folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Hallere Düştük, Nasıl Bir Döneme Denk Geldik?

Ne Hallere Düştük, Nasıl Bir Döneme Denk Geldik?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bu ağzıyla içme götüyle içme burnuyla içme muhabbeti nedir a.q 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı

Birader yarısına anca gelebildim ama yinede hayatımdan çaldığın dakikalar için dava açsam mübbet yersin. Bu nasıl hikaye yahu? Yürü git günlük yaz anasını satayım. Ciddi ciddi okuduk yahu.

baştan uyardım ama ben. seninki bile bile lades...

RETRET bunu yazdı

evet çok kötü bir döneme denk geldik bakınız kasetli tuvaletler bile kaç lira olmuş,       kampguru.com/collections/kasetli-tuvalet    haliyle alamadım ve sonra şunlar oldu;

caminin tuvaletini kapatmışlar moruk, ben de bir haftadır farklı poşetlere kakamı yapıp hepsini tek bir mavi çöp poşetine koyuyordum çiş olayını da 5 litrelik damacana ile çözüyordum, mahsülleri sabaha doğru çöpe attım, çöpçü gelmiş makineyle çöpü kaldırdı kamyonun arkasına döktü, o sıkma aparatı varya onu bir çalılştırdı çöpü içeri alan aparatı czzz cozz viuuu... çöpün kokusu adeta yok oldu yerine bok kokusu geldi, çöpçülerin ikisi de öööğğ öykkkk falan yapıyor çok dehşet bir andı. Konu siyasetden benim anama falan gelince ben oradan uzadım.

her şey çok pahalı :|

agggaa beeee

lütfen ana konuyu değiştirip bunu detaylandıralım. daha keyifli :)

BURAK_X bunu yazdı

kuzen arkadaş ortamını değiştirmen lazım artık :D tag'lere öldüm :D geçmiş ola :)

hep bi sirkülasyon var zaten. bu göt lalesiyle iki senedir görüşemiyorduk, covid aptal etmiş işte. daha da görüşmem zaten :d

Olaylardan bir kaç gün sonra beni aradı. Biraz konuştuk, haftasonu yanıma gel misafir edeyim diyo halâ :)

Neyse ana konu bu değil;

ilk girdikleri mekanda vodkalı bilmemne içerlerken bu sigara içmeye çıkmış, o arada garsonu görmüş, demiş ki bize meyve suyunu kaktırıyorsunuz bak bilmemkaç kişiyiz şu kadar liraya alkol bile vermiyorsunuz falan demiş. garson da orospu çocuğu bekle sen ananı sikicem demiş. sonra bi shot getirdi diyo rengi yeşildi diyo içtim ciğerlerim yandı diyo.

halisülasyon gösterdiğini falan çok okudum yeşil perinin. eleman da bildiğin hayâli kavga sebepleri buluyordu amk. kız arkadaşı tuvalette, yanındakine dikleniyo ne bakıyon manitama diye mesela.

seneler önce biz 3 kişi absinthe içince bize hiç bişey olmamıştı. sarhoş bile olmadık diye üzülmüştük. acaba grupta ayık kimse olmadığı için hatırlatan yok diye mi bişey olmadı sandık diye düşünüyorum şimdi :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=9842pgnB-P4

ülke ayık çekilmiyor artık biracılar ayrı, siyasal islamcılarda esrar ot maruanadan ayakta kalıyor yoksa cekilecek gibi deil ülke sen dua et baska seyler olmamıs :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

olan olmuş yorum yapacak bişeyde yok aslında ama konunun hepsini okuduğum için yorum yapma gereği hissediyorum şuan:) 

arkadaşın gösterdiği tepkilere bakarsak ya kasıtlı olarak kendisi yada haberi olmadan yanındakilerden biri ex atmış birasına. o kadar duygusal reaksiyon durduk yere verilmez. konuyu bu şekilde okuyunca gayet mantıklı geldi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bir de hatırlamıyorum olayına inanmıyorum. madem hiçbirşeyi hatırlamıyor evini nasıl hatırlayıp gidebildi?

ve diğer sorum bir kişi kendini kaybedeceğini bile bile niye içer? hayatinin bir 6 saatini hatirlamamak sizleri korkutmuyor mu?

