folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Orjinal Şaka Fikri Olan!!!

Orjinal Şaka Fikri Olan!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

hocam bizde bunu yurtta yaptık

ilaç kullandığı bilinen ve ii rol yapabilecek biri hakkında bu eleman kronik sizafrenmiş ilaçları bu yüzden alıyomuş diyosunuz

sonra bu ara tuhaflaştı idare et fln diye kafaya sokuyosunuz

eleman durduk yere kızsın duvara bakarak biriyle konuşuyo gibi yapsın  bıçak fln istesin

bizi yalnız bırakın desin sizde bırakın....örnekler sizofrenin yeteneğine kalmış.

bizim sizofren arkadaş şakanın hakkını vermişti çocuğa şaka dediğimizde hala s.ktirlan adam kesicek beni bişe yapın diyordu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

orjinal fikirler gelmeye başladı :D eyw.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

abicim eğer dekorasyonu falan değiştirebileceksen veya değişik bir ortam bulabileceksen şu şakayı dene:
    şimdi adamla için eğlenin vs sonra uyuyun. Sabah erken kalkın bulundğunuz ortamın dekorasyonunu tımarhane gibi yapın. adamı hasta yatağına yatırın ve deli giysileri giydirin. Sabah kalktığında (değişik bir adam bulun ama) biri ona şizofren ve deli olduğunu yıllardır yattığını ve hayal dünyasında yaşadığını söylesin. İnkar edecek ( hemde baya ) siz hep ısrar edin ayrıca iğne miğne yapmaya kalkın ( yapmayın tabi sonra dan vazgeçin falan ). Bir süre sonra fena bir şekilde ağlar. Durumuda kabullenir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    -----------------------------

abicim eğer dekorasyonu falan değiştirebileceksen veya değişik bir ortam bulabileceksen şu şakayı dene:
    şimdi adamla için eğlenin vs sonra uyuyun. Sabah erken kalkın bulundğunuz ortamın dekorasyonunu tımarhane gibi yapın. adamı hasta yatağına yatırın ve deli giysileri giydirin. Sabah kalktığında (değişik bir adam bulun ama) biri ona şizofren ve deli olduğunu yıllardır yattığını ve hayal dünyasında yaşadığını söylesin. İnkar edecek ( hemde baya ) siz hep ısrar edin ayrıca iğne miğne yapmaya kalkın ( yapmayın tabi sonra dan vazgeçin falan ). Bir süre sonra fena bir şekilde ağlar. Durumuda kabullenir.

-----------------------------

bu guzelmiş ^^ bende olsam ağlarım walla ama adamı giydirip yatağa bağlayana kadar uyanır amq:D

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek

biz bunu lisede bi arkadaşa yapmıştık o saftı yedi sizinki yermi bilmiom.

bi gece otururken hadi tel sapıklığı yapalım deyin ve kafadan bi kaç numara çevirin (onun telinden).  siz konuşun kusura bakma deyin karşı taraf kapatınca siz devam ediomuş gibi yapıp küfredin telde.. ardından birinizin telefon numarasını tcell veya 155 olarak onun teline kaydedin sonrada hakında suç duyurusu var fln deyip dalga geçmeye başlayın.. gerisi size kalmış biz 3 gün sürdürdük en son ağlarken teli yere patlattı ozmn söledik..

bide sürekli sizde gazı verin 'olum ayvayı yedin' 'biz seni tanımayız' fln die :D

bol şans :D 

İNADINA TeXaS..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

bizim elemanda saftı, derste telefonunu çaldım. bizimkilerden birinin nosu ile bunun hoşlandığı kızın nosunu değiştirdim. bir kaç gün çağrılaştık. 3. günün sonunda yurtta bu armutun yanında buna mesaj attım. bu mesajı okudu kızarmaya başladı. bu kızarınca telefona ne geldi lan dedik. bu teli gizlemeye çalıştı nafile yermi anadolu çocuğu üstüne çullandık aldık telefonu elinden iki kişide bunun koluna girdi teli bizden almasın diye bunu tutuyorlar. garibim mesajı okuduğumuzu zannede dursun ben bu arada el çabukluğu numaraları eski haline getirdim. açtım mesajı sesli sesli okudum okuduktan sonra sildim ay yanlışlıkla sildim dedim. bunu gazladık bu kız sana verir gibisinden bu zırto başladı kıza mesajı döşemeye. kız buna cevap yolladı "şaşkın mesajı doğru kişye yolladığına eminmisin?" diye. biz başladık ikinci gaza ne ooymuş bu kız hem gösteriyo hem vermiyo diye bu gazı aldı ikinci mesaj. "eminim". neyse kızdan ses seda yok bu kıllanmaya başladı ama söylemedik. sabah kız karşıdan geliyor sinirli sinirli bu arada bu hıyara şaka yaptığımızı söledim baktım bu fakültenin arkasına doğru sıvışmaya başladı. kız geldi gülerek ay çok kötüsünüz dedi. neyse gidekte anlatak dedim durumu bir zıkkım yok korkma gel diye. herifi otobüs durağına doğru giderken yakaladım kulağında telefon antep firmasını aramış yer ayırtırıyordu. ne güldüydük ya.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Boş iş bunlar :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

lisede fizik hocamıza yapmıştık,eğer bulunacağınız yer camiye yakınsa,cami imamına belli bi para karşılığı arkadaşınızın selasını verdirebilirsiniz:) ama dikkat edin eleman harbiden gitmesin :)

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

hocalar biz yapiyoduk. iste sozde ben bi arkadasimi getiriyodum eve. obur ev arkadasida basliyo sikayete iceri beni cariyo biktim sendende misafirindende simdi bunlar yemekte ister bilmem ne guzel saka yani

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hermes
    hermes's avatar
    Erkek

hocam yumurtayı kırın beyazını ayırın uyurken üstüne dökün aşa kısımlara:D:D:D sonra  sabah  kalkınca  diyin üstüne b*ş*ldk yada diyin sana  kaydık:D:D biz yapmışdık ark aglamaya başlamısdı :D:D: cok fena oluyor :D:D deneyin bence:D:D

Metafiziksel orospuların paranoyak çığlıı.
Toplam Hit: 21059 Toplam Mesaj: 56