folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Orjinal Şaka Fikri Olan!!!

Orjinal Şaka Fikri Olan!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

hermes bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam yumurtayı kırın beyazını ayırın uyurken üstüne dökün aşa kısımlara:D:D:D sonra  sabah  kalkınca  diyin üstüne b*ş*ldk yada diyin sana  kaydık:D:D biz yapmışdık ark aglamaya başlamısdı :D:D: cok fena oluyor :D:D deneyin bence:D:D

bu 3. aynı fikir kimse ilk yorumları okumadan direk cevap mı  yazıyor :S

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

bak ne yap biliyonmu aksam hiç bişey yapmayın sohbetinizi muhabbetinizi yapın cinlerden falan 2 3 hikaye anlatın uyuyun uykusu agırsa bunu yataktaki dösekle beraber koridora bırakın uyandırmadan sabah koridorda uyansın ee cinlerdende korkuyomusya sabah kalktıgında kafayı yer

ben bunu arkadasa yaptım

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    svs bunu yazdı:

bak ne yap biliyonmu aksam hiç bişey yapmayın sohbetinizi muhabbetinizi yapın cinlerden falan 2 3 hikaye anlatın uyuyun uykusu agırsa bunu yataktaki dösekle beraber koridora bırakın uyandırmadan sabah koridorda uyansın ee cinlerdende korkuyomusya sabah kalktıgında kafayı yer

ben bunu arkadasa yaptım

$akayi yaptigin ki$ide nasil bi insanmi$ be :|

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

egalix bunu yazdı:
    svs bunu yazdı:

ben bunu arkadasa yaptım

ayı gibi uyuodu galbia:|

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:

egalix bunu yazdı:
    svs bunu yazdı:

ben bunu arkadasa yaptım

ayı gibi uyuodu galbia:|

aga bazanın üstünde sünger gibi bişey varya adı neyse onunla beraber götürecen sallamadan falan tek sorun kapıya sıgmaması oluyo onuna hafif yan yatırarak halledecen

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

cin şakası her zaman işe yaramıştır :)

önce anlat 1-2- korkutucu hikaye (ama abart)

sonra gece ortam dışından biri şarteli indirsin

ben bunu arkadaşa benim cin arkadaşım var benim bi tane bana zaman zaman yardım ediyo demiştim

yurtta yapmıştık,

yaklaşık 1 hafta falan yaptık

+ olarak bi de cinleri kullandığımı iddia ettiğim bi illüzyon yaptım :D

oğlan kafayı yiyecekti,

yurt müdürü bile konuştu a.q. benle :D az kalsın atıodu o şekilde yırttık :D:D:D

edit : illüzyon da şu bak:

1- diyosun ki kağıtlara istediğiniz kelimeleri yazın ben bunlara bakmadan arkadaşım (gyn) bana sölicek ben de size sölicek diosun

(bunu yaparken uzak durmalarını söyle, çarpar falan de :D

2- bi de de ki gelmesi için onun adını da yazacam kağıtların arasına koycam de

3- o kağıdı diğer kağıtlardan ayır, sonra onların verdiği kağıtlardan birini aç ve de ki; bu onun adının yazdığı kağıt (halbuki onların yazdığı kağıtlardan biri)

4- sonra okuduğun o kağıdı kenara at (yalnız ters çevirip koy ki anlamasınlar hatta geri katla) başka bi kağıt al, ensene tut biraz bekle, önceki okuduğunu söyle,

sonra ensendekini eline al evet doğru söylemiş, de.

5- bu sırada o kağıdı oku

6- öyle öyle son kağıt kendi yazdığın yani sözde cinin isminin olduğu kağıt kalana kadar kekle

7- başka şeyler isterse de de ki öyle 2 de bir rahatsız edersem o da beni gece rahatsız ediyo falan de işte

8- bütün bunları yaparken gözlerini falan kaydır efekt falan ver hacı :D:D:D

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

scaryhim bunu yazdı:

cin şakası her zaman işe yaramıştır :)

önce anlat 1-2- korkutucu hikaye (ama abart)

sonra gece ortam dışından biri şarteli indirsin

ben bunu arkadaşa benim cin arkadaşım var benim bi tane bana zaman zaman yardım ediyo demiştim

yurtta yapmıştık,

yaklaşık 1 hafta falan yaptık

+ olarak bi de cinleri kullandığımı iddia ettiğim bi illüzyon yaptım :D

oğlan kafayı yiyecekti,

yurt müdürü bile konuştu a.q. benle :D az kalsın atıodu o şekilde yırttık :D:D:D

edit : illüzyon da şu bak:

1- diyosun ki kağıtlara istediğiniz kelimeleri yazın ben bunlara bakmadan arkadaşım (gyn) bana sölicek ben de size sölicek diosun

(bunu yaparken uzak durmalarını söyle, çarpar falan de :D

2- bi de de ki gelmesi için onun adını da yazacam kağıtların arasına koycam de

3- o kağıdı diğer kağıtlardan ayır, sonra onların verdiği kağıtlardan birini aç ve de ki; bu onun adının yazdığı kağıt (halbuki onların yazdığı kağıtlardan biri)

4- sonra okuduğun o kağıdı kenara at (yalnız ters çevirip koy ki anlamasınlar hatta geri katla) başka bi kağıt al, ensene tut biraz bekle, önceki okuduğunu söyle,

sonra ensendekini eline al evet doğru söylemiş, de.

5- bu sırada o kağıdı oku

6- öyle öyle son kağıt kendi yazdığın yani sözde cinin isminin olduğu kağıt kalana kadar kekle

7- başka şeyler isterse de de ki öyle 2 de bir rahatsız edersem o da beni gece rahatsız ediyo falan de işte

8- bütün bunları yaparken gözlerini falan kaydır efekt falan ver hacı :D:D:D

hacı okurken bn tırstım m.q gerçekten gelmeye sonra :D bunu yaparsak kafayı sıyırabilitesi var :D

Artık ya bunu ya da hırsız şakasını yapacaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

biz malzemesiz , hiç ipine almama şakası yapıyoruz .. eğer bi malzeme arıyosanda biraz yetenek, ciddiyet gerek. Arkadaşın eve gelicek , eve kadar herşey normal geldiği an sklememeye başlıycaksınız , size soru sorduğunda hmm öyle galiba gibi kısa cevaplar vericeksiniz , bi noktadan sonra kusası geliyo . Olaylar zinciri başlar sonra..

bd :

kalmalık geliyosa , cep telefonunu al deki hacı bişi bakıcam hemen rehbere kendi numaranı "dabbe" olarak kaydet :) . Gece olsun cin muhabbetleri aç neyse abi cinler muhabbeti geçen yerlere geliyomuş de iyi geceler noktasını koy .. Telefonunu sessize al , onu çaldırmaya başla :) cin korkusu şehvetiyle uçuklar biyerleri emin ol , kendi stratejinde geliştirebilirsin. Ama çok korkutman gerek buda muhabbet istiyo tabi .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

xxspiderxx bunu yazdı:

hacı okurken bn tırstım m.q gerçekten gelmeye sonra :D bunu yaparsak kafayı sıyırabilitesi var :D

Orasını Allah bilir, ama mükemmel şakadır her zaman işe yaramıştır :) Çok pis ezersin bu şakayla :):):)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

xxspiderxx bunu yazdı:

ikisini de yapın :)

Toplam Hit: 21060 Toplam Mesaj: 56