Yok yok o konu net ben kefilim.

Alkolde ipin ucu kacinca gacenin bi saatinden sonra şuur kapanir. Bilinc alti ve kas hafizasiyla hareket edersin. 

Sabah olunca da son saatleri hatirlamak imkansizlasir.

Sabahin korunde cok araba aradim sokaklarda.

Gece ickiliyken arkadas olup telefonuma kaydettigim ama zerre hatirlamadigim insanlar bile oluyodu benim.

İlk genclik yillarimda evet hic hatirlamamak cok urkutucuydu ama simdi alistim gayet iyi.

Bi kac kere de kameraya cektirdim kendimi boyle hic hatirlamadigim gecelerden birinde.

Gayet iyi gulup egleniyorm hikaye anlatiyorm. Kelimeleri yutmuyorm soyledigim her sey anlasiliyor. Zil zurna degilim gibi yani. Kendimi koruyabilicek vaziyetteyim.

Ama kendimi izledigim halde bile yine hic zerresini hatirlamadim gecenin. Sanki benim dublorum beni oynamis gibi hissetmistim. 

O da urkutucuydu.

Alkol kotu bisey arkadaslar. 

Gaza getirir cesaretlendirir itiraf ettirir bela arattirir sabah hatirlamazsin ertesi gun fiziksel olarak iptal olursun 

Herseyden onemlisi kendini bilmeyen insanlar ictigi zaman suça teşvik eder. 

Amk ot icip bir tane suc isleyen insan yok ot yasak ,

Ama ortalikta alkolden ami gotu dagitan milyonlar var alkol sertbest.

Yapacaginiz isi sikeyim

Benim de alkolü bırakmamın sebebi filmin kopması.

Kötü bir alışkanlığım var, alkolü uzun süre aramam ama ağzıma sürünce kan görmüş köpek balığı gibi oluyorum.

Sarhoş olacağımı fark etsem de içiyorum. 

Kaç kere, ananı sikim ben nerdeyim burası neresi diye bilmediğim evlerde uyandım. Bi dönüyorum tanımadığım biri imdaaat diye bağırasım geliyor.

Bi gün gözümü bi açtım çamlıca tepesine çıkmışım arabayla, bi tane bira daha açmışım onu içemeden uyumuşum arabanın içine dökülmüş hep.

Bi keresinde gece saati Cevizli eski adliyeye girmeye çalışıp olay çıkarıp memurlara paket olmuşum. Napacaksam amk gece vakti kapalı adliyede

Hiç birini hatırlamıyorum bunların.

Taksim Galatasaray hamamının arkasında merdivenlerde içiyordum. Bi kalktım Kocamustafapaşada bi evde tanımadığım lavuklarla cigara içiyorum. Sızmışım koltukta.

Yine Taksimde Mezzo Bar'da otururken bi kalktım Suadiyede bi kızın evindeyim. Kızı hayatımda ilk defa gördüğüme yemin edebilirim.

Yani oluyor, bi şekilde vücut kendi devam ediyor ama bilinç kayboluyor. tamamen otomatik yürüyorsun o saatten sonra 

Bilinç kaybolmuyor aslında hocam. Tecavüz hapı gibi düşün. Hafızaya yazılmıyor sadece. Bilincini yitirsen yere yığılır hiçbir şeye tepki vermezsin.

Hangoverdan sorumlu bir kimyasal var. Alkolü çok kaçırınca karaciğerin yan ürün olarak üretiyor bu kimyasalı.

Herkeste olmuyor, bunun da nedeni sanıyorum ki genetik çeşitlilik.

Not: YouTube'tan öğrendim bunları :d

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

okumaz olaydım nedense tanıdık geldi

Toplam Hit: 3252 Toplam Mesaj: 27
kırmızı şortli sarhoş orospu çocuğu kavga