folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kanlı Ay Tutulması (Canlı)

Kanlı Ay Tutulması (Canlı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Dün tam net, çok kızıl gördüm. 

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

futurist bunu yazdı

aradım keşke buraya baksaymışım. severim astronomik olayları.

dini olarak da namaz kıldım dua ettim. bu tip olayları kaçırmamak lazım.

ama genelde dünyayı etkiler ve bir yerlerde deprem oluyor inşallah olmaması temennisiyle

pagan falan mısın?

namaz kılan bir pagan :) şaka gibi

bir ümmi kulu( resulu değil dikkat) putlaştıran (i-A-lahlaştıran) kullar var!?. şaka olan ne!?
    hatemül enbiyanın hatemi diyenler var!? şaka olan ne?!
    namaz kılıp yalanlarını 12 yıla yayabilen insan(lar) var. şaka gibi.
    1 tesbit. RitmFarbRacourci tarafından 16/Nis/14 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    5Agustos1921 bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

futurist bunu yazdı

bir ümmi kulu( resulu değil dikkat) putlaştıran (i-A-lahlaştıran) kullar var!?. şaka olan ne!?
    hatemül enbiyanın hatemi diyenler var!? şaka olan ne?!
    namaz kılıp yalanlarını 12 yıla yayabilen insan(lar) var. şaka gibi.
    1 tesbit.

mevzuya buradan bakıyorsan oooo

aylarca konuşulacak konu çıkar. ben ne dedim sizler ne yazıyorsunuz

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Futur.. Aalaa, Aalaa. o zaman.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

3 buyuk din ve bir kac ilahi olmayan din disinda tarih boyunca her inanista ay ve gunes tutulmasina tapinma vardir. Tahminim hz. Muhammed döneminde putperestleri yola getirmek icin Kuran ibadet edecekseniz Allah icin edin diyerek ibadet istegini koreltmeyip kendisi icin olmasini istemistir.

Ancak garip olan 21. yyda hala doga olaylarinin ibadetle iliskilendiriliyo olmasi. O zaman her yil nil tastiginda, her sabah venusun yildiz gibi parlamasinda, gelgitlerde, gun donumlerinde de ibadet edilmeli.

Florenzi tarafından 16/Nis/14 19:18 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 4725 Toplam Mesaj: 37