Karşı Cinsle Anlaşamama, Amaç Farklılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhabalar ...

henüz 18 yaşımda hayatımın baharındayım.ve bir kız arkadaşımın sevgilimin olmasını çok istiyorum ama holyone nin tipip türk kızları yazısındaki gibi etrafımdaki kızların neredeyse tamamı gerizekalı ... hadi onu bırakıp seveyim aşkın duygularımın vs vs peşinden gideyim diyorum yinede mantığım el vermiyor :|

kendimi top gibi hissetmeye başladım ... :| ama sorunu buldum sanırım amaç farklılığı olsa gerek ... iki insanın anlaşması için aynı seyi istemesi lazım diye düşünüyorum bu durumda bana önce dünyayı ardından güneş sistemi ve tüm galaksiyi ele geçirmeyi amaçlayan kızları nerelerden bulabileceğim konusunda yardım edebilirmisiniz ?

(özel not: @hna burgerdaki kız olmaz ...)

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aşk kategorisini niye yapmışlar diye sorarken kendime senin ilgnç yazınıda bir çırpıda okuyayım dedim

şunu bilirim herzaman etrafındaki herkes sana farklı geliyorsa farklı olan sensindir diyorsun ya etrafımdaki tüm kızlar gerizekalı :)

kızların olgunlaşması erkeklerden daha önce gerçekleşir uzayı elegeçirecek kadar  çocuksu düşünecek birini arıyorsan 12 yaş civarına bak

haydi rasgele :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

etrafını değiştir.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

aşk kategorisini niye yapmışlar diye sorarken kendime senin ilgnç yazınıda bir çırpıda okuyayım dedim

şunu bilirim herzaman etrafındaki herkes sana farklı geliyorsa farklı olan sensindir diyorsun ya etrafımdaki tüm kızlar gerizekalı :)

kızların olgunlaşması erkeklerden daha önce gerçekleşir uzayı elegeçirecek kadar  çocuksu düşünecek birini arıyorsan 12 yaş civarına bak

haydi rasgele :)

o örnekti hocam ... :|

ama saçmada olsa doğru düzgün bir fikri olanı hiç görmedim düşündükleri liseyi bitirip bir yıl dersaneye gidip ardından üniv de heycanlı eğlenceli bir bölüme gitmekten ibaret içlerinden birinin farklı olması için onu bir tür sorunun tetiklemesi gerek ailevi problemler vs vs ... ama tetikleme sonucunda zorlamayla bilinç kazananlarda oldukça dengesiz insanın psikolojisini bozuyo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Dostum bu konu üzerinde fazla durmani istemem acikcasi. Bende 20 yasima kadar tek bir bayan ile duygusal anlamda birseyler paylasmadim, paylasamadim.. karsima bu tipte bir bayan cikmadi, cikan ilede cesaret edip derdimi istegimi paylasamadim. Gel gör ki 20 li yaslarin sonuna erdigimde hayatimin anlamini buldugum biri cikiverdi karsima.. 4 seneye yakin arkadasligimizin sonunda, gidis hattini mutlu son ile bitirmeye karar verdik...

özet ile kendini fazla kasma, mutlak dogru insani dogru zamanda bulursun....

Parlayan bizi paylar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

cevik bunu yazdı:

Dostum bu konu üzerinde fazla durmani istemem acikcasi. Bende 20 yasima kadar tek bir bayan ile duygusal anlamda birseyler paylasmadim, paylasamadim.. karsima bu tipte bir bayan cikmadi, cikan ilede cesaret edip derdimi istegimi paylasamadim. Gel gör ki 20 li yaslarin sonuna erdigimde hayatimin anlamini buldugum biri cikiverdi karsima.. 4 seneye yakin arkadasligimizin sonunda, gidis hattini mutlu son ile bitirmeye karar verdik...

ne yazıkki insanım ve belkide ailemden ayrı olduğum içindir bilemiyorum duygusal bir boşlukta gibiyim birileriyle bişeyler paylaşmaya ihtiyacım var ... :| ve bunu yapmazsam daha kötü sonuçlar doğurucak gibi...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

sallaa.Tek derdin bu olsun.Zamanı gelınce cıkar ztn karşına.Zamanını bekle yanı.Sen şimdi derslerine iyi bak.İyi okul iyi para demek iyi para demek iyi hayat demek iyi hayat demek iyi hatun demek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

henüz 18 yasinda ve ailenden ayri isen. senin duygularini paylasacagin cinsin önemi yok diye düsünüyorum. Bir erkekte olabilir bir bayanda. Ben de senin gibi 18 yaslarinda ailemden ayrilmistim ve ilk idi bu, duygusal olarak boslukta hissetmiştim kendimi. das ist normal bruder. alles ok :D kasma kendini....

Parlayan bizi paylar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

coldfusion bunu yazdı:

cevik bunu yazdı:

ne yazıkki insanım ve belkide ailemden ayrı olduğum içindir bilemiyorum duygusal bir boşlukta gibiyim birileriyle bişeyler paylaşmaya ihtiyacım var ... :| ve bunu yapmazsam daha kötü sonuçlar doğurucak gibi...

o zaman saglam arkadaş edin aga.Her kızla muhabbet etmek demek manıta olması anlamına gelmez.Cevir gozüne kestirdigin bitanesini veya ne bileym göz aşinalıgı varsa git yanına konusabilirmiyiz de olur derse dök icini.Veya ne bileyim.10 dk dinleyebilirmisin benı de.ne bileyim kendini tanıt 5dknı alabilirmiyim de konusmamızın bı sakıncası varmı de gir olaya.Önce arkadaş olmaya calıs direk manıta olayına baglanma...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

cevik bunu yazdı:

henüz 18 yasinda ve ailenden ayri isen. senin duygularini paylasacagin cinsin önemi yok diye düsünüyorum. Bir erkekte olabilir bir bayanda. Ben de senin gibi 18 yaslarinda ailemden ayrilmistim ve ilk idi bu, duygusal olarak boslukta hissetmiştim kendimi. das ist normal bruder. alles ok :D kasma kendini....

hocam erkeklere anlatamıyorum hiçbişeyimi :| anlatıyorum aslında ama ne bilim olmuyo bi şekilde tedirgin oluyorum kızları daha cana yakın buluyorum ...

keşke bu konunun ilk mesajında yazdıklarımı paylaşabiliceğim bir kız arkadasım olsa :|

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

coldfusion bunu yazdı:

cevik bunu yazdı:

hocam erkeklere anlatamıyorum hiçbişeyimi :| anlatıyorum aslında ama ne bilim olmuyo bi şekilde tedirgin oluyorum kızları daha cana yakın buluyorum ...

keşke bu konunun ilk mesajında yazdıklarımı paylaşabiliceğim bir kız arkadasım olsa :|

bence en manyak çagın üniversiteye gelince bukadar ucup kacamazsın benden söylemesi.Üniye gelince kolundan çevirme ihtimalin cesaret olarak düşüo gibi gelio bana genede sen bilirsin.Lise çagı herzaman iyidir.

Toplam Hit: 5941 Toplam Mesaj: 36