Intelligent Monsters - IMON

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

arkadaşlar selamlar IMON nasıl alınır görselle desteklemeden biraz zor gibi ama aşamaları aşağıda yazdım. hiç bilmeyene bari bi yerden başlasın.

1-Chz listelenen herhangi bir kripto borsa üyeliği - buradan bakabilirsiniz. https://coinmarketcap.com/currencies/chiliz/#Markets (CHZ alıp metamask cüzdana atmak için gerekli. ) 

2-metamask - chrome add veya telefon app (chz leri bu cüzdana atacağız. metamask cüzdan oluşturduktan sonra/https://www.imon.ai/ girin/ sağ üst köşe connect/sağ üst profile tıkla/ chiliz main network tıkla/onayla/ bu sayede chiliz ağına girdik chz key/kodumuzu metamask hesap bilgilerinden görebiliriz. bu kod ile metamaska chz gönderip imon.ai üzerinden zaten connect dediğimiz için chz leri imon ile swap edebiliriz.

3-anchor wallet - bunu telefon app indirin oluşturun (imon.ai ilk ekranda bizden istenen eos cüzdan adresi için gerekli.)

Kahramann tarafından 20/Mar/24 11:10 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelebeksim
    kelebeksim's avatar
    Erkek

Yazılımcı kardeş sen sadece yazılım yap. Pazarlamayı başkasına bırak dışarda

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı

Chain Configurasyonları

SPICY TESTNET

https://docs.chiliz.com/chiliz-chain-testnets/spicy-testnet/spicy-faucet

CHILIZ MAINNET

https://docs.chiliz.com/chiliz-chain-mainnet/connect-to-chiliz-chain/connect-using-rpc

İlk defa web3 deneyimi yaşayacaksanız, SPICY TESTNET ağında pratik yapmadan CHILIZ mainnet üzerinde hiçbir işlem yapmayın.

forumu takip edemiyorum. telegram kanalına katılabilir, duyurulari takip edebilirsiniz.

DEX borsalarında işlem yapmış ve NFT yapıp, satmış birisi olsam bile kafam çok karıştı. Kısa bir eğitim videosu hazırlanması halinde daha verimli olacağını düşünüyorum. Ayrıca airdrop formunda ki "EOA (Wallet) Address" kısmına Metamask ETH cüzdan adresimizi mi gireceğiz yoksa Metamask cüzdanımıza farklı bir ağ tanımlayıp onun adresinimi girmemiz gerekiyor. Umarım projen hak ettiği değeri görür. Ellerine sağlık. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

müritlere airdrop olacak mı (:

Bizi nerden duydunuz sorusuna TBT cevabını verirseniz muridleri bilebilirim. 

Borsa cüzdanlarının adreslerini girmeyin...

Aksi takdirde transfer edilecek ödülleri alamazsınız.

Sadece üzerinde full yetkiye sahip olduğunuz kendi cüzdan adresinizi girin.

Airdrop Formu :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJuqPTovyWL8sEeOAIlFFjrQ52x0Mc9_s2Be4_zhrqC-h8hQ/viewform

https://imon.ai/airdrop

hocam formu doldurmuştuk, başka da bişi yapmadık, şu an airdrop alabilecek miyiz, herhangi bir şey yapmamız gerekiyor mu/muydu?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı

arkadaşlar selamlar IMON nasıl alınır görselle desteklemeden biraz zor gibi ama aşamaları aşağıda yazdım. hiç bilmeyene bari bi yerden başlasın.

1-Chz listelenen herhangi bir kripto borsa üyeliği - buradan bakabilirsiniz. https://coinmarketcap.com/currencies/chiliz/#Markets (CHZ alıp metamask cüzdana atmak için gerekli. ) 

2-metamask - chrome add veya telefon app (chz leri bu cüzdana atacağız. metamask cüzdan oluşturduktan sonra/https://www.imon.ai/ girin/ sağ üst köşe connect/sağ üst profile tıkla/ chiliz main network tıkla/onayla/ bu sayede chiliz ağına girdik chz key/kodumuzu metamask hesap bilgilerinden görebiliriz. bu kod ile metamaska chz gönderip imon.ai üzerinden zaten connect dediğimiz için chz leri imon ile swap edebiliriz.

