Karşı Cinsle Anlaşamama, Amaç Farklılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Durmadan saçma sapan espriler yapan,yalaka,hiç susmadan,mantıksızca ve sadece karşındakini eğlendirmek amaçlı konuşan biri olursan karşı cinsle oldukça iyi anlaşırsın...Tabi bunun için kendi kişiliğinden ödün vermeye değermi o ayrı bir tartışma konusu....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

coldfusion

ilginc gercekten, erkeklere anlatipta geri dönüs alamadigin bir konuyu bayanlara anlatararak ne gibi bir geri dönüs alabilirsin bilemedim.

Sorunun en bastan belli oldu gibi. Sen,  derdini anlatabilecegin birini degil, derdini anlatabilecegin bir kiz arkadas istiyorsun..

rastgele arkadasim umarim oyle birini alalacele bulursun...

Parlayan bizi paylar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kızların yanında panik atak olmican kişiliğin karakterin bi mor delik kokusunu alınca değiştirmicen. kız mahlukatlarına hep tepeden bakıcan dünyada kızlar için en yüce varlık sen olursun. ama bi kızı görünce karakter olarak ezilip büzülürsen her dediklerine yumuşakça yaklaşmaya çalışırsan onlar seni iteler sende yazdığın gibi kendini top hissetmeye başlarsın. kızlara sert yaklaşıcan her dediklerine gülmicen. hayatın tadını çıkarmaya çalışıcan kendi topunu dama attırmıcan mümkünse başkalarının topunu dama atmaya çalışıcaksın işte o zaman galaxide ele geçirmedik yer değil galaxide her köşede mikmediğin kız kalmaz. hislerine göre hareket etme yeter :F

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

sanırım sonuca yaklaştım ... emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım ... :)

bu parça benden hepinize gelsin ... ve tracedawn geliyor ... without walls ...

http://www.youtube.com/watch?v=h08W7mWXWqU ......

saygılarımla

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hna
    Hna's avatar
    Erkek

canni haklısın kardeşim ben ben konuyu acan arkadaşa kac defa anlattım ama dinletemedim illada duygusal olcam dio birşey demiyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Hna bunu yazdı:
    -----------------------------

canni haklısın kardeşim ben ben konuyu acan arkadaşa kac defa anlattım ama dinletemedim illada duygusal olcam dio birşey demiyor

ben duygusal biriyim napabilirimki ? :|

ama yine duygusal kalıcam ... japonya gibi olucam geleneklerimden ödün vermeden gelişicek sanayi devrimi yapıcam ... :|

bide pikaçu sana yakışmamış sen top gibisin raiçu koy ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bıyık uzat, faullerin uzun olsun :P

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x0r
    x0r's avatar
    Erkek

Aradığın gibi birini 28 yaşından önce bulman zor, en iyi ihtimalle 25.Hernekadar kızlar erken ergenliğe girsede bu sadece fiziksel bir olgunlaşma oluyor, fikri olgunlaşma malesef 28 yasından önce zor.Bu gidişle sen daha uzun bi dönem elizabeth'e muhtaçsın :D

Let's climb the treeee...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

bidefa büyük şehir ya da büyükşehir kültürü olan biyerde olacaksın, küçük yerlerde olmaz öyle aşmış hatunlar.

ikincisi yaş 25 30u geçtikten sonra ancak kızlar hayatın okul, iş, zengin-yakışıklı adamdan daha fazlası olduğunu anlarlar, bekliceksin.

üçüncüsü ve en önemlisi, kendini ben farklıyım triplerine sokmicaksın, bir tane ortak nokta bile bulsan anlaşmaya eğlenmeye bakıcaksın. ki zaten o kadar da farklı olmadığını anlarsın yaşın 18i biraz geçtikten sonra, ilk başlarda olur böyle şeyler.

üçüncü maddeyi hemen uygula ki biraz ilişki tecrüben artsın, ondan sonra kalmaz zaten duygusallık aşk maşk, senin güzel bi taklaya gelmeye ihtiyacın var hala baharındasın baksana:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

n2n2 bunu yazdı:

bidefa büyük şehir ya da büyükşehir kültürü olan biyerde olacaksın, küçük yerlerde olmaz öyle aşmış hatunlar.

ikincisi yaş 25 30u geçtikten sonra ancak kızlar hayatın okul, iş, zengin-yakışıklı adamdan daha fazlası olduğunu anlarlar, bekliceksin.

üçüncüsü ve en önemlisi, kendini ben farklıyım triplerine sokmicaksın, bir tane ortak nokta bile bulsan anlaşmaya eğlenmeye bakıcaksın. ki zaten o kadar da farklı olmadığını anlarsın yaşın 18i biraz geçtikten sonra, ilk başlarda olur böyle şeyler.

üçüncü maddeyi hemen uygula ki biraz ilişki tecrüben artsın, ondan sonra kalmaz zaten duygusallık aşk maşk, senin güzel bi taklaya gelmeye ihtiyacın var hala baharındasın baksana:)

bu adamın yazdığı kalın kısma dikkat et bak :) görürüm ben seni ondan sonra aşk meşk işlerinde :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 5976 Toplam Mesaj: 36