folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Klavyede Hızlanma Teknikleri Nelerdir?

Klavyede Hızlanma Teknikleri Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı

Kendini kasma hocam karakter kas :D gir bir online oyuna bak birçok kişiyle küfürleşirsin eminim..

küçükken metin2 diye bir online oyuna takılmıştım bağımlılık yaptı sonra kurtulmam zor oldu :) bir daha online oyuna bulaşmak istemiyorum açıkcası :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    Ceoden bunu yazdı

Kendini kasma hocam karakter kas :D gir bir online oyuna bak birçok kişiyle küfürleşirsin eminim..

küçükken metin2 diye bir online oyuna takılmıştım bağımlılık yaptı sonra kurtulmam zor oldu :) bir daha online oyuna bulaşmak istemiyorum açıkcası :)

hocam o zaman gir isketch.net tahmin yaparken klavyen gelişir, çizimin de gelişir diyemiyorum mouse ile olmuyor o iş çünkü :))

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Ceoden bunu yazdı

hocam o zaman gir isketch.net tahmin yaparken klavyen gelişir, çizimin de gelişir diyemiyorum mouse ile olmuyor o iş çünkü :))

ilginç öneriler, teşekkür ederim :)

başka önerilesi olan var mı ? şu parmaklar bükük şunlar şöyle flan diye bir şeyler varmış 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

hocalar birde sormak istediğim bir soru, diyelim ki katiplik sınavındayız yazıyoruz uzun bir kelime çıktı karşımıza örn:karşılaştırıldığındaki 

bunu: karşaksldsa diye sallayıp geçsek nolur ? o kelimede zaman kaybetmemiş oluruz :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Sınav hakkında bilgim yok ama yanlışlarınız da kontrol edilmeyecek mi hocam?

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
Toplam Hit: 3188 Toplam Mesaj: 26
klavye