3-anchor wallet - bunu telefon app indirin oluşturun (imon.ai ilk ekranda bizden istenen eos cüzdan adresi için gerekli.)

Ben arkadaşın dediği gibi yaptım, imon.ai sitesine chz ulaştırdım ama şuan 1 imon 8,5 chz ediyor. o da ortalama 1,1 dolar falan. Çok yüksek değil mi :))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Gaybı bilen Şeyhiniz size zengin olmak için son bir alım fırsatı sunmuştu. Projeye icazet verip sitede söylediğim tarihte bunun fiyatı 0.007 CHZ'ydi.

Fiyatı 32 CHZ ye ulaştı. Şu an bitcoin crash arkasından IMON, 7 CHZ den işlem görüyor.

4500X e kadar değerlendi.

https://twitter.com/imondotai/status/1768482168081170744

efendim, oncelikle bu hususta benden esirgemediginiz destekleriniz icin minnettar oldugumu bilmenizi isterim.

launchpad fail olduktan sonra toplulugun morali biraz dusmustu... 1.8M iade gerceklestirdik. IMON fiyati 32 CHZ ile kisa surede ATH yapinca kaybettigimiz motivasyon yerine geldi.

ve kullanicilar platformu sahiplenmeye basladilar. su an 1.00 1.5 taban fiyatinda maliyetlenerek fiyati sabitledik gibi gorunuyor. 

likidite havuzu an itibari ile 100K CHZ ye ulasti. odul havuzlarimizda 65k lp kilitlendi. 

stake havuzunda 400k CHZ kilitlendi simdiye kadar su anda havuzda 180K uzerinde bir odul almayi bekleyen varliklar mevcut.

chiliz agindaki guclu bir ekosistem projesi olduk... partnerlikler ile zincirler arasi pozisyonumuzu ve kollarimizi guclendiriyoruz.

butun gozler hali ile uzerimizde. haliyle forumu takip etmiyorum edemiyorum vaktim yetersiz. 

daha onceki yorumlarimda soyledigim gibi, web3 deneyimi olmayan kullanicilar test aglarda test bakiyeler ile acemiliklerini attiklarindan sonra bu tarz decentralized appler ile etkilesim saglamali.

gruptada soylendigi uzere karsiligi olmayan kullaniciya avantaj saglamayan arkasi bos olan hicbir partnerlik yapmayacagiz.

diger projelerden farkimiz, projeyi yurutenin bir tuccar degil, gelistirici olmasidir.

IMON kimseye kazanc vaadetmedi etmeyecek. 0.007 CHZ ile sifir sermayeli bir proje olarak basladik.. simdi $1M uzerinde degerlenmemiz var.

uzerimize dusen kullanicilara guvenli, kusursuz bir platform yaratmak ve fiyatin dogal iktisat dongusu icerisinde hakettigi yerlere gelmesini saglamak..

destekleyen herkese tesekkur ederim.

hedef : validator olana kadar gelistirmeye devam edecegim..

IMON platformunda Turkiye'de ulasabileceginiz en tepedeki adamlardan danismanliklar alinarak gelistirmeler ve iyilestirmeler yapiliyor.

bu hususta en guvenilir kaynagim ve kariyerimde buyuk gelisimlere sebep olmus seyhimiz ile surekli iletisim halindeyim ve kendisinin ilminden 20 yildan fazladir feyz aliyorum.

ve sanirim soylemem gerekiyor...

profesyonel bir blockchain cambaziyimdir.

bu sektorde turkiyenin en iyi bilinen en saglam hem bockchain hem smartcontract gelistiricilerinden biriyim.

herseyi bilen kendinden baskasinin akli olmadigini dusunen ve yinede kendini akil verme konusunda mecbur hisseden arkadaslara tesekkur ederim.:)

iyi kotu her kelimeniz benim icin cok degerlidir.

bi ekosistem projesi gelistirmek icin forumdan akil alan projenin yatirimcilarinin vay haline diyor bu konuyu tekrar acmamak uzere kapatiyorum.

