folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kazanılan Üniversiteler, Bölümler, Yurtlar Ve Şehirlerle İlgili Genel Konu

Kazanılan Üniversiteler, Bölümler, Yurtlar Ve Şehirlerle İlgili Genel Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    Yerleştiği Yükseköğretim Programının
    Adı İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
    ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
    KoduTercih SırasıYerleşme Türü
    105510565 3 Genel
    Puan TürüYerleşme Puanı
    MF-4 503,97300
    Kayıt Tarihi 03/09-05/09/2012
    Kayıt Adresi İTÜ AYAZAĞA YERLEŞKESİ MASLAK /SARIYER
    İSTANBUL

İtü;elektronik-haberleşme, Konya'dan gideceğim. Üniyi zaten yeterince araştırdım. Bana ulaşımda tavsiyesi olan var mı? 

Sonuçta tbt'nin yarısı İstanbul'lu. Daha önce gezme şansım olmadı bildireyim.

hayırlı olsun hocam , kaydını yaptırdığın gün sana öğrenci belgesi veriyorlar.hemen koş git akbilini çıkart :)

Abi tmm çıkarıyım da ona da nerden inip nerden binecem bilmiyorum. :S

hacı sen rahat ol hani İstanbul deyip gözünde büyütme, kaybolmak çok zor oralarda :)

Kutengri hocam he kalkarsa 2. öğretime de kaldırıcaz dediler ya. İnş bu döneme yetişir

ileri geri konuşma hemşo 5-10 dk lığınada olsa ben kayboldum :(

5-10 dakkada adamın ciğerini sökerler hocam öyle deme ..

:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

KYK Başvurusunda tüm alanları eksiksiz tamamlamak mı gerek ? Çok zırıltılı iş ya.. Zaten tüm bilgilere ulaşıyorlar bizi niye yoruyorlar..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

KYK Başvurusunda tüm alanları eksiksiz tamamlamak mı gerek ? Çok zırıltılı iş ya.. Zaten tüm bilgilere ulaşıyorlar bizi niye yoruyorlar.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

dokuz eylül-deniz ulaştırma işletme müh.

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

KYK Başvurusunda tüm alanları eksiksiz tamamlamak mı gerek ? Çok zırıltılı iş ya.. Zaten tüm bilgilere ulaşıyorlar bizi niye yoruyorlar.

Yanlış doldur gıtsın ben 5 kardesız besımızde okuyoruz aylık 300 tl gelırımız, evımız kıra, arabamız da yok dedım yınede burs cıkmadı aynen herseye ulasabılıyorlar zaten salla gıtsın .

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Yanlış doldur gıtsın ben 5 kardesız besımızde okuyoruz aylık 300 tl gelırımız, evımız kıra, arabamız da yok dedım yınede burs cıkmadı aynen herseye ulasabılıyorlar zaten salla gıtsın .

hacı sen kara listeye girmişinidirr :D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

hacı sen kara listeye girmişinidirr :D 

3 tane araba 2 tane ev var babamın üzerine kayıtlı ama bana para vermiyor valla ac kalıyorum coğu zaman,, burs basvurusu yaptım bakalım cıkacakmı :D bi umut bekliyoruz..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Burs çok önemli değil de geri ödemeli kredi çıksa fena olmaz..

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çukurova üniversitesi turizm konaklam işletmeciliği lisans programını kazandım yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim.

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

ısparta süleyman demirel çürüm ilçesi veya mahallesi tam bilmiyorum... bilgi verecek olan _?

Isparta yı severim hiç yaşayamadım orda ama nedense hep orda yaşamak istemişimdir. hayırlı olsun

Toplam Hit: 20004 Toplam Mesaj: 156