folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Klavyede Hızlanma Teknikleri Nelerdir?

Klavyede Hızlanma Teknikleri Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Benim dakikada 160 kelime üstü Türkçe Q. 800+ tuş vuruşu yani. Kendini zorlaman lazım biraz.  Netteki testleri sürekli yap. Ben yavaşlamiyim diye sık kullanılanlar falan kullanmıyorum mesela her seferinde urlleri elle giriyorum bazen sayfasına id sine kadar :).

The king is bleeding.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    söylediğin şeyler galiba on parmağın nasıl yazılacağı hakkındaki şeyler :) onları bende yapıyorum hocam da hızlanamıyorum işte :)

tamam hocam şuan bakmadan ve on parmak yazabiliyorsan, rahat bir klavyen de varsa geriye pratik yapmak kalıyor işte bu noktada sınırları zorlamalısın, mesela karanlıkta! klavyeye gözün kaysa bile görmemelisin veya saçmalayarak yaz ama çok yaz, yanlış yazmaktan korkmadan yaz. Mesela bir metin aç ve hayali 2 karakteri konuştur veya tahmin etmeli oyunlar var toplu oyunlar bir resim geliyor ve ilk tahmini yapmaya çalışıyorsun hoş bir baskı ve kazanma hırsıyla o eller otomatik gidebiliyor tuşlara. Aslında küfürleşerek geliştirmek en iyisi XD bir online oyun bul ya kendi takımına taktik anlatımı için ya da karşı takıma küfürleri makineli tüfek gibi saydırmak için kısıtlı sürelerle bol bol şansın olur.

ilginç bir öneri :) teşekkür ederim 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    j4x bunu yazdı

Benim dakikada 160 kelime üstü Türkçe Q. 800+ tuş vuruşu yani. Kendini zorlaman lazım biraz.  Netteki testleri sürekli yap. Ben yavaşlamiyim diye sık kullanılanlar falan kullanmıyorum mesela her seferinde urlleri elle giriyorum bazen sayfasına id sine kadar :).

hocam yanlış okumuyorum demi ? dakikada 160 kelime :O

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    j4x bunu yazdı

hocam yanlış okumuyorum demi ? dakikada 160 kelime :O

Evet hocam doğru okuyorsun ayrıca Ceoden nickli arkadaş da işin sırrını çözmüş :) Büyük ölçüde çalişma ve kendini zorlama meselesi.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek
    j4x bunu yazdı

Oo hocam rekora girer bu ya tebrik ederim ben sizin klavyenizi de merak ettim ama :)

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı
    j4x bunu yazdı

Oo hocam rekora girer bu ya tebrik ederim ben sizin klavyenizi de merak ettim ama :)

Klavye a4 techin 3 dolarlık klasik klavyesi. Rekora girdiği pek söylenemez çünkü F klavye ile 200 fln yazılabilir. Türkçe Q klavyeyi de bu hızda yazanlar kullanmıyor.

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

@j4x ben de 15 liralık kullanıyorum kalas gibi hocam ama siz rekor denemelisiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

kendini kasma ve düzenli çalışma ile bu iş olur diyorsunuz yani öylemi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Kendini kasma hocam karakter kas :D gir bir online oyuna bak birçok kişiyle küfürleşirsin eminim..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Arkadas orda tavsiye istemis, sivri zekalilarda gelmis kendi yaptigi skorlari koyuyo buraya. Te Allahim ya.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3189 Toplam Mesaj: 26
klavye