blockchain sektoru hata kabul etmez. bir anlik hata ile tum mal varliginizi kaybedebileceginiz kadar risklidir.

deneyim edinmeden profesyonel danismanlik ve egitim almadan kesinlikle DeFi platformlarini kullanmamalisiniz.

web3 mecralarina meraklı ve sadece bilgilenmek bilinclenmek isteyenler yatirimcilari rahatsiz etmemek kosulu ile grubumuza katilabilir.

iyi geceler opuldunuz.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

imon.ai görünüşe göre "Intelligent Monsters" olarak adlandırılan bir organizasyonla ilişkili. GitHub'da bu organizasyonun çeşitli projeler üzerinde çalıştığına dair işaretler var, örneğin Uniswap'le ilişkili çeşitli forklar ve NFT'ler gibi kripto para birimi ve blok zinciri teknolojileriyle alakalı projeler üzerinde çalışmalar yapıyorlar. Projeler arasında ERC20 tokenleri ve NFT'ler için swap işlemleri gerçekleştirebilen "Universal Router" gibi araçlar da bulunuyor.

DeFi DAO DEX piyasalarına ufak bir dalmışlığım var. CamelotDEX Üzerinden aşinalık. Güzel iş bro ama buralarda kıymetini bilmezler.

"-Sen bize paramızı nasıl katlarız onu de abi bırak tıraşı habgi tuşa basınca cukka geliyooo

Ve

-Ponziii scam bu biz bunu yermiyiz ulannn kaçın kurasıyız eyt bee yermi anadolu çocuğuu"

tadında yorumlar alırsın şevkin kaçar ;)

Umarım ardığın desteği bulursun. Ancak PR konusunda desteğe ihtitaç var gibi. Bu konuda bazı tavsiyelerim olabilir. İşin zor kısmındasın !

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Aman iyi. Yalnız başınıza zengin olun. Çokta fifi.

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    maydin bunu yazdı

imon.ai görünüşe göre "Intelligent Monsters" olarak adlandırılan bir organizasyonla ilişkili. GitHub'da bu organizasyonun çeşitli projeler üzerinde çalıştığına dair işaretler var, örneğin Uniswap'le ilişkili çeşitli forklar ve NFT'ler gibi kripto para birimi ve blok zinciri teknolojileriyle alakalı projeler üzerinde çalışmalar yapıyorlar. Projeler arasında ERC20 tokenleri ve NFT'ler için swap işlemleri gerçekleştirebilen "Universal Router" gibi araçlar da bulunuyor.

DeFi DAO DEX piyasalarına ufak bir dalmışlığım var. CamelotDEX Üzerinden aşinalık. Güzel iş bro ama buralarda kıymetini bilmezler.

"-Sen bize paramızı nasıl katlarız onu de abi bırak tıraşı habgi tuşa basınca cukka geliyooo

Ve

-Ponziii scam bu biz bunu yermiyiz ulannn kaçın kurasıyız eyt bee yermi anadolu çocuğuu"

tadında yorumlar alırsın şevkin kaçar ;)

Umarım ardığın desteği bulursun. Ancak PR konusunda desteğe ihtitaç var gibi. Bu konuda bazı tavsiyelerim olabilir. İşin zor kısmındasın !

efendim onları aştık. ağ ile iletisim halindeyiz. destek olacaklarini soylediler. bi re-branding durumu soz konusu...

daha profesyonel ve sportFi ye yakisir bi isim istiyor boss. bizim calismalarimizi begeniyor.

danismanin teklifimizi yonlendirmesine ve onlarin destek olacaklari rakama gore kabul edip etmeyecegimize karar verecegiz.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler son söylediğimde 460 katdı. şimdi 2700 kat değerlendi.

Şüpesiz ki gaybı bilen şeyhinizin aldığı coin dip görmez. 

Fakat üzülmeyin, yatırım fırsatı bitmez. Başka projelerimiz gelecektir. youtube'umu, twitterimi takip edin. Bir sonraki proje royalmapper ile ilgili olacak sıradaki yatırım fırsatı için takipte kalın.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 7620 Toplam Mesaj: 105
imon intelligent monsters