Hacking Video...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

http://www.mavi1.org/videolar/root.htm

irc de arkadaş yolladı yarıldım =))

isko atıp tutuyor yine =))))

dosya büyüklüğüne cd ile girmeye çalışan "permüsyonları" ayarlayan abimz =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

"şimdi sizlere dünyada görülmeyen bir root olayını anlatmaya calısıcam"

:DD:D:D:

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    benim siteye ara ara xss deniyo ama odur değildir bilmem iskorpix yazıyo çünkü banlanıyo :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    la 2 cümleyi biraraya getirip konuşamıyor.Sürekli eee fln. Sürekli hata yapyor.Bekliyor :D En Sonuda Süper " HerZaman demişimdir araştırıcılık araştırıcılık kafa verme ... bunlar..Ondan sonra diyorlarki cdyi bedava dağıt.Arkadaşlar bu kadar birikimim var neden dağatayımki bedava :D " Büyüksün İsko Baba :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eeeeeeeee,ıııııııııı ben bu cd yi nie bedava dağıtıyımki

DOM..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek
    inTex.htm :O
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

Video yu geçtim adamın türkçesini dinliyorum sırf :D

edit : Şivesi Medyum Keto ile birebir

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

sonra gelip diyosunuz cd yi bedava dağıt

ne dağıtıyosun kardeşim :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bildiği yarım yamalak rus sitesinden aşırma yöntemlerle yapmaya çalıştığı şeyler ve bu adam.

Yazık.

Bir insan nasıl bu kadar megolaman olabilir? Utanmak lazımdır.

Senin kullandığın shell i kim yazmıştır?

Adam root dizinine command mod ile ulaşıyorum birde script ile deneyeceğim diyor ve /rot yazıp "aha gördünmü root olamadık permisyon yok diyor :)

Aploud diye okunduğunu düşündüğüm =UPLOAD'u Up-lo-ad diye okuyan yüce hackerımız.

Yazık ne denir.

Böyle büyük hackerlardan Allah korusun serverlarımızı.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:
    -----------------------------

Adam root dizinine command mod ile ulaşıyorum birde script ile deneyeceğim diyor ve /rot yazıp "aha gördünmü root olamadık permisyon yok diyor :)

---------------------------

onu görünce yıkıldım zaten :D

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    benim bu adam hakkında kafamı karıştıran çok soru var şimdi falsolarına gelicek olursak adam exploitleri kendim yazdım diyo fakat aşağıda copyright vs yer alıyor ve başkasının adı yazıyor hadi onuda geçtim madem bu kadar exploitleri kendi yazıcak kadar uzman biri güvenlikten çok iyi anlıyor fakat neden norton antivirüs kullanıyoki en başarısız antivirüs ve her yeni pc alanın yani acemilerin bilmediği için kullandığı bir antivirüs hadi onuda geçtim videolar.htm de keylogger var ve kendi kullanıcılarına bile bu adam yediriyo.şimdi gelelim kafama takılan sorulara videolarının hepsini izledim ne yapıyo ne yapmaya çalışıyo vs gibi adam 300 bin sitelik serverda root oluyor ondan sonra 43 bin mi ney sitede root oluyor peki bunları nasıl oluyo ben hala anlayabilmiş değilim ? yani adamın siteleri hackleniyor kişisel bilgileri açığa çıkartılıyor güvenlik anlamında bilgisayarında hiçbişey yok ama adam büyük serverlarda root oluyor ? bana bu olayı anlatabilicek varmı ? not:hackten anlamam onun için beni aşağılayıcı şekilde anlatmazsanız sevinirim.ayrıca adamın gülmesini duyunca yarılıyorum o gülüşe hastayım :D
Toplam Hit: 3972 Toplam Mesaj: 31