliksa - istanbulbilişim gibi ama öncelikle gold da istanbul içi magazalarında tanıtım stand ve pr calısmaları yurutuluyor onumuzdekı haftalarda aktif olucak gene burdan detaylı magaza bolgelerını bildiririm. ve dunya genelınde 16 tane ulkede aktif satısa sunulucak insallah baslıca magazalar bestbuy - wallmart - the doors - synnex - tiger direct gibi.

suanda sahibinden gittigidiyor ve izytekno da satısa cıktı 

elinize sağlık tekrardan, ilk fırsatta alacağım inşallah kardeşim. Türk yapsın başımızın üstünde yeri var... Let the game begin

Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin... Mucize yürüyebilmen değil inanabilmendir. - Seyyid Ahmet Arvasi
Toplam Hit: 7846 Toplam Mesaj: 64